Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Superstan88

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. chcialbym ci pomoc ale filmik nie odpala i na slepo obstawiam sprzeglo kompresora klimy, miedzy innymi mam AVF i to dosc czesty przypadek. Podkreslam jednak fakt, ze wzgledu na niemoznosc odtworzenia filmu, ze jest to slepy traf
  2. Superstan88 odpowiedział(a) na Ras.RDK temat w 1.8T
    nie ma roznicy czy bov czy dv zostaw sobie ten blow off, najprawdopodbniej dv,jesli seryjna, i tak do wymiany
  3. ktos dzis bedzie?
  4. Podjade po 19
  5. Superstan88 odpowiedział(a) na szadziorek temat w 1.8T
    masz juz silnik? mam cale aeb z jednego ze swoich samochodow. w dodatku jestem z lodzi daj znac jesli bedziesz czegos potrzebowal.
  6. Superstan88 odpowiedział(a) na Morecus temat w 1.8T
    aeb ma jedna sonde. z opisu wynika ze zapchany katalizator.
  7. odpinanie wtyczek to polsrodek. jedynym sensownym rozwiazaniem zdaje sie byc wymiana na sterownik silnika nowszego typu chociazby z AGU czy czegokolwiek. przed rzeczonym przegladem wystarczy wtedy przez obd wprowadzic korekte softu tj. zblizyc parametry do serii.
  8. praktycznie nie ma zadnej roznicy smialo zakladaj
  9. laczniki stabilizatora wydaja sie ok a d*pa blada na poprzecnych nierownosciach
  10. spora szansa ze nadkole sie poluzowalo i to ono jest przyczyna halasu
  11. daj znac na PW jesli jeszcze tego nie rozkodowales
  12. Superstan88 odpowiedział(a) na Audia4zabrze temat w 1.8
    przechodzileme przez to i to bankowo immo
  13. 1. wlasnie odblysnik konczy sie przy tym progu o ktorym mowisz 2. oddziela sie je bardzo latwo aczkolwiek nalezy uwazac na uszczelke ktora sie "strzepi" przy rozdzielaniu klosza i lampy 3. rozgrzej kerunek zwykla suszarka do wlosowi i zacznij deliktanie podwazac srubokretem klosz
  14. Jestem nowy i rozgladam sie za audi a4 zarejstrowalem sie po to by zyskac cenne informacje na temat tego auta.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.