Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SZUKANIE FURACZA - na lans :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

adamooo

:polew: :polew:

Stary mój cif przeszedł małego szczepa motorowni..więc nie dziwić się, że wychodzą choroby wieku dziecięcego. Drugą kwestią jest to, że auto było strasznie zaniedbane przez poprzedniego właściciela.

http://moto.allegro.pl/item646940736_mexican_red_civic_coupe_czerwone_skory_klima.html

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8856283

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8869703

[br]Dopisany: Czerwiec 01, 2009, 11:57:59 _________________________________________________Dobre jajco nie jest złe :D

http://allegro.pl/item645628757_honda_civic_1_wlasciciel_warto.html

Nawet mam ambery jak byś chciał podwyższyć poziom lansu :P

Opublikowano

Adamooo bądź prawdziwym kumplem i dzwoń jak Klaudynka wyjedzie na miasto :naughty:

Ja sobie wtedy zaparkuję i pójdę na kebab :tongue4::kox:

Opublikowano

polo sdi na początek dla kobity jest git, koleżanka ma i nie narzeka

matrix też spoko opcja, wiecej miejsca z tyłu niż w A4 :decayed:

civic też OK :good:

Adaś polecam bączka tdi 110KM, mało pali, szybko jeżdzi :decayed:

a Twoja kobita nie miala sprzedawac Ibi .... ?

ile krzyczy ?

Opublikowano

Matiz do nauki jest kox , niebawem montuje turbawe i idzie na rozwałke :D

Adaś byś jej dołożył z 10 tyś i kupił coś fajnego ,wieśniaq :P Ibiza od Bączka jest supeer i fajnie zapina :)

Opublikowano

Adaś ja szukam Ibizy po 2001 1,9 TDI 110 PS

Tanie autko do miasta i można rezać. Ale w 13 tys to raczej się nie zmieścisz.

Aha i na zlotach seata niezłe d*py są więc będziesz mógł pożyczać i jeździć :decayed:

Opublikowano

A lupo :mysli:

Opublikowano

Na pewno będzie zadowolona.

Jeśli nie będzie stal co 3 dni w warsztacie :gwizdanie:

Opublikowano

Bez przesady, chociaż komp do zrobienia.

Opublikowano

A lupo :mysli:

[/quote

:polew:

dobry żart...

Opublikowano

lupo fajne i pali 3,5 litra ropy :gwizdanie:

Opublikowano

lupo fajne i pali 3,5 litra ropy :gwizdanie:

tylko zeby wyglad byl tak samo fajny jak spalanie... dla mnie porazka :thumbdown:

Opublikowano

Nie naśmiewać mi się tu z Lupo :disgust: Właśnie nie dawno kupiłem takie coś Żonie. Na podjazdy do pracy ma jak znalazł.

Opublikowano

Nie naśmiewać mi się tu z Lupo :disgust: Właśnie nie dawno kupiłem takie coś Żonie. Na podjazdy do pracy ma jak znalazł.

a w 1.2tdi na automacie pali poniżej 3l/100km, wiem bo miałem takie cudo :>

Opublikowano

a Twoja kobita nie miala sprzedawac Ibi .... ?

ile krzyczy ?

planuje ale pod koniec roku

zobaczymy jakie ceny będą

[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 23:58_________________________________________________a lupo 1.2 tdi tip też fajna opcja :good:

Opublikowano

Dołóż parę grosza i kup to.

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8812500

Na pewno będzie zadowolona.

miałem kiedyś 206-ke - Adrian - to gówno na potęgę

Opublikowano

Powiadasz? Ach tak źle z tymi parchami? To muszę się zastanowić nad czymś innym :mysli:

Opublikowano

Zdecydowanie nie polecam Peugeotów 206 są bardzo powolne i polonezy na trasie je wyprzedzają :thumbdown: :thumbdown: :decayed:

Opublikowano

Prędkość nie ważna, bardziej się liczy lans przy otwartym dachu. Ale jeżeli furacz nie przejeżdża z punktu A do punktu B, bo się zepsuł po drodze, to rzeczywiście kicha. :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.