Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Problem z pompką centralnego zamka


driver76

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze od niedawna mam te autko i niezabardzo kumam oco kaman?!Moje auto potrafi samo sobie otwierać szyby,lub dziś postanowił sobie że alarm(fabryczny)sam się będzie uruchamiał.Odłączyłem pomkę centralki,ale niemogę zamknąć bagaja.Czy wystarczy wymienić pomkę?Czy może to moduł komfortu?I gdzie on jest ten moduł?Proszę o pomoc.

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie moduł komfortu jest w pompce centralnego, nie wiem czy w twoim roczniku jest tak samo, może wypowie się ktoś jeszcze na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Powiem" Ci tak ja też miałem uszkodzoną pompkę i ciężko było mi znaleźć wogole taki model jak mój, udało mi się dostać drugą identyko pompkę ale też coś tam nie działało i po znajomości złożyli mi z dwóch jedną działającą, kosztowało mnie to 100 zł a na allegro dwa lata temu pompka kosztował 350-450 zł. Także poszukaj na allegro czy są takie jak Ty potrzebujesz i może cena będzie też normalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro mają albo bez opisu,albo piszą bzdury.

Polatam po złomach może się uda :confused4:

Dzięki[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 16:34_________________________________________________Mam oznaczenie pomki: 4A0 862 257 i nic więcej?!A każdy dodoaje literkę na końcu.Gdzie jej szukać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... na końcu tego numeru co podałeś powinna być jakaś literka. Na allegro widziałem z takim numerem jak podałeś z literką J na końcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...