Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]


MAGIC87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Piotrek98igo

    4047

  • MAGIC87

    2676

  • tymonA4

    2396

  • Dzo-Dzo

    1690

Top użytkownicy w tym temacie

MAGIC ... już sprzedajesz turbo? wczoraj dopiero się zastanawiałeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta łachudra Piotr mnie namawia;p troche gotówki sie zrobiło i załoze BRD i FMIC w tym roku. zycie zbyt krótkie zeby jezdzic seria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że jestem gołodupiec ... ciężko nawet na c*paa uzbierać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak na pierwszym moim spocie z Wami dzo oferował mi turbo brd.. :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tymek, jak tam dostawa z Holandii? kox kox

i nie chodzi tu o dostawe uzywek tylko o cinkusia :evil: duzo masz tam tymek roboty zeby wyciagnac butle weze parownik itd? jak co to pomoge :tongue4: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

może mnie nie pamiętacie ale około 1.5 roku temu byłem na chyba 2 spotach w czewie takim niebieskim B6 2.5

mianowicie mam w tej chwili problem z telepaniem, o którym jest dość głośno na forum wiem, że w Krakowie Piotruś

naprawia tego typu usterke ale czy może ktoś z was wie gdzie w czestochowie można by sie z tym uporać.

Byłem ostatnio u Anioła (serwis Bosch) stwierdził, że wtryski i mowi, że nie ma sensu samych koncówek robić

tylko od razu cały komplecik wtryskiwaczy a z tego co czytam na forum to i tak nie wiadomo czy to pomoże bo

poźniej jakąś rekonfiguracje trzeba zrobić.

Proszę o pomoc i z góry dzieki.

Poza tym Audi śmiga aż miło i jestem po tym czasie bardzo zadawolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może nie koniecznie wtryski, sprawdź też dwumas, a co do Anioła, gość jest dobry ale czasem mi się wydaje że naciąga więc możliwe że nie trzeba wymieniać całości (podpinał kompa czy tak sobie strzelił że to wtryski?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dwumasu to był sprawdzany i wszystko ok poza tym na zimnym silniku gdy obrotu są trochę większe to jest wszystko dobrze

Anioł podpinał kompa i wyszło na wtryski dawki wachały się o ( -0.05mg/h do +3.46mg.h)

Dzwoniłem natomiast do Wożnik do srewisu Boscha do Mazanka i powiedział że wystarczą końcówki a koszt to w zależnoći od modelu końcówek

od 120zł do 250zł

I nie wiem co w tym przypadku robić wiem że zwiększenie delikatne obrotów nawet pedałem w taki sposób, że wskazówka praktycznie nie drgnie

na zegaże praktycznie niweluje problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tymek, jak tam dostawa z Holandii? kox kox

i nie chodzi tu o dostawe uzywek tylko o cinkusia :evil: duzo masz tam tymek roboty zeby wyciagnac butle weze parownik itd? jak co to pomoge :tongue4: :tongue4:

no kox jest reduktor zavoli zeta n

wtryski magic jet

elektronika stag4

gazowlotek przy wlewie

no dzisiaj ma być już zaszczepiony :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukasz i gosc ma racje bo w wtryskach ulega zniszczeniu sama koncowka bo ona rozpyla paliwo.

Jak da gwarancje na robote to bym sie nie zastanawial.

btw auto stracilo na mocy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Piotrek

moze aż tak dużo nie straciło chociaż poniżej 2000obr troche słabawo ciągnie albo sie przyzwyczaiłem bardziej ale jakiejś kolosalnej

różnicy nie widze w spalaniu też jest normal może są zapieczone końcówki Anioł polecił mi wlać ze 2 razy jakiś specyfik do czyszczenia wtrysków

zalałem v-power + stp do czyszczenia byłem wczoraj w Łodzi i tak troche przegoniłem A4 jak narazie poprawy nie widać dalej buda się telepie.

Dwumas jak już pisałem ok, nie wiem jak plecionka bede w czwartek u mechanika bo łożysko będę wymieniał to zajrzymy pod spód.

podczas jazdy nie odczówam nic tylko najgorsze jest to drżenie na wolnych obrotach.

W najgorszym przypadku czeka mnie przejażdżka do Krakowa do Piotrusia on podobno magik od telepania jest.

Jeśli jeszcze ktoś może na terenie czewy pomóż to poprosze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...