Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Antyradary - możliwość dobrej ceny dla Klubu


Rekomendowane odpowiedzi

lukaszr, w okolicach 07.31 - 05.08 zgłoszę sie do ciebie w sprawie valentine v1. Bede potrzebowal jedna sztuke. :decayed:

Nie ma problemu :wink4:

Aktualizuję posta - mam 2 sztuki nowych, prosto od producenta antyradarów VALENTINE ONE na sprzedaż - jeżeli ktoś byłby zainteresowany to zapraszam - cena 1799 zł (na allegro przeważnie 2200). Sam osobiście korzystam z tego urządzenia i kilka osób już się "zaraziło" jego przydatnością.

Krótki opis dla tych co nie wiedzą, co to urządzenie potrafi:

Valentine One Euro 3.872 jest jednym z absolutnie najlepszych detektorów radarów i laserów na świecie i jedynym potrafiącym wskazać lokalizację źródła za pomocą strzałek. Dwie anteny - przednia i tylna, są unikalnym rozwiązaniem Valentine Research należącym do kluczowych patentów tej firmy.

d579acbe1fd3ba24.png

Wersja 3.872 Valentine One zapewnia w trybie Euro pełne pokrycie pasm używanych w Europie. Oznacza to, że nie musimy już np. rezygnować z pasma X, aby korzystać ze niebywałych wręcz zdolności tego detektora do wykrywania fotoradarów pracujących w pasmach K i Ka. W trakcie podróży po krajach Europy Zachodniej przydatna będzie natomiast obsługa pasma Ku.

Wielość funkcji i opcji dodatkowych tego detektora daje olbrzymie możliwości dostosowania sposobu jego pracy do indywidualnych potrzeb najbardziej wymiagających użytkowników. Szeroki zakres regulacji programowalnej funkcji Mute, używające algorytmów sztucznej inteligencji tryby filtracji Logic i Advanced-Logic i wiele innych unikalnych rozwiązań wspomagają najważniejszą cechę V1, którą jest fenomenalna czułość w każdym z pasm.

V1 jest bardzo solidnie wykonany. Obudowa z magnezu gwarantuje długie lata bezproblemowej eksploatacji nawet w najtrudniejszych warunkach.

Valentine One dostarczamy w konfiguracji Euro z uwzględnieniem warunków polskich (Euro Ka + K + X) - nie wymaga on zatem przeprogramowywania. Dla wszystkich jednak, którzy chcą wykorzystać pełnię możliwości tego detektora przygotowaliśmy obszerną instrukcję w języku polskim. Zawiera ona zarówno tłumaczenie instrukcji oryginalnej jak i dodatkową, specjalną jej część z wyczerpującym opisem pełnych opcji programowania zaawansowanych funkcji V1 wybieranych przez użytkownika - tego nie ma nawet w oryginale!

Funkcje antyradaru:

ochrona przed wszystkimi rodzajami radarów laserowych w promieniu 360 stopni

detekcja pasm:

X (on/off) 10,500 - 10,550 GHz

K (on/off) 24,050 - 24,250 GHz

Ka (on/off) 33,400 - 36,000 GHZ

Ku (on/off) 13,400 - 13,500 GHz

Laser (on/off) - 904 nm

Tryby Euro:

Euro Ka

Euro Ka + K

Euro Ka + K + X

VG-2 niewykrywalny dla detektorów antyradarów

detekcja sygnałów POP K i Ka najnowszej generacji (on/off)

wykrywanie radarów Instant-On (impulsowych)

sygnalizacja kilku pasm jednocześnie

tylna antena

lokalizator źródeł

licznik zagrożeń

diodowy wskaźnik siły sygnału

ręczne i automatyczne wyciszanie

programowalne ustawienia funkcji Mute

tryby filtracji Logic i Advanced-Logic

automatyka jasności wyświetlacza

zapamiętywanie ustawień

gniazdo słuchawkowe (mini jack)

magnezowa obudowa

gwarancja 12 miesięcy

W pudełku znajduje się:

antyradar Valentine One Euro 3.872

uchwyt na przyssawki do montażu na przedniej szybie

uchwyt z klipsem do montażu na osłonie przeciwsłonecznej

wtyczkę zasilającą do gniazda zapalniczki

standardowy przewodów zasilający

przewód zasilający do montażu pod tapicerką

instrukcję oryginalną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten antyradar od zeszłego tygodnia i powiem szczerze, że jestem zszokowany tym jak działa.

