Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szroty Warszawa


AdamsDH

Rekomendowane odpowiedzi

W Starej Miłosnej przed Warszawą masz szrot. Tyle żem widział..tyle żem wiem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adams, poszukaj na forum ludzi, którzy ostanio zmieniali lampy na polift (niedawno robił to np. Kolkov - Warszawa) i pytaj, czy mają stare na sprzedaż.

[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 13:38_________________________________________________A tu masz ogłoszenie o częściach z Audi - może mają reflektory:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_prawie_wszystkie_czesci_do_b5_na_sprzedaz-t83462.0.html;new#new

Poza tym Tosik (też Wawa) niedawno kupił anglika, więc może będzie mial lampy na zbyciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki piekne :-)

Wlasnie ja szukam uszkodzonego polifta :-)[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 14:03_________________________________________________Kurcze, nikt nie ma poliftowych reflektorow ani sprawnych ani uszkodzonych. Wymiotlo, kazdy wymienia chyba na polifty :wallbash: Nawet soczewki od b6 sa tansze niz polift do b5 sic!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do szrotów w okolicy wawy jest jeszcze dość sporawy przed Garwolinem jadąc od Warszawy, miejscowosć Mietne(trzeba zjechać z obowdnicy)

Jak cos to ja mam prawe Valeo(zespolone) bez silniczków i zatyczki tylnej, zaczepy spawane, bez żarówek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie moze czy reflektor od S4 do 99 roku (dzielony z soczewka) ma ten ruchomy srodek (odblysnik od dlugich i miejsce na soczewke oraz silniczek do samopoziomowania) taki sam jak reflektor poliftowy? Chcialbym poprostu podmienic ten odblysnik w swojej lampie. Wyglada podobnie a rozwiazaloby to moj problem braku uszkodzonych poliftowych lamp, ktorych nie ma w szrotach i na allegro ;-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy na WARSZAWSKI SZROT !

***

PROMENADA, każdy WTOREK, godz. 19:00

Parking wielopoziomowy 3 piętro

Wjazd jest od ulicy Rechniewskiego/ Nowaka- Jeziorańskiego.

miejscespotw.jpg

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy na WARSZAWSKI SZROT !

***

PROMENADA, każdy WTOREK, godz. 19:00

Parking wielopoziomowy 3 piętro

Wjazd jest od ulicy Rechniewskiego/ Nowaka- Jeziorańskiego.

miejscespotw.jpg

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

jasne, wpadaj, czasami przyjezdzaja takie ze cos mozna wyjac/zamienic :gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...