Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[1,9 AWX] S4 diesel edition

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w dieslu ? :decayed:

Opublikowano

i na gazie :kox:

Opublikowano

na gazie..Dzodzo już się umówił do Rogala- ma pierwszy raz wkładać chipa do trucka w gazie :kox:

Opublikowano

dzodzo zdradzil mi ze kupuje nyske na budowe

Opublikowano

mowi ze pustaki bedzie nia wozil :decayed:

Opublikowano
  • Autor

buraKI eheeeh

chce to dac w piguly mam ori gdzies tam w piwnicy ale nie mam czasu na to a co to jest rozebrac sderzak wlorzyc cooler BANAL debil potrafi to zrobic na parkingu - malo tego sprzedając to wiecej wyskuje niz zamieniajac sie wiedz frajer nie pier. mi tu :-)

chce ktos calego moda niech napisze

Opublikowano

ale o so cho..dzi ? :shocked::kox:

Opublikowano

buraKI eheeeh

chce to dac w piguly mam ori gdzies tam w piwnicy ale nie mam czasu na to a co to jest rozebrac sderzak wlorzyc cooler BANAL debil potrafi to zrobic na parkingu - malo tego sprzedając to wiecej wyskuje niz zamieniajac sie wiedz frajer nie pier. mi tu :-)

chce ktos calego moda niech napisze

No też miałem problemy z rozszyfrowaniem. Może jakiś ukryty przekaz? W sensie trzeba przeczytać od tyłu czy coś? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew: no pewnie tak

chce to co mam zamienic na serie czy tak trudno to zalapac ?

Opublikowano
  • Autor

aha o to wam chodzi

hehe

nie skumalem

sprzedaje graty pozniej auto

budowa rozpoczeta i nie potrzebuje auta ktorym mi szkoda przewozic cement czy pustaki :-)

Opublikowano

Auto już kupione, Dzo Dzo mówił że się pochwali później...

Zdjęcie z ukrycia, auto strzegą 3 groźne psy i masa policji... :evil:

ikdM0.png

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: o nie a mial to byc sekret
Opublikowano

buraKI eheeeh

chce to dac w piguly mam ori gdzies tam w piwnicy ale nie mam czasu na to a co to jest rozebrac sderzak wlorzyc cooler BANAL debil potrafi to zrobic na parkingu - malo tego sprzedając to wiecej wyskuje niz zamieniajac sie wiedz frajer nie pier. mi tu :-)

chce ktos calego moda niech napisze

No też miałem problemy z rozszyfrowaniem. Może jakiś ukryty przekaz? W sensie trzeba przeczytać od tyłu czy coś? :decayed:

Osikać monitor :polew:

Opublikowano

poszło info na pw :wink4:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Suczki nie sprzedaje bo jak dowiedzialem sie ile ktos by mi dał to wole nic jezdzić a pozniej go oddac na złom

wiedz rezamy dalej

ADAŚ BOJ SIE DZO-DZO powraca :polew:

Opublikowano

Co teraz jest na liscie modow ? :kox:

Opublikowano

Co teraz jest na liscie modow ? :kox:

FMIC ponad maske :kox:

Opublikowano
  • Autor

:polew: nie no co wy tam to to było jakiejś nie porozumienie hehehe ale przynajmniej było śmiesznie

teraz srodek

:>

Opublikowano

tylko zebys znowu drutem nie pogardził :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.