Wykrywa każdy naładowany fotoradar ... stacjonarne nawet z ponad 1000m, suszarkę ostatnio wykrył z ponad 2 km - zdziwiony jestem tym bardziej, że przy niektórych radarach sobie pozwalałem jechać szybciej a okazuje się, że są "nabite".

Na bank zaoszczędzę na mandatach w przyszłości :wink4:

Jak pojeżdżę jeszcze dłużej z nim to zdam relacje. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka na spostrzegawczość (to u nas w PL) - znajdźcie na tym zdjęciu fotoradar przenośny :naughty:

97713705.th.jpg

Przecież to już jest jakiś szczyt! :wallbash: Równie dobrze znak końca terenu zabudowanego mógłby stać parędziesiąt metrów bliżej, bo przecież tutaj już nie ma żadnych domów tylko las !!! Idąc tym systemem można nawet ustawić fotoradar za takim znakiem, byle łapał pojazdy które są jeszcze w obrębie TZ :sick3: Kolejny przykład durnych znaków i tego, że policja właśnie z tego korzysta. Nie stawiają ich obok szkół, miejsc szczególnie niebezpiecznych tylko w lesie :blink: do tego pewnie tolerancja +10km/h i po sprawie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego pewnie tolerancja +10km/h i po sprawie :kox:

Tam było +20km/h, ale to wystarczy żeby złapać fotkę.

Coraz więcej tego na drogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to pieprzone barany :kwasny:

Ja to tylko mam wątpliwość, bo to się kończy tak, że:

- nawigacja ostrzega o stacjonarnych fotoradarach

- CB gada o misiakach

- antyradar pika na suszarkę, która jest 5 km przede mną

- w radio umca diskopolo

- telefon dzwoni melodyjką - to taktuś, chce przepis na gicz cielęcą

- kobita na siedzeniu obok plepla z koleżanką

i wtedy nic tylko pierdolca dostać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to pieprzone barany :kwasny:

Ja to tylko mam wątpliwość, bo to się kończy tak, że:

- nawigacja ostrzega o stacjonarnych fotoradarach

- CB gada o misiakach

- antyradar pika na suszarkę, która jest 5 km przede mną

- w radio umca diskopolo

- telefon dzwoni melodyjką - to taktuś, chce przepis na gicz cielęcą

- kobita na siedzeniu obok plepla z koleżanką

i wtedy nic tylko pierdolca dostać ...

Witku takie już to życie :D

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to tylko mam wątpliwość, bo to się kończy tak, że:

- nawigacja ostrzega o stacjonarnych fotoradarach

- CB gada o misiakach

- antyradar pika na suszarkę, która jest 5 km przede mną

- w radio umca diskopolo

- telefon dzwoni melodyjką - to taktuś, chce przepis na gicz cielęcą

- kobita na siedzeniu obok plepla z koleżanką

Nawigację (AutoMapę) mam mocno wyciszoną więc ledwo ją słyszę, CB to normalne, ale mam tak ustawione, że zupełnie mi nie przeszkadza, radio nie musi wyć głośno, telefon rzadko dzwoni, kobitę się wycisza (niech sobie śpi) a antyradar ma funkcje, że przez pierwsze 5 sek pika cichutko (można ustawić różne wartości) jeżeli sygnał jest słabszy niż 3 kreski - zawsze możesz szybko nacisnąć MUTE żeby wyciszyć go do ustawionej przez siebie głośności - poza tym poza miastem AR praktycznie nie ma fałszywek więc bez powodu się nie odzywa :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to pieprzone barany :kwasny:

