Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy ten Concert będzie pasował do B5?


Cezar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, mam pytanko. Czy ten Concert będzie pasował do B5?

http://www.allegro.pl/item184674620_audi_concert_cd_do_a4_.html

Ewentualnie czy przeróbki będą jakieś skomplikowane? Chcę sobie kupić dobre ORI, bo w moim pieszczochu jest paskudny JVC, który tylko psuje wygląd wnętrza.

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie będzie pasował. Do A4 B5 pasuje tylko od A6. Ten ma chromowaną listwę u góry oraz inne krawędzie zewnętrzne - do B5 muszą być zaokrąglone jak w A6 właśnie. Pozdrawiam.

[ Dodano: 12-04-2007, 20:18 ]

takie coś będzie pasować: http://www.allegro.pl/item184312163_audi_concert_cd_orginalne.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy takie radio wymaga jakiegoś specjalnego systemu nagłośnieniowego (BOSE czy coś... ;P) czy standarcik wystarczy żeby grało?

Standard. Tylko, jeżeli radio grało pod BOSE to trzeba zmienić VAG-iem ustawienia radia - trzeba BOSE w radiu wyłączyć. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze z tego typu radiami jes jeszcze jeden problem ze one lacza sie z komputerem silnika i sprawdzaj numer sterownika badz jakies cyferki z kodu nadwozia jesli sie nie zgadza to nie bedzie dzialac przerabialem ten temat jest potrzebne takie smieszne pudeleczko ktore zastepuje poprawny sygnal na allegro sa takie koszt okolo 300zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja takie kupiłem używane, podłączyłem i gra. Nic chyba nie sprawdza. I nie mam emulatora CAN. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie będzie pasował. Do A4 B5 pasuje tylko od A6. Ten ma chromowaną listwę u góry oraz inne krawędzie zewnętrzne - do B5 muszą być zaokrąglone jak w A6 właśnie.

Czyli tylko fizycznie nie dopasowane ? Troche to nieeleganckie ale mozna spiłowac rogi ?

Po za tym jeszcze piszesz ze siedzi taki Concert u Ciebie a CANa nie masz. Podswietlenie dziala? Nie wylacza sie co godzine?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tylko fizycznie nie dopasowane ? Troche to nieeleganckie ale mozna spiłowac rogi ?

Zapytaj sprzedającego o dokładne wymiary radia, bo niektóre się zwężają ku dołowi (i chyba to jest takie), najlepiej poszukaj takiego jakie wskazał Forest :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podświetlenie jest bardzo prosty sposób. Oczywiście wyłącza się co godzinę, ale za 300 zł w kieszeni niech się wyłącza :biggrin: . Mi to nie przeszkadza. Ale i tak będę sprzedawał niedługo bo się nastawiłem na nieoryginalne radio. Wiem, że będzie tragicznie wyglądało ale za to będzie wygodniejsze w obsłudze. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...