Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1.8] 1998r.


Slot

Rekomendowane odpowiedzi

witam ponowie, dziś już jednak ze zdjeciami by pokazac moje autko :biggrin: tak wiec na początek jest to audi a4 (b5) z 1998 roku, silnik 1.8 (125 kucyków). jedni mowia ze malo mocy ma ten silnik ja tam twierdze ze w zupelnosci wystarczy. nie mam problemów zarówno na trasie a tym bardziej w mieście by sprawnie nim pomykac. z wyposarzenia to elektryka szyb z przodu, elektryk lusterka, szklany szyber tez elektro, cztery poduchy, abs, central zamek z kodowanym kluczykiem,komputer pokladowy, wiadomo wspomaganie, z dodatkow jest kierownica s-lina, posiada tez fotele kubełkowate ( nie wiem własnie czy to tez sa s-lina... poprostu troche inne jak w innych modelach ktore widzialem :confused: ) jak cos to mnie uswiadomcie co i jak z nimi... autko zostalo sciagniete z niemiec w lutym, nalatane ma 132 tys w danym momencie. wprawdzie latam nim dosc nie dlugo ale radoche mam wielka...!!! wczesniej posiadalismy w rodzinie b3, pozniej b4 no i teraz przeskoczylismy na kolejny model :wink: takze systematycznie pnę sie w góre :cool: to tak szybko w skrócie a teraz czas na zdjecia...

P4120142.jpg P4120137.jpg P4120140.jpg

P4120143.jpg P4120149.jpg P4120144.jpg

P4120146.jpg

Pozdrawiam :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super seryjka , a te felgi to są idealne do tego autka, szkoda że nie ma 17" :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a te felgi to są idealne do tego autka, szkoda że nie ma 17" :biggrin:

Też tak uważam, te felgi pasują do B5 idealnie, ja nie planuję zmiany na większe, bo te mi odpowiadają :wink: A co do autka ładna laleczka :wink: szkoda, że nie klekot, ale wygląd ok! zmień tylko kieruneczki w błotnikach tak jak ja (widać na fotach też dzisiaj wystawiłem moje sreberko do oceny :wink: ) :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bardzo fajny wozik :) Co do podartego siedzenia to ja miałem w tym samym miejscu u siebie. 80zł tapicer chciał za naprawę tego, a za 100zł kupiłem nowy fotel ;) No tylko że ty masz kubełkowe, więc pewnie będą droższe...

Aha, ładne felgi :) Też muszę do swojej A4 założyć coś, bo na kołpakach to wstyd jeździć :P Jestem chyba jedyną osobą na tym forum, której się podobają takie standardowe kółka: http://www.allegro.pl/item182860310_alufelgi_felgi_aluminiowe_opony_audi_a4_a6_5x112.html :D Właśnie takich chyba będę szukał :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna :a4fan: podoba mi sie tylko nie ten motorek :twisted:

no tera bez klimy to ciężko sprzedać

sa jeszcze inne dodatki i bez klimy bardzo dobrze sie sprzeda :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki ja to autko mam dopiero dwa miechy... dajcie czasu a napewno jakies detale sie pozmieniaja :biggrin: kierunki w zderzakach juz zamowilem... zamiast zawiechy mysle poki co o lampach przednich w soczewki albo jak kasa by pozwolila w ksenony :cool: poki co dzieki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladny egzemplarz :a4fan:

Audi zadziwia..a moze raczej pierwszy kupujacy bo ...szyber, fajne fotele s-linefotele, kiera, podlokietnik, FIS i dodatkowe zegary, ladne fele i kolor....a climatronic'a niet :eek:

milej jazdy zycze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...