Ja to tylko mam wątpliwość, bo to się kończy tak, że:

- nawigacja ostrzega o stacjonarnych fotoradarach

- CB gada o misiakach

- antyradar pika na suszarkę, która jest 5 km przede mną

- w radio umca diskopolo

- telefon dzwoni melodyjką - to taktuś, chce przepis na gicz cielęcą

- kobita na siedzeniu obok plepla z koleżanką

i wtedy nic tylko pierdolca dostać ...

Teściowa i żona w samochodzie = zestaw głośnomówiący :kox:

Sądzę, że w ciągu paru lat antyradary będą popularne w Polsce jak AutoMapa

Wystarczy spojrzeć na kierowców ciężarówek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, coraz bardziej przymierzam się do zakupu porządnego antyradaru ( V1 ewentualnie X50) i mam takie oto pytanie:

- co w sytuacji gdy jadąc spogląda sobie na nas przez lornetkę pan policjant sprawdzając czy: nie gadamy przez komórkę, mamy zapięte pasy itp. i wyczai antyradar na podszybiu ?

- podobna sytuacja stoimy sobie w mieście na światłach obok staje policja i zauważa antyradar ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, coraz bardziej przymierzam się do zakupu porządnego antyradaru ( V1 ewentualnie X50) i mam takie oto pytanie:

- co w sytuacji gdy jadąc spogląda sobie na nas przez lornetkę pan policjant sprawdzając czy: nie gadamy przez komórkę, mamy zapięte pasy itp. i wyczai antyradar na podszybiu ?

A widziałeś u nas kiedyś taką sytuację ?

Nawet jak będzie taka sytuacja to jeżeli będziesz miał AR zamontowany przy lusterku wstecznym (np. na osłonie przeciwsłonecznej) to choćby nie wiem co nikt go nie zauważy - u mnie np jest u góry przedniej szyby ciemny pas (u Ciebie pewnie też) - to powoduje, że nic nie widać nawet jak stoisz przed autem, a co dopiero z iluś tam m.

Zrób sobie test i powieś coś w tym miejscu i odejdź od auta - dzięki temu, że szyba jest pod kątem będą odbijać się niebo, chmury, słońce, budynki - mam to przetestowane.

Ostatnio jechał za mną nieoznakowany (potem stał obok mnie na skrzyżowaniu), stałem obok z radiowozem i nikt nic nie zauważył. Sytuacja taka trafia się raz na ruski rok.

- podobna sytuacja stoimy sobie w mieście na światłach obok staje policja i zauważa antyradar ?

Już tak miałem i jakoś nie widzę problemu.

Co do V1 i X50 - przewaga V1 jest pod każdym względem:

1. dużo lepsza wykrywalność

2. dwie anteny - przód, tył - bardzo pomaga w interpretacji alarmów

3. obudowa magnezowa w kolorze czarnym

4. mniejsza i lżejsza

5. więcej opcji do montażu (m.in. uchwyt na osłonę przeciwsłoneczną).

6. możliwość użycia wyświetlacza zewnętrznego (wtedy wyświetlacz w samym AR się wyłącza)

7. samo ściemniający się wyświetlacz w zależności od naświetlenia na zewnątrz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a faktury wystawiasz?

I tak ludzie nie ryzykują wliczania tego w koszta bez różnicy czy będzie napisane detektor czy cokolwiek innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z kilkuset metrów w życiu nie wyczai tego pudełka.

nawet rejestracji nie przeczyta.

samochód się porusza i nie ma szans [br]Dopisany: 13 Sierpień 2009, 12:53_________________________________________________

a faktury wystawiasz?

I tak ludzie nie ryzykują wliczania tego w koszta bez różnicy czy będzie napisane detektor czy cokolwiek innego.

