Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie imie dla syna/córki ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jest takie imię dla dziewczynki... Tradycja (Misia niedawno powtarzali)

Opublikowano

Trygwał i Swaróg - to moje typy dla bliźniaków

Opublikowano

Hugon i Hugonetta :kox:

Opublikowano

Te imiona są dobre, bo są niespotykane ;) Tak jak chciał założyciel posta :naughty:

Opublikowano

Żywomir, Gniewomir, Mściwój, Perun <--- to moje typy.. :naughty:

To może zamiast Perun, lepsze będzie Piorun :polew:

Dla chłopca proponowałbym Antoś / Antosha, a dla dziewczynki jak już ktoś wcześniej wymienił - Laura :good: za***iste!

Opublikowano

Antosia/Antosha... całkiem ciekawe :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Antonina :mysli:

Opublikowano

a tak w ogóle Kolego, to mówimy o imionach typowo polskich? Czy ma być poprostu oryginalnie?

Opublikowano
  • Autor

a tak w ogóle Kolego, to mówimy o imionach typowo polskich? Czy ma być poprostu oryginalnie?

O imionach ogólnie dopuszczonych w Polsce. Bo z tego co wiem każde imię "zagraniczne" musi miec odpowiednik przyjęty u Nas.

Opublikowano

Może coś z tych: Natan, Jeremi (mój chrześniak) , Ignacy, Mateusz, Vincent, Amadeusz ?

Swoją drogą kiedyś rodzicom było łatwiej, dzieciaczek rodził się

i dawano mu na imię świętego patronującego danemu dniu.

Opublikowano

stary kazde imie jest dobre i nie wazne jakie bedzie mieć

to wg mnie jest impuls w którym mowicie o !!! to jest własnie to imie!!!

lub poprostu niech samo sobie wybieze czyli do daty urodzin dodajcie np liczbe ktora tworzy np imie połoznej np anna to bedzie 1+13+13+1 bo n to 13 litera alfabetu i potem jak dodacie to mozecie sprawdzic w kalendarzu ale prawdopodobnie co by nie wyszło jak sie nie bedzie podobac to wybierzecie inne wiec wgg mnie to jest impuls i przyjdzie z czasem oby nie zapóźno i zeby wogóle przyszedł :kox: pozdrawiam i gratuluje :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Vincent

O..dobre :good:

Opublikowano

Vincent

O..dobre :good:

...van Gong :decayed:
Opublikowano
  • Autor

Vincent

O..dobre :good:

...van Gong :decayed:

Wole nie ryzykować..jeszcze będzie miał ciągoty do ludzkich uszu :decayed:

Opublikowano

Vincent

O..dobre :good:

...van Gong :decayed:

Wole nie ryzykować..jeszcze będzie miał ciągoty do ludzkich uszu :decayed:

poprzez takie skojarzenia nigdy nie uda ci się wybrać odpowiedniego imienia :no:

[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 11:43_________________________________________________

Vincent

O..dobre :good:

...van Gong :decayed:

van Gogh :)

Opublikowano
  • Autor

Dlatego wolę żeby kojarzyło mi się dobrze :>

Opublikowano

wolę żeby kojarzyło mi się dobrze :>

to może ERES :decayed:

Opublikowano
  • Autor

wolę żeby kojarzyło mi się dobrze :>

to może ERES :decayed:

Ta..a córkę nazwę Esa :decayed:

Opublikowano

wolę żeby kojarzyło mi się dobrze :>

to może ERES :decayed:

Ta..a córkę nazwę Esa :decayed:

Jeszcze może być Elza, albo Etka :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.