Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[1,9 AWX] S4 diesel edition

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

filmiki nic nie pokazują..trzeba się ścignąć

Opublikowano
  • Autor

chlopaki wlasnie przyjechalem z nagran hehehe

kurde tylko gdzie mam te filmiki wrzucuc ?/

moze komus je wysle na meila a on wrzuci tu ?

od 0 do 100 mam miedzy 6,5 a 7 sekund ale dobrze by bylo zmierzyć to jak wrzucimy filmik na forum

Opublikowano

na fotosiku można film wrzucić :cool1:

Opublikowano
  • Autor

wlasnie walcze z you tube [br]Dopisany: 01 Listopad 2009, 15:38_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=z19RmHkkI64

tak na szybko dwa filmiki

Opublikowano

7s w sierpniu tez tyle bylo :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

nie miez czas filmie przez you tube wez jakis stoper

spokojnie mozna by bylo poprawić czas tylko kur.. nie mialem jak sobie poradzić z aparatem

Opublikowano

wzialem stoperem tez tyle wyszlo :cool1:

Opublikowano
  • Autor

hmm no mnie wychodzi kolo 6,5 a 6,8 no ale nie ma sie co spuszczać trzeba rezac dalej nastepne filmiki trzeba jakoś zamocować ten jeb.. aparat

ale zauwaz ze miedzy 50 a 60 km/h jest taki stop mysli furacz co zrobić czy isc w gore czy nie hehehehe

Opublikowano

ja mocuje tasma :good:

nagraj cos od 60-150 na 4 biegu ,tutaj nie potrzebujesz niczym mocowac

Opublikowano
  • Autor

na 4 porąbalo cie heheheheh przecierz to bedzie 200 lat :tongue4::polew:

Opublikowano

200lat to nie ale pewnie z 40s :polew: :polew:

tyy mam pomysl :P jestes dzisiaj wieczorem wolny?

Opublikowano

faktycznie cos na 2b przy 50km/h taki dol straszny i nic nie idzie przez dobre 0.5s a zrob filmiki z esp wlaczonym ciekawe czy z esp tez tak bedzie sie zachowywal

Opublikowano

faktycznie cos na 2b przy 50km/h taki dol straszny i nic nie idzie przez dobre 0.5s a zrob filmiki z esp wlaczonym ciekawe czy z esp tez tak bedzie sie zachowywal

to sie nazywa walka o trakcje :decayed:
Opublikowano

faktycznie cos na 2b przy 50km/h taki dol straszny i nic nie idzie przez dobre 0.5s a zrob filmiki z esp wlaczonym ciekawe czy z esp tez tak bedzie sie zachowywal

to sie nazywa walka o trakcje :decayed:

dlatego proponuje z wlaczonym esp powtorzyc probe zeby byla trakcja :naughty:

ps dzo-dzo jakie masz tam kapcie ?

Opublikowano

No fajnie przyspiesza :kox::good: To kiedy robimy ta konfratacje b5 z b6 :naughty: jesze adamooo by sie przydal :gwizdanie:

Opublikowano

Fajne te szarpnięcia :kox:

Opublikowano

No trochę jedzie :tongue4::wink4:

Opublikowano

jedzie, jedzie...

dzo-dzo musisz drugi aparat zamontować tak, żeby było widać rogala jak startujesz :kox: ......bo nie wierzę, że go nie ma :naughty:

Opublikowano

ile wazy awx?? bo tak sie zastanawiam,jesli dzo-dzo ma teraz cos kolo 6.8 do 100,to ile mam ja :mysli:

seria ma 7.2 s niby..

Opublikowano

Michał następnym razem to wyłącz radio a najlepiej wyjmij i oczywiście zapas też :naughty: :naughty: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.