Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Antyradary - możliwość dobrej ceny dla Klubu


Rekomendowane odpowiedzi

Łukasz, a podrzuć jeszcze pomysły jak pracując nie płacić, bądź ominąć w Polsce:

- ZUS

- PIT-5

- VAT-7

Kupuję od razu, nawet jak urządzenie będzie pikać :polew:

Ludzie, rozpętujecie wojnę, która nie będzie miała końca.

Na każdy ulepszony antyradar znajdzie się lepszy ( na jakiś czas) radar, i tak w kółko... :polew:

Końca nie widać, a w aucie będzie sprzętów przybywać, a z kieszeni ubywać :cool1:

Już teraz na odcinku z Olsztyna do Warszawy jadąc siódemką jest kilkanaście ( jak nie kilkadziesiąt) radarów.

Kilkadziesiąt razy z AR będę zwalniać do 70km/h albo 40km/h, a pozostałe odcinki gnać na złamanie karku, bo poczucie, że mam na pokładzie CB, AR dodaje skrzydeł.

Ja też niedawno dostałem 6pkt, przekroczenie prędkości wyłapane suszarką...było do 70km/h,

ewidentnie moja wina,

i teraz , każdy kto w tym momencie dysponowałby AR prawdopodobnie uniknąłby mandatu, bo by pikało,

a gdyby tam nie stał policjant z suszarką to by rzecz jasna nie pikało, a zatem będąc mądrzejszym od innych uczestników ruchu ( bo ma AR) gna taki koleś mając ograniczenie do 70km/h w doopie... :evil: :evil: :evil:

Patrzą - przestrzegam przepisy

Nie patrzą - nie przestrzegam przepisów,

czasami przytaczamy jako przykład kierowców ze starej unii, że kultura jazdy...itp, itd.

Kiedy w tym kraju ludzie zaczną inaczej myśleć :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, a podrzuć jeszcze pomysły jak pracując nie płacić, bądź ominąć w Polsce:

- ZUS

- PIT-5

- VAT-7

Kupuję od razu, nawet jak urządzenie będzie pikać :polew:

To Ty jeszcze nie masz tego ? :polew: :polew: :polew:

Na każdy ulepszony antyradar znajdzie się lepszy ( na jakiś czas) radar, i tak w kółko... :polew:

Nie do końca jest to prawda.

Końca nie widać, a w aucie będzie sprzętów przybywać, a z kieszeni ubywać :cool1:

Nie do końca jest to prawda :naughty:

Już teraz na odcinku z Olsztyna do Warszawy jadąc siódemką jest kilkanaście ( jak nie kilkadziesiąt) radarów.

W wielu miejscach postawionych zupełnie bez sensu.

Kilkadziesiąt razy z AR będę zwalniać do 70km/h albo 40km/h, a pozostałe odcinki gnać na złamanie karku, bo poczucie, że mam na pokładzie CB, AR dodaje skrzydeł.

Nawet nie wiesz jak się mylisz mój drogi Mareczku - jest udowodnione, że ludzie, którzy korzystają z AR jeżdżą ostrożniej i bezpieczniej i wręcz przeciwnie - co jest absurdalne jak się na to patrzy - odbierają tych skrzydeł.

Osobiście to zauważyłem na sobie - odkąd mam AR jeżdżę wolniej i ostrożniej.

Ja też niedawno dostałem 6pkt, przekroczenie prędkości wyłapane suszarką...było do 70km/h,

ewidentnie moja wina

I pewnie ograniczenie, które tam było też miało sens ?

Patrzą - przestrzegam przepisy

Nie patrzą - nie przestrzegam przepisów,

Ale posiadanie AR nie zmienia tego podejścia, a wręcz przeciwnie uczula na pewne rzeczy i wzmaga ostrożność.

czasami przytaczamy jako przykład kierowców ze starej unii, że kultura jazdy...itp, itd.

Kiedy w tym kraju ludzie zaczną inaczej myśleć :wallbash:

To czemu w innych krajach, m.in. w USA w wielu stanach posiadanie i używanie AR jest zgodne z prawem ?

W Europie też są kraje gdzie można ich używać i jakoś jest mniej wykroczeń niż u nas.

Taktuś tu chodzi o ludzi, a nie o AR, bo one, tak jak to jest w reklamie Media Markt, nie są dla idiotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się nacytowałeś :decayed:, ale przez to fajnie się czyta :wink4:

Wracając do AR

To jest tak, jak ktoś kiedyś nie chciał się uczyć i wpadł na pomysł ściągania...

a znaleźli się też tacy, którzy udowadniali, że ściąganie daje więcej korzyści niż sama nauka...

