Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN+] Sreberko z klekocikiem :) "schwarz pakiet", avuski 17'' :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:decayed: co było -40/-65 ale dałem spokój :tongue4: teraz jest porówno nizej niż 1BE :decayed:

A rafalekx zamontuje w końcu ten gwint :mysli:

rafalekx jest mnientka psitka i zrezygnowal

i dalej szuka B6 :mysli:

:wallbash:

Opublikowano
  • Autor

rafalekx Nie tak dawno widziałem Twoje autko na parkingu koło Politechniki Lubelskiej i muszę powiedzieć, że na żywo jeszcze fajniej wygląda. Gratuluję udanych modyfikacji.

A to Twoja ta srebrna poliftowa co stoi często na parkingu PL? Dzisiaj też tam parkowałem ;) Ale nie przesadzaj aż tak szału nie robi :) Dzięki ;)

szału ni ma, padło jakich pełno :bag:

:kox: gieju Ty mój kochany już się tam nie brędzluj przy fotkach mojego srebra :naughty::tongue4:

A rafalekx zamontuje w końcu ten gwint :mysli:

Chyba dam sobie spokój, tym bardziej, że dostałem fajną ofertę - kupiec jest i daje dobra kasę :gwizdanie: Więcej na gg :wink4:

koza

:kox: mmee eee eee eee :cool1:

rafalekx jest mnientka psitka i zrezygnowal

:seksiasty: za taki interesik to se coś innego wyrezam, ale gwinta w tym roku przed zima odpuszczam niech idzie dalej do żyda :gwizdanie:

i dalej szuka B6 :mysli:

:wallbash:

W przyszłym roku będzie szukał :wink4: tera se chyba kierę i gałeczkie obszyję, gałeczkę w perforę i pół na pół kiera w gładką i perforę, pytani brzmi jakie nici dać? białe? a może czerwień? czy najzwyklejsze czarne? :)

Opublikowano

A to Twoja ta srebrna poliftowa co stoi często na parkingu PL? Dzisiaj też tam parkowałem ;) Ale nie przesadzaj aż tak szału nie robi :) Dzięki ;)

Zgadza się, nie dawno kupiłem i jak pewnie widziałeś jest sporo do zrobienia, tylko trzeba gotówki troszkę zgromadzić. Na początek felg szukam najchętniej ori pięcoramienne 16" i na zimę trzeba będzie podmalować dwa miejsca żeby soli nie nałapało.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

dscn7535p.th.jpg

koziczka na RSie :gwizdanie: meee ee ee ee ee :naughty:

Opublikowano

co nie wygląda :bag:

Zdymij Panie te lacki :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Zdymij Panie te lacki :naughty:

zdymne :naughty: Chwila już się nie mogie doczekać aż zdymne i wreszcie poczuje komfort :P

Opublikowano

ja pierdziu, teraz to wszystkie srebrne avanty jeżdżą na mrogalowskich felgach :kox:

rafalekx, paput, i oczywiście mrogal :good:

Opublikowano

ja pierdziu, teraz to wszystkie srebrne avanty jeżdżą na mrogalowskich felgach :kox:

rafalekx, paput, i oczywiście mrogal :good:

no a jak! daje obdzielic okolicznych a4zboczkow, a na poczatku wrzesnia bede mogl obdzielic jeszcze jednego :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no a jak! daje obdzielic okolicznych a4zboczkow, a na poczatku wrzesnia bede mogl obdzielic jeszcze jednego :decayed:

Granatowego? :polew: :polew: :polew: Złodzieja spod tescó :polew:

Opublikowano

no a jak! daje obdzielic okolicznych a4zboczkow, a na poczatku wrzesnia bede mogl obdzielic jeszcze jednego :decayed:

Granatowego? :polew: :polew: :polew: Złodzieja spod tescó :polew:

ja mam jego rozporeczke wiec niech se kradnie :gwizdanie:

Opublikowano

dscn7535p.th.jpg

koziczka na RSie :gwizdanie: meee ee ee ee ee :naughty:

wcale aż tak mocno wysoko nie stoi :wink4:

Powiedział bym że fajnie :cool1:

Opublikowano
  • Autor

dokladki maluj, bo u mrogala fajnie wyglada :good:

nieeeeeeeeeee :evil: wsio zostaje tak jak jest :tongue4: Wraca Avus i jest malina :good:

Opublikowano

dokladki maluj, bo u mrogala fajnie wyglada :good:

nieeeeeeeeeee :evil: wsio zostaje tak jak jest :tongue4: Wraca Avus i jest malina :good:

daj Panie spokój :tongue4:

Opublikowano

dokladki maluj, bo u mrogala fajnie wyglada :good:

nieeeeeeeeeee :evil: wsio zostaje tak jak jest :tongue4: Wraca Avus i jest malina :good:

daj Panie spokój :tongue4:

Mlody jest nie zna sie :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Mlody jest nie zna sie :cool1:

:naughty: trza se logana kupić i spokój :kox:

Opublikowano

Mlody jest nie zna sie :cool1:

:naughty: trza se logana kupić i spokój :kox:

Opublikowano

dokladki maluj, bo u mrogala fajnie wyglada :good:

nieeeeeeeeeee :evil: wsio zostaje tak jak jest :tongue4: Wraca Avus i jest malina :good:

Na wesele zalozyles RS..? :D

Opublikowano
  • Autor

Na wesele zalozyles RS..? :D

:naughty: najmniej istotny powód :polew:

Opublikowano

Coś nie wieże że zakończyłeś już rezać bo tak napisałeś w opisie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Coś nie wieże że zakończyłeś już rezać bo tak napisałeś w opisie :naughty:

:decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.