Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dales im do buzi? ze zeszli na 200zl? :decayed:

Piotrek pewnie nie, ja bym stawiał że sam wziął :D ...

  • Odpowiedzi 21,5 tys.
  • Wyświetleń 724,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

co wy robicie z tym wątkiem :wallbash:

Opublikowano

uwierz że już bardziej zgejować się go nie da

Opublikowano

uwierz że już bardziej zgejować się go nie da

zdziwiłbyś się :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 26 Październik 2010, 19:53_________________________________________________po moich ostatnich przejsciach z kobitami mogę smialo stwierdzić że to gatunek podrzędny. I chyba tylko związek z osobą gatunku nadrzędnego może być udany :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

uwierz że już bardziej zgejować się go nie da

zdziwiłbyś się :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 26 Październik 2010, 19:53_________________________________________________po moich ostatnich przejsciach z kobitami mogę smialo stwierdzić że to gatunek podrzędny. I chyba tylko związek z osobą gatunku nadrzędnego może być udany :polew: :polew: :polew: :polew:

no proszę i kolega pod wpływem forum zmienił orientację :shocked:

Opublikowano

:polew: :polew: heheh jak Patrze na Piotrka i Sebę jacy są razem szczęśliwi... :naughty: :naughty:

a tak na serio ... mam w pracy taka jedną pannę, od 3 miesięcy chciała mi do wyrka wskoczyć, a jak ostatnio się jej udało a wcześniej wiedziała że nie chce się z nikim wiązać to po wszystkim stwierdziła że jestem dupkiem i że ją wykorzystałem. Koorwa mać, na kartce miałem jej napisać? Nie powinna mieć pretensji, po wszystkim zapiąłem jej nawet cyconosz ;)

Kobiety to wyjątkowo głupie istoty :)

Opublikowano

hahaha to uderzaj , musisz się zbliżyć do Piotrkiej a on cie bliżej pozna z Madziką :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Boguś, ja bardziej myślałem o Tobie niż o Sebie :decayed:, masz nowszą B6 niż Magic i do tego kombi jeszcze :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Herbata alez z Ciebie Jebdienko :naughty:

dales im do buzi? ze zeszli na 200zl? :decayed:

Piotrek pewnie nie, ja bym stawiał że sam wziął :D ...

Glodnemu chleb na mysli ... wiec moze Ty chcesz? ;)

Alez z Ciebie jebaka :polew:

Opublikowano

ku..wa Tea ....leże :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

po Częstochowie krąży nowa skoda supeb nieoznakowana od rana do wieczora wie uważajcie SD rejestracja

Opublikowano

Michał, bedziesz jakoś na najbliższym spocie? przewiózłbyś mnie swoim ajm po c*pie ..

Opublikowano

byłem w niedziele, ale jak będzie w tą niedziele to też podjadę

magic bierz tą turbinę a ja twoją http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=166671.0

Opublikowano

byłem w niedziele, ale jak będzie w tą niedziele to też podjadę

magic bierz tą turbinę a ja twoją http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=166671.0

przecież to jest chyba to samo co u niego

Opublikowano

byłem w niedziele' date=' ale jak będzie w tą niedziele to też podjadę

magic bierz tą turbinę a ja twoją [url']http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=166671.0[/url]

przecież to jest chyba to samo co u niego

:polew: :polew: :polew: no dokladnie do tego to jest rumunka a madzka juz jedna ma :D

gdzie jest madzka ? :decayed: :decayed:

Opublikowano

jak tak to nie było komu pisać jak o gejostwie to pińć stron pękło :kox:

Opublikowano
  • Autor

wróciłem... jak to gdzie byłem.... chyba juz ci sie poslady zeszły ze dalejsz rade pisac :cool1:

Opublikowano

kto ma duze boczki bym co ruchnal :decayed: :decayed: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:bag:
Opublikowano
  • Autor
kto ma duze boczki bym co ruchnal decayed decayed

tymka se ruchnij :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.