Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Silnik gaśnie


Audia4zabrze

Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz po odpaleniu silnika poprostu gaśnie.. Na zapłonie dodam gazu, krece odpalam i zaraz znowu gaśnie... po kilku probach odpali... nawet jak zaraz po odpaleniu (mimo rozgrzanego silnika) wcisne gaz na maxa to obroty podskoczą do 4-5tys i silnik pada czasami odpala bez problemów po kilka raza niemam pojęcia co to może być jeśli ktoś miał podobny problem to prosze o pomoc !!!

Sebastian :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byś może masz problem z immobilizerem. Świeci Ci się żółta kontrolka z kluczykiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik krokowy w tych silnikach nie występuje jako część do sprawdzania.

Podepnij VAGa, jedna z możliwości to np padnięty nastawnik przepustnicy, miałem podobne objawy jak mi się ten nastawnik w zimie przyciął kilka razy, VAG wykazał błędy za każdym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również obstawiam immo. Co prawda kontrolka od immo po przekręceniu kluczyka gaśnie ale po chwili powinna zacząć ci mrugać - co oznacza że masz zablokowany silnik przez immo - odpalisz ale i tak zaraz ci zgaśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dokładnie ten sam problem tylko zatanawiające jest dla mnie to że dzieje sie to tylko wtedy gdy silnik jest rozgrzany

nigdy nie zdarzyło sie by zgasł rano po odpaleniu jak jest zimny

tak na mój rozum to raczej immo nie ma nic wspólnego z tym bo i z rana by sie zdarzyło zgasnąć

odczucie mam takie jakby podawał przy odpaleniu za mało paliwa

Przepustnica wyczyszczona, przepływka również i nie mam zielonego co to może być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...