Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy elektryczne składane lusterka w A4 moga sie auto zamyka


goose

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam takie pytanko - jak w temacie czy elektrycznie skladane lusterka w mojej A4 moga sie automatycznie zamykac po wyjeciu kluczyka w stacyjce i analogicznie otwierac przy zapłanie ?? (jakies kodowanie np modulu konfortu ??)

Mysle ze byłby to fajna sprawa - tak jak w lepszych autach...

ma ktos może jakieś info na ten temat ??

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nic takiego w Audi :twisted:

neguje :] widzialem kiedys jak gosc parkowal, i zanim wysiadl- uszy sie ladnie zlozyly :) mowie o a4 oczywiscie.

http://allegro.pl/item184433909_lewe_lusterko_audi_a4_s4_01_07_el_skladane.html

czesto w ogloszeniach dopisuja- el. skladane lusterka... wiec prawdopodobnie to jest fabryczna opcja, ale chyba niezbyt popularna? btw- fajna sprawa :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawajrapa, ale chyba nie czytales uwaznie

czy elektrycznie skladane lusterka w mojej A4 moga sie automatycznie zamykac po wyjeciu kluczyka w stacyjce

chodzi czy same sie skladaja bo to ze z guzika to ja to mam u siebie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nic takiego w Audi :twisted:

neguje :] widzialem kiedys jak gosc parkowal, i zanim wysiadl- uszy sie ladnie zlozyly :) mowie o a4 oczywiscie.

http://allegro.pl/item184433909_lewe_lusterko_audi_a4_s4_01_07_el_skladane.html

czesto w ogloszeniach dopisuja- el. skladane lusterka... wiec prawdopodobnie to jest fabryczna opcja, ale chyba niezbyt popularna? btw- fajna sprawa :]

moze je po prostu sam zlozyl zanim wysiadl z auta, przekrecajac przelacznik od regulacji lusterek w pozycje skladania lusterek.

Tutaj chodzi o automatyczne skladanie lusterek po wyjeciu kluczykow ze stacyjki.

/Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa no wlasnie ;) niedoczytalem dokladnie pierwszego postu- moja wina, przepraszam :] ale w tym przypadku, wydaje mi sie ze dla dobrego elektryka/elektronika to nie jest zaden problem zeby sie podpiac jakos pod stacyjke i bedzie smigac automatycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że można to zrobić bez większych problemów.

Najprawdopodobniej można to wysterować jeśli masz nieoryginalny alarm (większość domykania w audi jest sterowane masą - zrób tak aby po uzbrojeniu alarm podał masę na dany kanał (kabel) a kabel ten połącz z kablem wyzwalającym złożenie lusterek. Dokładnie niestety musisz sam posprawdzać albo jedź do dobrego zakładu od alarmów.

Jeśli masz alarm ori - też nie ma problemu - musisz zrobić odpowiednio spreparowany zestaw przekaźników (podających w odpowiednich sytuacjach czyli przy włączaniu i wyłączaniu stacyjki to czym steruje się lusterkami (albo samą masę albo masę/plus na przemian - tak jak przy centralnym) które podłączysz do głównego zasilana na stacyjce.

Podsumowując - jeśli się trochę znasz - zrobisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...