Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 ] Avant s-line pakiet, czarna perła, LED Felunek NEW RS6 19


gregory78

Rekomendowane odpowiedzi

No przecież każdy może mieć swoje zdanie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Of course my horse - z autami jak z kobietkami :)

Ech... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6835df7bd33d563cmed.jpg

następny krok to... dystanse 10 mm i sprężyny H&R 35 tył30 mm to teraz a potem to jest cała lista tylko fundusze trzeb zbierać[br]Dopisany: 21 Lipiec 2009, 21:20_________________________________________________4e83f3c8fdd3d9ebmed.jpg[br]Dopisany: 21 Lipiec 2009, 21:23_________________________________________________vario-tech A ja jestem zdania, że o niebo lepiej wyglądają ori audi fele lub repliki wzorów audi niezależnie od modelu ,niż jakiekolwiek OZ, DOTZ AZE itd... Ale to tylko moje zdanie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

następny krok to... dystanse 10 mm i sprężyny H&R 35 tył30 mm to teraz a potem to jest cała lista tylko fundusze trzeb zbierać

No właśnie... Te fundusze! :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka będzie :kox: już z przeciętniaka robi się fajniusia, fela RS6 wygląda lepiej niż myślałem :gwizdanie: dystans obowiązkowo :)

ps. Gratki autka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bedziesz zmieniał spręzynki to chetnie bym wziął od Ciebie twoje ...bo skoro masz S-line to masz 1BE a mi by się takie przydały ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie et felgi maja ze chcesz jeszcze 10mm dystans załozyc...?

no niestety 42 zamist 35 takie własnie dostałem w dobrej cenie a ponadto dystans mozna założyc zawsze a jak cos obciera to juz nic nie zrobisz[br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 22:00_________________________________________________

trzeba mieć nie pokolei w głowie żeby na nasze drogi zakładać felgi 19 :evil:

no ja mam ... A tutaj gdzie mieszkam to kolesie paskami b6 na 20 plus gwint sie wożą... :hi:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 22:17_________________________________________________a kiedys w polsce to a4 b5 obniżonem przejechałem 140 tys na 18 i nic mi sie nie stało... O co ten strach na północy są dobre drogi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój ojciec na 19-stkach w A6 jeździ jakoś i jeździ się o dziwo nawet całkiem dobrze (samochód 3 cm obniżony w Niemczech)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie długo się nie pociszyłem nowymi kółkami.... Dzisiaj rano zastałem auto na skrzynkach od piwa... :shocked:

KTOS MI JE ZAJE..... i to tutaj w holandi tak podobno spokojnym kraju... Mam takiego wkur... miałem je tylko 11 dni nawet sie nie zdażyłem na nie napatrzeć.. I w taki sposób wyleczyłem sie z dalszego modzenia auta :sick3:

Przestroga... czym bardziej wyczesane auto tym bardziej w oczy kole..... Vario tech wie też cos na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurfa tak to jest jak prawa nie ma, jakby łapy za kradzież ucinali to by spokój był! Współczuje panowie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...