Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Jaki środek do czyszczenia wtryskiwaczy ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

do lekkiego przeczyszczenia wtryskiwaczy i całego układu jaki środek polecacie.Auto dobrze chodzi i nic nie kopci oraz spalanie jest w normie ale mechanik doradził mi że raz na jakiś czas należy użyć jakiś środek.Mam przejechane 190 tyś i ani razu nic nie było wlewane.co mi polecicie?

Pozdrawiam!

Opublikowano

Witam

Możesz raz na kilka tankowań dolać moxol'a.

Poczytaj, na forum był już kilka razy poruszany temat dotyczący uszlachetniaczy "gnojówki" ON

Przede wszystkim proponuję lać dobre paliwo :)

Ech... poczytaj:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_a4_spalanie_osiagi_ile_km_na_baku-t1540.0.html

Jest wiele opini dot. "gnojówki" ON

__________________

Pozdrawiam

Rafał

Opublikowano
  • Autor

wlewam tylko i wyłącznie mocne paliwa.nie ma sensu wlewać słabego zwykłego on.

Opublikowano

Ja zalałem ostatnio cos takiego:

http://moto.allegro.pl/item624564964_stp_dodatki_do_paliw_czysci_wtryskiwacze_diesel.html.

Wlewa to sie do pełnego zbiornika. Po takiej kuracji zauważyłem że troszkę szybciej odpala bez zbędnego zastanawiania się. Także myślę że ten środek jest ok. Pozdro

miałem ostatnio korekcje na jednym z garków w okolicach 1,5 a na pozostałych po 0,8 ; 0,7

kupiłem STP... dolałem do 10 litrów w baku (BP ultimate) 2 x takie stężenie jakie zaleca producent (nie polecam - choć sam będę tak robił) i wyjeździłem ten syf do zera (wjeżdżając na shella miałem do przejechania 0km na FIS) i albo ten poprzedni Ultimate był chrzczony albo STP takie dobre bo po zalaniu Vpower z GTL (dolałem resztę STP na pełen bak) i przejechaniu ok. 20km korekcje mam ok. 0,4 na wszystkich garach

więc temat do przemyśleń...

Opublikowano

wlewam tylko i wyłącznie mocne paliwa.nie ma sensu wlewać słabego zwykłego on.

Che che, jak masz starego grzechotnika to może to może na tym "mocnym fullu" będzie ci chodził troszkę lepiej, nowoczesne, mocno wysilone diesle osiągają sporo większą moc właśnie na zwykłym ON-ie. :>

Opublikowano

Polecam osobiście STP lałem już do kilku diesli i jest poprawa lepiej pali płynna praca silnika czy osiagi to nie wiem ale polecam z posród tanich dostepnych srodków uważam ze jest bardzo dobry.

Opublikowano

Również polecam STP :good: U mnie poprawił kulturę pracy na wolnych obrotach :decayed:

Opublikowano

Podobnie i ja mam dobre doświadczenia po STP. Produkt powszechnie polecany nie tylko na naszym forum (już w kilku wątkach), ale na forach praktycznie każdej marki.

Opublikowano
  • Autor

Wielkie dzięki koledzy.Sprawdzę STP. Pozdro dla wszystkich!!!.....no oprócz piotrsob1...widzę że lekko starszy kolega trochę jest zadufany w sobie sądząc po jego wypowiedzi wyżej :rolleyes:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.