Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Czego brakuje w moim silniku ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Nie wiem czy dobrze umieściłem wątek....

Od kilku dni stałem się posiadaczem B5 AJM i po oględzinach silnika i porównaniu z innym stwierdziłem, że czegoś w nim brakuje, czy mógłby ktoś napisać mi czego brakuje w silniku na zdjęciu czy był tam po prostu jakiś plastk czy może coś więcej, zauważyłem również że ABS różni się troche i zastanawiam się czy nie było coś kombinowane,

Z góry dziękuje poniżej zdjęcia:

1. Mój silnik

http://img10.imageshack.us/my.php?image=35652489.jpg

2. Inny silnik AJM

http://img9.imageshack.us/my.php?image=87578820.jpg

Opublikowano

U ciebie nie ma plasticku takiego podłuzngo na zbiorniczku od wspomagania :)

Opublikowano

U ciebie nie ma plasticku takiego podłuzngo na zbiorniczku od wspomagania :)

faktycznie :naughty:

ale to nie wszystko :tongue4:

Opublikowano

I wg mnie masz ESP a tamto auto go nie ma,wyglad ABS-u i tego zaznaczonego strzalka wyglada identycznie jak u mnie a ja nie mam ESP :wink4: Wiec u cibie brakuje tylko tej zaslepki

Opublikowano
  • Autor

Sprzedawca napisał że jest ESP i ASR ale ja nie wiem jak to sprawdzić przycisk ESP jest na tablicy i kontrolka w liczniku też, ale jeśli brakuje tylko plastiku to postaram się go może gdzies dokumpić a może ktoś ma na sprzedaż :)[br]Dopisany: 27 Maj 2009, 10:35_________________________________________________

U ciebie nie ma plasticku takiego podłuzngo na zbiorniczku od wspomagania :)

faktycznie :naughty:

ale to nie wszystko :tongue4:

Jak nie wszystko to czego brakuje ???

Opublikowano

Sprzedawca napisał że jest ESP i ASR ale ja nie wiem jak to sprawdzić przycisk ESP jest na tablicy i kontrolka w liczniku też, ale jeśli brakuje tylko plastiku to postaram się go może gdzies dokumpić a może ktoś ma na sprzedaż :)[br]Dopisany: 27 Maj 2009, 10:35_________________________________________________

U ciebie nie ma plasticku takiego podłuzngo na zbiorniczku od wspomagania :)

faktycznie :naughty:

ale to nie wszystko :tongue4:

Jak nie wszystko to czego brakuje ???

własnie chodzi o ESP ty masz a tamten nie ma :decayed:
Opublikowano
  • Autor

A oreintujecie się może czy można dokupić taki plastik ?? Ile mógłby kosztować w serwisie?? Poszukam na szrocie

Opublikowano

spytac możesz ile w serwisie ale taniej chyba na szrocie lub Allegro :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki wszystkim za info :good:

Opublikowano

Wg ETKI są dwa rodzaje tych nakładek na zbiorniczek w zależności od nr nadwozia, jedna ok. 20 druga 30 zł.

Opublikowano

A na szrocie będą pewnie z 50 zł wołać :wink4:

Opublikowano

Trzeba wiedzieć ile kosztuje ori nowa część,bo na szrotach po-wypadkowych to mają ceny z kosmosu :gwizdanie:

Opublikowano

brakuje ci jeszcze oslonki na wtyczke do ESP

a pokrywka jest inna - przyklad tutaj : http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8810445

Dokładnie taką jw osłonę powinieneś posiadać, zamów sobie w ASO, koszty pewnie niewielkie, nie opłaca się po szrotach jeździć.

Osłony brakuje być może w wyniku kolizji :mysli:

Opublikowano

oslona plastikowa jest montowana seryjnie, gdy auto jest wyposazone w ogrzewanie postojowe

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.