Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]


MAGIC87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Piotrek98igo

    4047

  • MAGIC87

    2676

  • tymonA4

    2396

  • Dzo-Dzo

    1690

Top użytkownicy w tym temacie

Mam problem, cała podłoga po lewej stronie mokra, więc postanowiłem to jakoś wysuszyć. Niestety okazało się, że pod wykładziną jest jeziorko. W ruch poszła igła i ogromna strzykawka(pani w aptece twierdziła że do lewatywy:nabijasie:) Wypompowałem ponad litr wody i dalej coś tam jeszcze jest ale mi już nerwów zabrakło się z tym bawić. Jaka może być przyczyna takiej ilości wody? To ze śniegu tyle się nazbierało za zimę? Może jest jakiś inny powód, coś co już komuś się przytrafiło albo jakaś częsta przypadłość. Słyszeliście kiedyś o czymś takim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem kiedys z prawej ale to była wina filtra kabinowego... ale z lewej nie wiem

BTW. jestem hardcorem i juz turlam sie na 18stkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek albo płyn chłodzący z nagrzewnicy albo jakieś kanaliki masz zatkane i woda nie ma ujścia i leje się do środka, zobacz jak wyglądają odpływy pod akumulatorem i wyjmij filtr przeciwpyłkowy może masz tam trochę liści i zatkały ujście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod ecu napewno nie ma nic, pod aku tez czyscilem jak tego kompa przekladalem, wiec nie wiem co moze byc, ale ten plyn chlodzacy mi spier... troche. Myslalem ze to chlodnica, bo widac ze po niej troche sie lalo. Zamowilem nawt nowa, ale bede musial sie temu przyjzec. Woda ma taki delikatnie zielonkawy kolor wiec wstepnie wykluczylem ta opcje, ale teraz to sprawdze. Wprawdzie ucieklo mi w ciagu roku moze 250ml, ale zobacze. Wyciągnąłem już 1,5l tego dziadostwa. Te przetłoczenia są tak głębokie, że cała igła tam wchodzi

:sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spr rynienke pod podszybiem...moze jak kompa przekladales jakies uszczelki nie zalozyles i sie leje

Sprawdzę, ale już nie dziś. Mam dość tej zabawy, zimno się już zrobiło a garaż nie ogrzewany:sad: a na dodatek jeszcze łape rozciąłem. Trzeba sie ogarnąć i wyskocyć na jakieś piwko. Weekend wkońcu mamy:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty wciągniesz, ja sie muszę 3 razy zastanowić czy warto startować, bo trzeba mieć jeszcze czym. Jest lepiej niż było, ale ciągle mało:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby tak, tylko że u mnie jest jej na tyle że byle leszcz mnie pojedzie. Ostatnio np kręcił mi sie tu jakiś cwaniak passatem b4 z wydechem z rynny, zimno, cimno a on zimny łokieć, muza na full i sie lansuje. Chciałem mu nosa przytrzeć i okazało się że to VR6 na dodatek dłubany:bag:

Wstyd jak ch..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby tak, tylko że u mnie jest jej na tyle że byle leszcz mnie pojedzie. Ostatnio np kręcił mi sie tu jakiś cwaniak passatem b4 z wydechem z rynny, zimno, cimno a on zimny łokieć, muza na full i sie lansuje. Chciałem mu nosa przytrzeć i okazało się że to VR6 na dodatek dłubany:bag:

Wstyd jak ch..

:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kur.. jak ty jestes przyjebany hehehehhehehehehe kurw,, nie moge

a malo tego ta menda najszczała mi do wody j**any kuta.. s

poszedlem na stacje zaplacic a w miedzy czasie ***** nalał mi okolo 0,5 litra moczu cieplego do butelki od wody

no j**ana myslalem ze sie zerzygam

- wchodze do auta odjezdzam a za pare chwil sie zastanawiam co to za napoj przeciez nic takiego nie kupowalem wzialem butelke do reki a tu butla ciepla jak chu... no nie kur.. masz wpierd... jak cie spotkam

ostani raz z piotrkiem w tak dlugie trasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co powiecie za fele wzor s-line 18" 8,5j za 300 zl oczywiscie za 4 sztuki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...