Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jak czesto myjecie swoje auto?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kolor ciemny jest strasznie brudzacym sie dlatego wymaga czestego mycia zeby ladnie sie prezentowala fura ale raz w tyg to dla mnie max :wink:

Opublikowano
kolor ciemny jest strasznie brudzacym

masz racje,a zeby ladnie umyc czarne lub butelkowo zielone auto i nie bylo widac zadnych zaciekow, to naprawdetrzeba sie 3 razy bardziej napracowac niz przy jasnym....naszczescie nie mam juz takiegoproblemu

Opublikowano

Ostatnio pobilem swoj rekord dlugosci mycia auta - 10 godzin :mrgreen: Czyszczenie srodka, mycie zewnetrzne i polerowanie woskiem :grin: Az cala rodzina sie ze mnie smiala, ale czego nie robi sie dla audi :cool:

Opublikowano
Ostatnio pobilem swoj rekord dlugosci mycia auta - 10 godzin Czyszczenie srodka, mycie zewnetrzne i polerowanie woskiem Az cala rodzina sie ze mnie smiala, ale czego nie robi sie dla audi

Hehe ale zes zaszalal :roll: Ja wlasnie probuje sie zebrac i ide powoli myc autko, a jutro moze fotki na konkurs :mrgreen:

Opublikowano
Ostatnio pobilem swoj rekord dlugosci mycia auta - 10 godzin

mam nadzieje ze pozniej nie spadl deszcz i efekty pracy zostaly zmyte :wink:

Opublikowano
Ostatnio pobilem swoj rekord dlugosci mycia auta - 10 godzin

mam nadzieje ze pozniej nie spadl deszcz i efekty pracy zostaly zmyte :wink:

Jak pastowalem to pare razy musialem chowac auto do garazu bo zaczynalo padac :grin:

Opublikowano
Ostatnio pobilem swoj rekord dlugosci mycia auta - 10 godzin Czyszczenie srodka, mycie zewnetrzne i polerowanie woskiem Az cala rodzina sie ze mnie smiala, ale czego nie robi sie dla audi

Nie no pełny szcunek ja bym tyle niemógł dla mnie 5 godzin to max

Opublikowano
Nie no pełny szcunek ja bym tyle niemógł dla mnie 5 godzin to max

Calego dnia bym na to nie poswiecil, dlatego prace rozlozylem sobie na 2 dni :razz:

Opublikowano

Ja tak myje raz na tydzień na dwa.Kurde dobrze bryke umyć i wysprzątać to naprawde trzeba 2 dni . Dobra ide myć bo fajna pogoda :P

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

no jutro mysle ze jak bedzie dobra pogoda to trzeba zrobic generalne czyszczenie :mrgreen:

mam nadzieje ze jakis spocik bedzie za tydzien to sie nawoskuje :P hehe..

Opublikowano

wole myć sam , a że niemam czasu robie to raz na miesiąc :oops:

Opublikowano
wole myć sam , a że niemam czasu robie to raz na miesiąc :oops:

eh ja tez wole, ale robie to jak relax i wtedy poswiecam pol soboty na pieszczenie niuni -ale zadko mam na to czs

Opublikowano

JA MUSZE CAŁĄ SOBOTE ,MOŻE DŁATEGO ŻE ŻADKO TO ROBIE

Opublikowano

Ja najgorzej się wku..iam jak umyje auto wywoskuje a tu deszcz i bądź człowieku zdrowy :twisted:

Opublikowano

ja myje auto co tydzien, a ostatnio codziennie oplukuje karcherem z kurzu, bo droga osiedlowa, przy ktorej mieszkam istnieje tylko w czesci i po godzinie juz mam autko zakurzone... podlaczenie karchera to 10 minut, plukanie to kolejne 5 i autko wyglada calkiem inaczej :) poza tym, nigdy nie myje auta woda z kranu - jest tam wiecej kamienia niz pod naszymi drogami i mycie zajmuje duzo wiecej czasu (trzeba przejechac cale auto miekka szmatka na mokro i potem na sucho) a i tak nie daje takiego efektu jak po myciu deszczowka (zawsze mam jej kilka tysiecy litrow pod reka :P ).

Opublikowano

pet3r, na tych ciemnych kolorach to karzdy kurz widać :twisted:

Opublikowano

Mycie to raz na 2 tygodnie góra w ręcznej a tak to często podjeżdzam na myjke ciśnieniową by samemu spłukać kurz. No i raz na miesiąc czasami się zmuszę by go nawoskować.

Lublin samoobsługa 3zł/3min (4 tryby) Hanesco na ul. Nałęczowskiej. A wy Lubliniacy gdzie?

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

raz na dwa tygodnie :)

Opublikowano

Raz na jakis czas :mrgreen: nie mam czasu na takie rzeczy

Opublikowano

B4 raz w tygodniu a A4 czasem i 3 razy jesli jest taka potrzeba. :mrgreen:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.