Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]


MAGIC87

Rekomendowane odpowiedzi

No i c**j, caly misterny plan poszedl w piz*u .. Eh. Dzo a prosilem Cie zebys nic nie mowil to bedziesz mial mega rabat :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Piotrek98igo

    4047

  • MAGIC87

    2676

  • tymonA4

    2396

  • Dzo-Dzo

    1690

Top użytkownicy w tym temacie

sobie wsadz bedzie lepszy poslizg :polew:[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 07:53_________________________________________________fajna skodzina

http://moto.onet.pl/1627021,1,pierwsza-elektryczna-skoda-paryz-2010,artykul.html?node=25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie potrzebuje pilnie pożyczyć odtwarzacz dvd taki przenosny do samochodu mocowany do zagłowka :)

Wybieramy sie z cała rodzinka w poniedziałek w długa podróż a mały z tyłu nie wysiedzi 7h...

Jakby ktos miał takie cudo bede wdzieczny.. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja postaram się być ale tylko tak do 14 bo nie mam za wiele czasu jutro[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 15:37_________________________________________________

sobie wsadz bedzie lepszy poslizg :polew:[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 07:53_________________________________________________fajna skodzina

http://moto.onet.pl/1627021,1,pierwsza-elektryczna-skoda-paryz-2010,artykul.html?node=25

Najbardziej podobał mi się wpis: Wiecie jak wygląda sportowa wersja tej Skody?

Kierowca ma adidasy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kikson to co maly widze ma ADHD :-)

to co z was za rodzice ze nie mają wplywu na malego bajkla

p.s nie interesuje nas gdzie i na ile jedziesz - czy w ogóle musisz pisac tu na naszym forum ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie koloe seki tylko w schocie kolo kina ale tam nie jedz bo drogo i kicha lepiej jechac do redzin przy glownej drodze masz za***ista reklame kregli podobno fajnie i ceny dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mysli:

nie koloe seki tylko w schocie kolo kina ale tam nie jedz bo drogo i kicha lepiej jechac do redzin przy glownej drodze masz za***ista reklame kregli podobno fajnie i ceny dobre

W Rędzinach byłem już X razy, teraz jadę z polecenia znajomych właśnie tam :naughty: :naughty:

No nic... zobaczymy jak tam będzie. Najlepiej chyba będzie stanąć koło filharmonii na parkingu i spacerkiem do Schota?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kikson to co maly widze ma ADHD :-)

to co z was za rodzice ze nie mają wplywu na malego bajkla

p.s nie interesuje nas gdzie i na ile jedziesz - czy w ogóle musisz pisac tu na naszym forum ?

:polew: :polew: nie mogę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam mój fanie :notworthy:

[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 20:46_________________________________________________a ty znalazłeś mi miejsce :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...