Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PLUS zmienia regulamin - możesz zerwać umowę z operatorem


Rekomendowane odpowiedzi

no a ciekaw byłem co ten PLAY się tak udziela w telewizji w tym temacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może ktoś się orientuje czy w końcu Orange zmienia regulamin bo parę miesięcy temu było o tym głośno i jakoś nie mogę znaleźć info jakiegoś konkretnego :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Napisali że w ciągu 7 dni od momentu otrzymania pisma mogę zerwac umowę. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jak zmieniali regulamin to też niby można było umowy zrywać, ale jak przyszło do konkretów to się okazywało że jednak nie można bo coś tam, ciekawe jak tym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem abonentem Plusa i zastanawiam sie nad przejsciem do PLAY. Ma ktos jakies doswiadczenia z ta siecia ?? Jak sprawa zasiegu ?? Korzysta z nadajnikow Plusa, ale czy zasieg jest rowniez dobry ?? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Play używa stacji bazowych Plusa więc zasięg będzie zbliżony. Niestety jakość rozmów w Playu jest gorsza, siostry firma chce zerwać umowę właśnie z tego powodu. Od kilku dni maja założone na numery urządzenia monitorujące jakość rozmów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam PLAY`a od 2 miesiecy. zasieg mam tam gdzie w orange moglem tylko marzyć. jakosc rozmow idealna. place 20 zl mniej i mam wiecej minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam PLAY`a od 2 miesiecy. zasieg mam tam gdzie w orange moglem tylko marzyć. jakosc rozmow idealna. place 20 zl mniej i mam wiecej minut.

Dokładnie.

Ja mam Playa od momentu wkroczenia ich na rynek i powiem tak..w życiu nie byłem w lepszej sieci.

Na dzien dzisiejszy mam u nich dwa numery, przeniosłem ojca do tej sieci i narzeczona również wzięła sobie tam telefon.

Wszyscy zadowoleni :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też siedzę w Play i potwierdzam te 2 wpisy powyżej :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam play od 4 miech i tez jestem za nimi .. bo jakos mniej tel wkoncu mam jak sie dowiedzieli ze mam play bo inni maja drozej :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam PLAY od lutego, od 4 lat mam orange/idea, więc mam 2 telefony, na Play mam wszędzie zasięg, w orange mogę marzyć, płacę 50 zł i mam tyle minut, co w orange za 100 zł...

telefony w Play dużo lepsze, posiadam też internet bezprzewodowy orange, działa gorzej niż źle! teraz na próbę dostałem to samo z Play, i zostawiłem sobie bo TERAZ WIEM ŻE MAM INTERNET :>

czyli wypowiadam wszystko co związane z orange, bo poprostu mam ich dosyć!

ps. rodzinka też rezygnuje z orange na korzyść Play

polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...