E tam, wystarczy dogadać się ze sprzedawca i poprosić aby napisał "urządzenie pomiarowe"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, wystarczy dogadać się ze sprzedawca i poprosić aby napisał "urządzenie pomiarowe"

A jak się wytłumaczysz potem co to za urządzenie i gdzie je masz ?

Akurat tutaj mocno bym się zastanowił nad tym, a uwierz mi, że dla takich kosztów nie ma co się bawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, wystarczy dogadać się ze sprzedawca i poprosić aby napisał "urządzenie pomiarowe"

A jak się wytłumaczysz potem co to za urządzenie i gdzie je masz ?

Akurat tutaj mocno bym się zastanowił nad tym, a uwierz mi, że dla takich kosztów nie ma co się bawić.

U mnie na fakturze widnieje- czujnik V1,a fakturkę księgowej opisałem jako doposażenie alarmu , więc nie powinno być problemu dla US.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na fakturze widnieje- czujnik V1,a fakturkę księgowej opisałem jako doposażenie alarmu , więc nie powinno być problemu dla US.

Może i przejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak jest z wykrywalnoscia AR przez policje? taki misiak strzelajacy laserem dostaje info ze pomiar zostal zakłócony? bo fotoradary chyba nie maja zadnych bajerow ze pstrykaja foto kiedy sygnal zostaje zaklocony... :mysli:[br]Dopisany: 14 Sierpień 2009, 10:00_________________________________________________

dodam ze osobiscie uzywam tylko CB, ostatnio 2500km tyg przez 3 miesiace, przed fotoradarem zwalniam (z reguły widac czy jest pusty czy zaladowany wiec w drodze powrotnej juz sie leci), i jak narazie zadnej niespodzianki listonosz nie przyniosl...[br]Dopisany: 14 Sierpień 2009, 10:02_________________________________________________i jeszcze taka mala informacja dla kolegow wybierajacych sie na egzamin zmniejszajacy pkt karne. mam znajomego ktory bardzo czesto zegna sie z prawkiem - w zeszlym roku 3 razy :naughty:

stwierdzil ze woli zaplacic 120zl nauczyc sie testow i isc zddawac egzamin od nowa niz zmniejszac pkt. wtedy zaczynasz z czystym kontem a nie tylko 6 pkt mniej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko chwile jesteś bez prawka tak?

Chociaż teraz się coś zmieniło, Policja chyba nie ma prawa zabrać prawka....

Coś było o tym głośno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak jest z wykrywalnoscia AR przez policje? taki misiak strzelajacy laserem dostaje info ze pomiar zostal zakłócony? bo fotoradary chyba nie maja zadnych bajerow ze pstrykaja foto kiedy sygnal zostaje zaklocony... :mysli:

Antyradar nie zakłóca sygnałów tylko je wykrywa. LIDAR czyli miernik laserowy nie jest w stanie sprawdzić czy masz AR czy nie - od tego są specjalne urządzenia, których w PL nie ma i pewnie długo nie będzie.

dodam ze osobiscie uzywam tylko CB, ostatnio 2500km tyg przez 3 miesiace, przed fotoradarem zwalniam (z reguły widac czy jest pusty czy zaladowany wiec w drodze powrotnej juz sie leci), i jak narazie zadnej niespodzianki listonosz nie przyniosl...

Nic tylko się cieszyć - tydzień temu dzwonił mój znajomy - zmienił pracę 5 miesięcy temu i jeździ po PL na kontrole jakiś placówek czy coś takiego - w ciągu tych 5 miesięcy dostał już 3 zdjęcia w tym 2 od tyłu. Otrzymał 4+4+10 pkt co daje 18 pkt :naughty:

Właśnie zaczął się zastanawiać co zrobić, bo jak tak dalej pójdzie to będzie musiał zrezygnować z pracy :dontknow:

Najlepsze jest to, że jeździ z CB :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...