Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

tez to słyszałem ze terminów nie trzyma

  • Odpowiedzi 21,5 tys.
  • Wyświetleń 724,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

michalowi cos robil chyba i tez przekladal termin

Opublikowano
  • Autor

ten polecony od bogusia w miare szybko ogarnia... mi tylko tydzien dłuzej trzymał. Pomidor zostawił u niego fele w pazdzierniku. chyba juz nie odbierze bo nie bedzie do czego

Opublikowano

opinie jednego z klientów z forum vag-czewa

"NIE POLECAM!!! zakladu z bialej na strazackiej tz CYTRYN !!!!

moze z opinii robi dobrze ale gosc niepowazny

zawoze felge brata miala byc na jutro powiedzial

no to przyjezdzam

niezrobione! wiec znowu na jutro

przyjezdzam.. niezrobione!

no to mu mowie ze czy on czasem w czestochowei nie bywa wieczorami bo ja nie bede tak jezdzil

no to oczywiscie ze bywa i mi ja zabierze...

i tak 3 tygodnie do niego dzownilem

tu cos mu wypadlo

tu tel poza zasiegiem

tu nie odbeira

tu jakis mechnik

tu musi sie wrocic do mechnika itd

w koncu zajechalem bez telefonu i zastalem go

felga byla zrobiona w koncu...

ale mam wrazenie (bo bardzo szybko niosl mi do auta) ze obdarl na rancie farbe czy tam odprysk lakeiru jest jakby cos na felge upadlo

nie moglem sie dodzownic do brata bo to jego felga wiec olalem bo ne jestem pewien ze to uszkodzili i zabralem sie pojechalem...

ogolnie trzeba miec duzo nerwow :("

p.s czy mi się wydaje czy włączone jest zliczanie postów w dziale spoty

Opublikowano

jest liczone

Opublikowano
  • Autor

pewnie chwilowo jest liczone. ale wróci do normy i byle plebs ( nie bije do ciebie Tomii) nie bedzie nabijał sobie poscików

Opublikowano

na strażackiej robiłem felgi i potwierdzam koleś niepoważny, ale nie wiedziałem że to ten właśnie z białej. No nic, w czewie nie ma dobrego zakładu od renowacji felg. Chyba czas otworzyć nowy interes.

Opublikowano
  • Autor

ja robiłem tam gdzie oskar miał wczesniej zaklad i zrobione mam ok. lakier nie schodzi fele proste itd

Opublikowano

lakier nie schodzi bo 2miesiace jezdziles dopiero

Opublikowano

naprawa felg:

biała Cytryn - 506169781 - czas naprawy nieokreślony moje ostatnio miał 3 miesiące (dałem mu na zime więc mi się nie śpieszyło)...... ale zrobił dobrze

Częstochowa - Mateusz 791595978 - trzeba dzwonić

RRS tuning na warszawskiej - 343664164 - trzeba dzwonić

Generalnie wszędzie możecie się na mnie powołać - każdy z powyższych będzie wiedział o kogo chodzi :)

Opublikowano
michalowi cos robil chyba i tez przekladal termin

Ja robiłem w Brzyszowie, ale poślizg w terminie też był, przełożyło się to na mały rabacik, co do jakości to przekonam się jak trochę na nich pojeżdżę

Opublikowano

noga mnie boli na zmiane pogody jutro bedzie wiosna :)

Opublikowano

A do Cytryna nie pojechałem bo właśnie słyszałem że zaczął ciąć w c.uja, ewentualnie jest jeszcze zakład w Kopcu przy Parkowej 53 (firma Wierus), ale nie pamiętam czemu nie skorzystałem

Opublikowano

jaki koszt renowacji jednej felgi?

Opublikowano

Panowie rozgladam sie za nowa praca, slyszal ktos cos? :D

Troche stron w********lo widze :D

Opublikowano

a co z kurierka i transitem?

no z 500wzielo

Opublikowano
a co z kurierka i transitem?

no z 500wzielo

Ty będziesz jeździł Transitem:),

a niema więcej postów na jednej stronie?

Opublikowano

Robote mam pewna na 5 lat ale jak by sie cos innego trafilo to bym to *******nal ;)

Opublikowano

jest wiecej o 5postow :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.