Ciężko się jeździ w naszym kraju, ale wystarczy poruszać się zgodnie z przepisami... :tongue4:

( zaraz zostanę pogrzebany żywcem :tongue4:)

Wymowne jest to, że za takimi wynalazkami rozglądają się kierowcy nieustannie narażeni na utratę prawa jazdy za pkt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko się jeździ w naszym kraju, ale wystarczy poruszać się zgodnie z przepisami... :tongue4:

( zaraz zostanę pogrzebany żywcem :tongue4:)

Jakbyś miał zrobić trasę Warszawa-Wrocław zgodnie z przepisami to musiałbyś jechać podobno 13h więc jak to jest ?

Wymowne jest to, że za takimi wynalazkami rozglądają się kierowcy nieustannie narażeni na utratę prawa jazdy za pkt...

I tutaj również się nie zgodzę - znam wiele osób, które nie mają problemów z punktami, ale chcą się czuć bezpieczniej na drodze. Przykładów mógłbym mnożyć wiele - stawianie przenośnych FR w miejscach absurdalnych, mnogość stacjonarnych w całej PL w miejscach niekiedy niepotrzebnych.

Powiem Tobie, że czasami nawet super przepisowy kierowca może się zagalopować na chwilę i przez to dać się złapać albo zrobić coś nieumyślnie - ja wiem, że każdy odpowiada za swoje czyny, ale takie zupełne przypadki są niepotrzebne.

Druga sprawa to chyba czytałeś, że Policja zakupiła bardzo dużo druczków mandatowych - dostali rozkaz żeby karać kierowców za co popadnie, bo Pan Premier chce z tych pieniędzy łatać dziurę budżetową - chce zebrać 1,5 mld PLN - czy to uczciwe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko się jeździ w naszym kraju, ale wystarczy poruszać się zgodnie z przepisami... :tongue4:

Jestem przekonany, że Ty nie jeździsz zgodnie z przepisami... :cool1:

Wyobraź sobie, że w nocy(!), na prostym, szerokim i równym odcinku jedziesz te przepisowe 90 km/h. Co 5 km masz tereny zabudowane, na których teoretycznie musisz wyhamować do 60 km/h.. Przecież tak się nie da. Jak nie wjedzie Ci TIR do bagażnika to sam rozwalisz auto w którymś rowie, bo przy takiej jeździe można szybko zasnąć...

Nie popieram ganianki typu wyprzedzanie na trzeciego itp. żeby tylko zaoszczędzić 10min na odcinku 100km, ale z drugiej strony całkowicie przepisowo też się nie da. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka na spostrzegawczość (to u nas w PL) - znajdźcie na tym zdjęciu fotoradar przenośny :naughty:

97713705.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie trafiliście :kox: Widać go na tyle, że nie trzeba się domyślać, ale na pierwszy rzut oka jest go naprawdę trudno znaleźć :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jest to w ogóle legalne takie chowanie foto radaru :mysli:

Oczywiście - wymóg to odpowiednie ustawienie zgodnie ze specyfikacją producenta :wink4:

Znajomi nie wpakowali się w niego tylko dlatego, że mieli antyradar - 3 razy przejeżdżali tam wolno i go szukali i dopiero jak wyszli z auta to znaleźli :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jest to w ogóle legalne takie chowanie foto radaru :mysli:

Oczywiście - wymóg to odpowiednie ustawienie zgodnie ze specyfikacją producenta :wink4:

Znajomi nie wpakowali się w niego tylko dlatego, że mieli antyradar - 3 razy przejeżdżali tam wolno i go szukali i dopiero jak wyszli z auta to znaleźli :kox:

no to mów gdzie jest[;[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 10:19_________________________________________________łukaszr czy to to przy 1 słupie z lewej strony?? coś wystaje nad betonem :D ale jak tyle wracali to pewnie gdzies w krzakach jest :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

250px.jpg

:polew: :polew: :polew:

to na pewno napstryka ten fotopstryk,

każdy o nim zapomniał i zarósł chłopaczyna... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bingo Diego :naughty:

Tu macie jego zdjęcia:

fotorapidc.th.jpg

Acha, dla uściślenia - CB radio nie pomogło - nikt nie wiedział, że coś tam stoi więc jak się domyślam HDD zapełnił się wyjątkowo szybko :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bingo Diego :naughty:

Tu macie jego zdjęcia:

fotorapidc.th.jpg

Acha, dla uściślenia - CB radio nie pomogło - nikt nie wiedział, że coś tam stoi więc jak się domyślam HDD zapełnił się wyjątkowo szybko :wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: mają pomysły chłopoki :polew: :polew: :polew::kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze go nikt nie podpieprzył??[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 15:06_________________________________________________stoi sobie tak samotny..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może był postawiony żeby drogówka z krzaków mogła spisać auta z antyradarem bo tylko oni są w stanie przejeżdżając go wyczaić :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukaszr, w okolicach 07.31 - 05.08 zgłoszę sie do ciebie w sprawie valentine v1. Bede potrzebowal jedna sztuke. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...