Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Konto osobiste - gdzie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Od dluzszego czasu nosze sie z zamiarem zmiany banku. Mam od paru lat 2 konta w BPH i mimo dobrej historii [regularne wplywy] nie mam z tego nic.

Chcialbym zmienic konto na dobrze oprocentowane, z atrakcyjnymi "gratisami" z tytulu stalych wplywow...

Ktos moze cos polecic?

Slyszalem, ze ostatnio PKO ma jakas ciekawa oferte... :mysli:

Nie interesuja mnie karty kredytowe, co najwyzej jakis kredyt odnawialny raz na jakis czas - na preferencyjnych warunkach, dobre oprocentowanie konta etc.

Opublikowano

Michas, prawda jest taka, ze kazde konto osobiste fajerwerkow nie oferuje...

Firmowe - owszem, ale wplywy musza byc spore. Poszukaj rankingu jakiegos w necie, bo co posiadacz to rozna opinia bedzie.

Zamet w glowie tylko bedziesz mial :)

Opublikowano

hmmm... może mnie koledzy wyśmieją ale Bank Pocztowy (czyli na Poczcie) ma całkiem ciekawą propozycję - znajomy dostał kredyt w koncie na 30.000zł i wcale nie za dużo oprocentowany... dochodów też nie ma astronomicznych (jakaś średnia krajowa) do tego dochodzą sprawy internetowe,telefoniczne,smsowe, darmowe bankomaty na świecie i takie tam...

Opublikowano

Ja mam w BZWBK Konto<30 jestem bardzo zadowolony...

http://dlaciebie.bzwbk.pl/15882

Opublikowano

Ja proponuje www.aliorbank.pl zawsze to jakaś kasa tam sobie pracuje w nocy no i masz wszędzie za darmo bankomaty (sprawdzone). Gdy tylko się uwolnię od kredytu w PKO BP to tam wszystko przeniosę.

Opublikowano

Mbank - jestem mega zadowolony o 7 lat

Opublikowano

z racji tego ze zajmuje sie doradztwem finansowym polecam Ci mbank, z racji tego ze utrzymanie konta jest tanie

nie licz w żadnym banku na jakies wielkie profity z tytułu posiadania konta dobrze oprocentowanego bo jakby załozyc że masz konto oprocentowane 6% w skali roku to musisz od tego odjąć iflacje na poziomie 4% i podatek belki czyli (6% - 4%) - 19 % to robi nam tak naprawde 1 - 2 % w skali roku

jak chcesz zeby te pieniadze zarabiały to sa inne metody

co do kredytów to gotówkowych to nie ma jakiegokolwiek znaczenia czy posiadasz konto w tym czy w tym banku tak naprawde, co do hipotecznych to "wymagane" jest załozenie konta za zniesienie prowizji, ktorą tak naprawde jest tylko chwytem marketingowym :wink4:

Opublikowano

Mbank - jestem mega zadowolony o 7 lat

Ja bylem mega zadowolony do kwietnia tego roku. Teraz odradzam z cala stanowczoscia.

Opublikowano

Mbank - jestem mega zadowolony o 7 lat

Ja bylem mega zadowolony do kwietnia tego roku. Teraz odradzam z cala stanowczoscia.

może rozwiniesz temat :mysli: ja w mbanku jestem od 4 lat i złego słowa powiedzieć nie mogę
Opublikowano

no i wlasnie sie zaraz zacznie to o czym mowilem :)

Opublikowano

mBank :good: 5 lat mam i nie narzekam. Oprocz jednej wpadki jakos dwa lata temu kiedy ludziom (mi tez) zniknely pieniadze z konta. Podobno byla to wina VISY bo costam sie im pojeb....lo w wyplatach z bankomatow. Nie wnikalem. Kasa wrocila po kilku godzinach. Poza tym darmowe prowadzenie, duzo darmowych bankomatow i wszystko przez internet/telefon mozna zalatwic.

Opublikowano
  • Autor

mBank dal niesamowicie dupska z kredytamni hipitecznymi - pewnie to ma na mysli letallec.

Opublikowano

ja mam mbank od kilku lat.. jedyny zgrzyt to jak kupowałem a4 to miałem problem z wypłaceniem większej gotówki.. ale telefon na mlinie i jakoś sie udało to ogarnąć :gwizdanie:

a tak pozatym polecam :good:

konto nie zarabia, ale jest darmowe :naughty:

Opublikowano

mBank dal niesamowicie dupska z kredytamni hipitecznymi - pewnie to ma na mysli letallec.

