Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a co ze swoją zrobiłeś?[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 12:43_________________________________________________mnie na spocie raczej dziś nie będzie

  • Odpowiedzi 21,5 tys.
  • Wyświetleń 724,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jedzie jakas suczka do beelchatowa na baseny ?

Opublikowano

a co ze swoją zrobiłeś?[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 12:43_________________________________________________mnie na spocie raczej dziś nie będzie

znowu do teatru? :decayed:
Opublikowano

kto dziś jest na spocie?

Opublikowano

stali bywalcy

Opublikowano

a co ze swoją zrobiłeś?[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 12:43_________________________________________________mnie na spocie raczej dziś nie będzie

znowu do teatru? :decayed:

Pozyczyl kapelusz i jesionke...wiec pewnie tak :hi:

Opublikowano

świetne przedstawienie było :tongue4::polew: trochę wódki się polało, bo od sylwestra w sumie nie piłem, a jak tam na spocie??

Opublikowano
  • Autor

zgromadzenie lewo pasmowych było :kox:

spot jak spot.... w alejach wypadek i nie dało sie poburaczyc

Opublikowano

świetne przedstawienie było :tongue4::polew: trochę wódki się polało, bo od sylwestra w sumie nie piłem, a jak tam na spocie??

:polew: :polew: :polew: :polew: trzeba było widzieć się rano poi przedstawieniu :polew: :polew: :good::wink4: :>

Madz kiedy dodatkowe 0.2 bar ??

Opublikowano
  • Autor

w srode sie zaczyna :szukaj: w wyborczej pisało juz nawet

Opublikowano

a herbata jak tam auto hula już?

Opublikowano

a herbata jak tam auto hula już?

nie hula póki co...

Opublikowano

michal_g84 usterka zdiagnozowana i tymczasowo usunięta.

Te błędy: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=192163.0 oznaczają coś w rodzaju nie prawidłowo działający DPF.

Okazało się, że w jednym z dwóch przewodów od podciśnienia które idą do DPF zrobiła się dziurka, od tego dostał temp. i sie stopił. Szczęście w nieszczęściu, że serwis wziął to na siebie i wymiana obydwóch przewodów na ich koszt. Narazie założyli mi zastępcze bo na oryginały musze poczekać z tydzień. Przy okazji DPF w bardzo dobrej kondycji przy przelocie 153 kkm

Opublikowano

powiem Ci że też przechodziło mi to przez myśl że to coś z DPF-em

Opublikowano

malin dzwoniles mialem oddzwonic ale nie wiedzialem na ktory numer bo tyle ich mialem jak cos to mi tylko chyba jeden zarniik zostal to zostawie go sobie ale jeszcze sprawdze

magik a ty cos chcial odemnie ?

pany mam strasznie napiety tydzien wiec moge nie odbierac albo co najgorsze odebrac i kazac wypier... tak jak to zawsze madzikowi mowie hehhee[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 07:56_________________________________________________panowie a czy ktos z was zajmue sie ogrodzeniami siatkami i takimi innymi pierdolami ?

Opublikowano

a herbata jak tam auto hula już?

nie hula póki co...

hehe a ja wiem... ale nie powiem

Opublikowano

malin dzwoniles mialem oddzwonic ale nie wiedzialem na ktory numer bo tyle ich mialem jak cos to mi tylko chyba jeden zarniik zostal to zostawie go sobie ale jeszcze sprawdze

OK

Opublikowano
  • Autor

ja to vacum i foty chce zrobic FMIC... zeby oskar wiedział co rezac

Opublikowano

normalnie Mag teraz bedziesz najszybszy :good::kox: :kox: :>

Opublikowano
  • Autor

no na podworku tak... od szopy pod ogrodek nie ma leszcza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.