Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BLB] Zewnętrzna chłodnica oleju


jaro4444

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam pytanie - kto w motorze 2.0 TDI w nadwoziu B7 montował zewnętrzną chłodnicę oleju?

Istnieją sprawdzone zestawy Mocal'a, ale dla motorów 1.9 TDI. Przypuszczam, że podejdą też do 2.0, jednak chciałbym mieć 200% pewność.

W grę wchodzi oczywiście podstawka pod filtr oleju z termostatem, przewody ciśnieniowe i specjalizowana chłodnica oleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może z tej tabeli Racimex'a coś wywnioskujesz: http://www.racimex.de/content/de/quickfinder/quickfinder.php?artikelgruppe=92&referrer=auto%252Fracimex%252Foelkuehlerbausaetze.php&typ=Audi&anzeigen.x=36&anzeigen.y=12

Mogę ich wypytać przez formularz kontaktowy czy pasuje jakiś zestaw do konkretnego modelu silnika w b7, firma poważna więc chyba odpowiedzą zgodnie z rzeczywistością

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie - kto w motorze 2.0 TDI w nadwoziu B7 montował zewnętrzną chłodnicę oleju?

Istnieją sprawdzone zestawy Mocal'a, ale dla motorów 1.9 TDI. Przypuszczam, że podejdą też do 2.0, jednak chciałbym mieć 200% pewność.

W grę wchodzi oczywiście podstawka pod filtr oleju z termostatem, przewody ciśnieniowe i specjalizowana chłodnica oleju.

sorki, że nie na temat jaro4444 jak mogę się z Tobą skontaktować, bo na PW limit mi się skończył, a mam do Ciebie małą prośbę.pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

Jaki jest cel zamontowania zewnetrzej chlodnicy oleju ?

Taki jak kazdej inne chlodnicy.Redukcja temp. oleju.Przydaje sie glownie przy dlugofalowym obciazeniu siknika.np: szybka jazda autostrada czy jada po torze lub upalanie.

Istnieją sprawdzone zestawy Mocal'a

nie wiem na ile dzilaja w Audi ale z mojego subarowego srodowiska zna 3 przypadki ze Mocal sie rozszczelnil.Malo tego w jednym przypadku wymieniona chlodnica tez okazala sie trefna.Nie wiem czy nie leposzy ten Racimex nie lepszy.

Patrox ma taka w A4 z podstwka pod filtr Mocal.

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_moj_nowy_nabytek_20_tdi_bre_sline_by_dynosoft-t47443.0.html;msg975775#msg975775

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki chlopaki ze nie na temat.. potrzebuje pilnie sie skontaktowac z jaro4444 a on ma zapchana skrzynke...moze ma ktos do niego gg albo numer telefonu... prosze o jego namiar do mnie na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...