Przez 8 lat, odkąd miałem konto, było super(e-konto+3 e-max'y+ e-makler+kredyt na niewielka kwote). Teraz szukalem hipotecznego i na formalnosciach sie potkneli 3 razy (2 pomylki podczas zamykania kredytu gotowkowego, warunki kredytu hipotecznego, zamotanie na infolinii) Dlugo sie zstanawialem dlaczego stalem sie dla nich niezbyt dobrym klientem, i nie wiem. Moze za duzo wymagalem, sam nic od siebie nie dajac.... :mysli:. A mBank wogole nie starałi sie nic zrobic, aby mnie zatrzymać. Tak wiec nasze drogi sie rozeszly :hi:

Opublikowano

mBank dal niesamowicie dupska z kredytamni hipitecznymi - pewnie to ma na mysli letallec.

Przez 8 lat, odkąd miałem konto, było super(e-konto+3 e-max'y+ e-makler+kredyt na niewielka kwote). Teraz szukalem hipotecznego i na formalnosciach sie potkneli 3 razy (2 pomylki podczas zamykania kredytu gotowkowego, warunki kredytu hipotecznego, zamotanie na infolinii) Dlugo sie zstanawialem dlaczego stalem sie dla nich niezbyt dobrym klientem, i nie wiem. Moze za duzo wymagalem, sam nic od siebie nie dajac.... :mysli:. A mBank wogole nie starałi sie nic zrobic, aby mnie zatrzymać. Tak wiec nasze drogi sie rozeszly :hi:

zalezy kiedy chciałes brac kredyt, tzn. jak dawno temu

Opublikowano

mBank dal niesamowicie dupska z kredytamni hipitecznymi - pewnie to ma na mysli letallec.

tzn? ja dostałem kredyt hipoteczny bez problemu

Opublikowano

mBank dal niesamowicie dupska z kredytamni hipitecznymi - pewnie to ma na mysli letallec.

Przez 8 lat, odkąd miałem konto, było super(e-konto+3 e-max'y+ e-makler+kredyt na niewielka kwote). Teraz szukalem hipotecznego i na formalnosciach sie potkneli 3 razy (2 pomylki podczas zamykania kredytu gotowkowego, warunki kredytu hipotecznego, zamotanie na infolinii) Dlugo sie zstanawialem dlaczego stalem sie dla nich niezbyt dobrym klientem, i nie wiem. Moze za duzo wymagalem, sam nic od siebie nie dajac.... :mysli:. A mBank wogole nie starałi sie nic zrobic, aby mnie zatrzymać. Tak wiec nasze drogi sie rozeszly :hi:

zalezy kiedy chciałes brac kredyt, tzn. jak dawno temu

Miesiąc temu. Ale raczej bym nie skorzystał, bo dostałem znacznie lepsze warunki(marża mniejsza o 0,5%) w innym banku.

Opublikowano

mBank dal niesamowicie dupska z kredytamni hipitecznymi - pewnie to ma na mysli letallec.

Przez 8 lat, odkąd miałem konto, było super(e-konto+3 e-max'y+ e-makler+kredyt na niewielka kwote). Teraz szukalem hipotecznego i na formalnosciach sie potkneli 3 razy (2 pomylki podczas zamykania kredytu gotowkowego, warunki kredytu hipotecznego, zamotanie na infolinii) Dlugo sie zstanawialem dlaczego stalem sie dla nich niezbyt dobrym klientem, i nie wiem. Moze za duzo wymagalem, sam nic od siebie nie dajac.... :mysli:. A mBank wogole nie starałi sie nic zrobic, aby mnie zatrzymać. Tak wiec nasze drogi sie rozeszly :hi:

zalezy kiedy chciałes brac kredyt, tzn. jak dawno temu

Miesiąc temu. Ale raczej bym nie skorzystał, bo dostałem znacznie lepsze warunki(marża mniejsza o 0,5%) w innym banku.

no to sie nie dziwie że miałes problemy :wink4:

tak wogóle to polecam branie kredytów już w Euro

Opublikowano
tak wogóle to polecam branie kredytów już w Euro

to moze być dobra decyzja. wątpie zeby złotówka jeszcze straciła na wartości

Opublikowano

ja mam mbank od kilku lat.. jedyny zgrzyt to jak kupowałem a4 to miałem problem z wypłaceniem większej gotówki.. ale telefon na mlinie i jakoś sie udało to ogarnąć :gwizdanie:

a tak pozatym polecam :good:

konto nie zarabia, ale jest darmowe :naughty:

Co do Twoich problemów z wypłatą wiekszą ilością gotówki to wystarczy, że wypłacić 5 razy po 50zl i za szóstym razem bankomat już ci kasy nie da.

Domyślnie mBank ma dzienne ograniczenie ilości wypłat w bankomacie na 5 razy.

Tak jak napisałeś, jeden telefon na mLinię załatwia sprawę i limit można ustawić sobie dowolnie.

JaroD

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.