Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Problem z tylną kanapą


kleeju

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Kupilem komplet foteli z angola do swojego avanta przod kubelki i tyl .

Po paru dniach kurier przywiozl fotele wszystko git oprocz jednego lekko sie wkurw... na tylnia kanape otoz mam avanta z 96 r. a one byly z 98r. i jest troche inne mocowanie. Ja mam po srodku kanapy a tam jest u gory :(( Moze mial juz ktos taki problem , moze idzie przelozyc mocowanie ze starego rocznika do nowego ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co ja mam ten sam problem. Nie bardzo się da przełożyć mocowania, nawet jeśli chciałbyś zamontować poliftowe mocowania to nie masz do czego.

Ja planuję wyrezać sobie uchwyty z jakiś śrub, które przymocuje pod boczkiem i nagnę w odpowiedni sposób. Robiłem wstępną przymiarkę i rezania jest dość sporo, ale da się :decayed:

Jakbyś wymyślił coś lepszego to napisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok

Bede probowal przelozyc bebechy od starej kanapy tzn.jakos rozebrac stara i nowa i wnetrznosci tylko przelozyc albo druga opcja zaniesc do tapicera zeby zdjal z poliftowej knapay tapicere i zalozy na stara bo do mocowania to nic nieumiem wymyslec narazie.Jakbys cos zrobil wrzuc jakies fotki:)) pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kupilem komplet foteli z angola do swojego avanta przod kubelki i tyl .

Po paru dniach kurier przywiozl fotele wszystko git oprocz jednego lekko sie wkurw... na tylnia kanape otoz mam avanta z 96 r. a one byly z 98r. i jest troche inne mocowanie. Ja mam po srodku kanapy a tam jest u gory :(( Moze mial juz ktos taki problem , moze idzie przelozyc mocowanie ze starego rocznika do nowego ????

jak to po srodku kanapy? chodzi o siedzisko czy oparcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry oparcie:)))

Aktualnie mam taka kanape tylnia z oparciami (link na samym dole) z nowszego modelu z nowymi mocowaniami i jest wezsza o jakies 2 cm wiec jest lekka luka znlazlem komplecik z sedana ktos wie moze czy podejdzie z sedana chociaz to male oparcie a moze cale tylnie oparcie ???? moglby ktos zmierzyc szerokosc tego malego oparcia i wysokosc (sedan) i podac mi wymiary??? nie chcialbym kupowac w ciemno :hi:

Jeszcze jedno wie ktos moze czy taki wzor tapicerki byl robiony do avanta ze starymi mocowaniami oparc moze ma ktos na sprzedaz szukam juz kupe czasu i narazie tylko te z sedana na allegro znalzlem:((

link do kompletu z sedana:

http://moto.allegro.pl/item690930372_kanapa_tyl_tylna_audi_a4_b5_okazja_tanio.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/0ffeff760f3d2aa1.html

[br]Dopisany: 19 Lipiec 2009, 01:03_________________________________________________Czy dzielona tylnia kanapa z sedana podejdzie do avanta na oko niczym sie nie rozni????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...