Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]


MAGIC87

Rekomendowane odpowiedzi

kurr....co ten ryży smiec robi to sie w pale nie miesice POpapraniec :wallbash: :wallbash: :wallbash:

http://www.petycjeonline.pl/petycja/petycja-o-odwolanie-rzadu-donalda-tuska/639

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Piotrek98igo

    4047

  • MAGIC87

    2676

  • tymonA4

    2396

  • Dzo-Dzo

    1690

Top użytkownicy w tym temacie

kurr....co ten ryży smiec robi to sie w pale nie miesice POpapraniec :wallbash: :wallbash: :wallbash:

http://www.petycjeonline.pl/petycja/petycja-o-odwolanie-rzadu-donalda-tuska/639

nie żartuj się Piotrek że Ty się polityką przejmujesz :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurr....co ten ryży smiec robi to sie w pale nie miesice POpapraniec :wallbash: :wallbash: :wallbash:

http://www.petycjeonline.pl/petycja/petycja-o-odwolanie-rzadu-donalda-tuska/639

nie żartuj się Piotrek że Ty się polityką przejmujesz :polew:

w sumie to nie :polew: :polew:

ale jak widze ryza małpe jak ogladam tv i pozniej slysze co on robi i widze to mnie :sick3: :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcieliśta peło to mata :> :> :>

i tak się cieszę że nie wygrała Kaczka po Smoleńsku z jaśnie oświeconym specjalistą profesorem Macierewiczem i innymi dupolizami, a i tak wszystkie partie dużo obiecują a potem gówno robią, to im wychodzi najlepiej, no i oczywiście zajmują się pierdołami, a doinformować społeczeństwa to nikt nie potrafi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe kiedy dolicza do czynszu oplate deszczowa :polew: :polew:

niedlugo za wyjscie na dwor bedzie oplata klimatyczna :polew: :polew:

jeszcze moge kilka spokojnie doliczyc np oplata sloneczna :D i np sniegowa :D co byscie za darmo chcieli dobrocie matki natury :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro wprowadzają podatek od kopalin, to pewnie projekt ustawy na klimatyczne już w drodze, Piotrze ja bym na Twoim miejscu uważał gdzie gazy uwalniasz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał

Tusk to tylko chwyty socjotechniczne, wysprzedany majątek narodowy w 95% i durne ustawy żeby przypodobać się "zachodowi" o ciekawych podatkach i służbie zdrowia nie wspominając...,

a za to co zrobił w/s Smoleńska pospołu z preziem Komołowskim i resztą aparatczyków powinien być już w cywilu i nie na wolności tylko w pierdlu na długie lata, tak nie zachowalby sie zaden szef rzadu innego kraju.. :thumbdown:

a wszystko to w ładnym opakowaniu ciężko pracującego człowieka z zasadami....ale to chyba nie o polski interes biega :gwizdanie:

mozna Kaczora nie lubic, nie ogladac bo i nie ma na co patrzec ale mam wrazenie ze jest bardziej Polakiem niz Tusk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaczor skłócił Polaków i podzielił naród na prawdziwych Polaków i niePolaków, co do wyprzedawania majątku - skoro nie ma ludzi co potrafią zarządzać biznesem jak trzeba tylko każdy chce się nachapać a firmę olewają jak są na garnuszku państwa to firma się zadłuża, to co lepiej trzymać tonący statek i wylewać z niego wodę, czy oddać fachowcom i niech go naprawią, a firm Państwowych nie kupują Polacy bo im się to nie opłaca, wniosek Polacy nie umieją zarządzać swoim państwem, zachowują się jak dzieci w piaskownicy.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo lotów VIP-ów to w tej kwesti każdy z rządów niewiele robił włącznie z Preziem i akurat za rządów Tuska doszło do tragedi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzo Dzo zrób z nimi porządek bo pierd... już całkiem nie od rzeczy :decayed:

Gayzone wróć :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie głosowałem ani na Tuska ani na Kaczora i mam czyste sumienie ;)

nie głosując nie możesz mieć czystego sumienia :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie głosowałem ani na Tuska ani na Kaczora i mam czyste sumienie ;)

nie głosując nie możesz mieć czystego sumienia :wink4:

exactly (czyt. dokładnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kur.. nie...

to jest forum A4 a tu pier**le.ie o polityce... moze znowu ktos wróci do gotowania? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedanie zakladow za np. 5% wartosci nazywasz dobrym rozwiazaniem :)

nie widzisz ze dla nich liczy sie tylko kasa a majatek narodowy czyli to na co pracowali Polacy kilkadziesiat lat - na to leja cieplym moczem...to nie jest interes Polski

mam nadzieje ze go kiedys za to rozlicza :)

tez kiedys bedziesz starszy ..nie zycze Ci zebys placac podatki przez 50 lat musial stac w kolejce do lekarza specjalisty 6 misiecy :kox: ewentualnie isc prywatnie do lekarza zlodzieja ktory nie ma nawet kasy fiskalnej....jeden wielki burdel w tym kraju :sick3:

zaden normalny premier duzego kraju w europie nie pozwoliłby na takie śledztwo w sprawie Smoleńska.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kur.. nie...

to jest forum A4 a tu pieprze.ie o polityce... moze znowu ktos wróci do gotowania? :hi:

od gotowania to cicha :decayed: aaa i tymek wspieral kampanie :kox:

dokladnie smolensk to POrazka POlski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden wielki burdel w tym kraju :sick3

wspólny mianownik znaleziony i na tym proponuję zakończyć dyskusję bo okazałoby się że w naszej dyskusji w 99% mamy podobne poglądy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...