Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]


MAGIC87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Piotrek98igo

    4047

  • MAGIC87

    2676

  • tymonA4

    2396

  • Dzo-Dzo

    1690

Top użytkownicy w tym temacie

A propo radia:

Co do radyjka niema tam filtra AFN (chyba tak się to nazywa)

Jeśli coś to pewnie chodzi ci o ANL, to radio ma ten filtr a tym że niema włącznika się nie sugeruj. Każde radio na AM ma filtr ANL ale nie każdy ma możliwośc wyłączenia.

dzo dzo a podlaczałes radio bezposrednio pod Aku? bo ja tam miałem w ibizie ze z gniazda zapalniczki szumy szumy .....

Nic to nie da bo zakłócenia wchodzą przez antene i radio sobie z tym nie radzi. Gdyby zakłócenia wchodziły po zasilaniu to by sie zrobiło filtr, ale po antenie nie da rady. Trzeba wymienic radio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cza było jak to mówi boguś dobra fryta nie jest zła :kox:

ale wrócili by na Piłsudskiego :mysli: jak sie żegnałem to do kobry walili pewnie młodziki się wściekali :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 22 juz sie rozjezdzalismy ,wczesniej bylismy kolo orbisu wieksza grupa :gwizdanie:

tymek nikt sie nie wsciekal ,dzisiaj spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szajsen... wpier...łem się w dziure dzisiaj i chyba mam wybity wahacz z lewej strony bo mam gluchy stukot.... Myśłicie że jeśli to to mogę wymienić tylko ten jeden wybity?

Biednemu zawsze wiatr w oczy :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa mielismy ciekawa rozmowe z "kierownikiem" na laweczce

Przeciez to twoj ziomek był... odrazu sie poznał ze koksiarz :cool1::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa mielismy ciekawa rozmowe z "kierownikiem" na laweczce

Przeciez to twoj ziomek był... odrazu sie poznał ze koksiarz :cool1::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: niech ci bedzie ,ale ciebie tez poznal po rozwej polowce "gej" :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

herbata mozesz wymienic 1,tylko zebys za miesiac nie wymienial nastepnego, no ale tego nikt nie wie co sie moze zdarzyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podjade dzisiaj do mechanika i niech sprawdzi mi te wahacze...Jakbym mial teraz robic jeszcze zawieszenie to masakra.. po za tym kupie liqui moly do czyszczenia przepływek i zobaczymy jutro na trasie czy jest poprawa w dynamice.. :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U witam serdecznie dopiero co odebrałem kompa z serwisu h..je trzymali mi go 2 tyg.

Dzo-jak sprzedales tolipne radio,ale bubel ci ktos wcisnał :gwizdanie: :gwizdanie:

Dzis robiłem przymiarkr do woskowania,rozkladam graty szmatki itp--a tu deszcz jakby nie mial kiedy zaczac padac :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie i dla tego tez zrezygnowalem z zakupu kamery zeby sie tez niie wjeba..[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2010, 12:32_________________________________________________p.s jak ci kompa teraz oddali jak od 2 tygodni siedzisz na forum opla :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...