Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

24h Le Mans

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

fajne te nowe światła w Audi,pewnie wkrótce będą takie w nowych modelach...

nie ważne jakie straty,liczy się zwycięstwa :good: , szkoda jednak tych dwóch aut....

Dodam, że to nie są xenony, tylko światła LED, zaprezentowane kilka lat temu na prototypie Audi R8 na wystawie w Genevie :gwizdanie:

toc to wszyscy wiedza :decayed:

Opublikowano

fajne te nowe światła w Audi,pewnie wkrótce będą takie w nowych modelach...

nie ważne jakie straty,liczy się zwycięstwa :good: , szkoda jednak tych dwóch aut....

Dodam, że to nie są xenony, tylko światła LED, zaprezentowane kilka lat temu na prototypie Audi R8 na wystawie w Genevie :gwizdanie:

toc to wszyscy wiedza :decayed:

tak tylko chciałem zabłysnąć :naughty:
  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

My tu pitu pitu - podnietka polską reprezentacją, a jubileuszowe - 80te - Le Mans 2012 przeleciało i całe podium dla Audi!

Całe podium dla Audi

1. 1 LMP1 Audi Sport Team Joest

Fässler

Lotterer

Tréluyer

Audi R18 e-tron quattro

2. 2 LMP1 Audi Sport Team Joest

Capello

Kristensen

McNish

Audi R18 e-tron quattro

3. 4 LMP1 Audi Sport North America

Bonanomi

Jarvis

Rockenfeller

Audi R18 Ultra

4. 12 LMP1 Rebellion Racing

Prost

Jani

Heidfeld

Lola B12/60 Coupe Toyota

5. 3 LMP1 Audi Sport Team Joest

Dumas

Duval

Gené

Audi R18 Ultra

6. 22 LMP1 JR Motorosport

Brabham

Chandhok

Dumbreck

HPD ARX 03a Honda

24-Heures-du-Mans-2012-fot.39-227933.jpg

24-Heures-du-Mans-2012-fot.28-227933.jpg

24-Heures-du-Mans-2012-fot.40-227933.jpg

Opublikowano

Ja tam twardo oglądałem wyścig :kox: W nagrodę uprałem Stefanowi kombinezon :grin:

282252_427997187230599_1013275814_n.jpg

Opublikowano
  • Autor

NIe gadaj że Stefan w takim kombinezonie lata :slina:

Opublikowano

f*ck przegapiłem cały wyścig w tym roku :facepalm:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor

Haha - ja też - a jeszcze 2 tyg pamietalem o nim. Wszystko przez Polish Dream Team!:facepalm:

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

No w tym roku juz nie zapomnę:

Audi R18 e-tron quattro | Wrthersee 2013 - Spalacz Benzyny

tym razem R18 w wersji hybrid. najwiekszy konkurent -

TOYOTA TS 030 - rowniez

.

Toyota_TS030_2013_spec.jpgaudi_r18_lemans_e_tron_quattro_na_worthersee_2013.jpg

---------- Post dopisany 22-06-2013 at 20:13 ---------- Poprzedni post napisany 19-06-2013 at 20:29 ----------

Jak na razie Audi na 3 pierwszych miejscach.

Tragiczny wypadek i śmierć kierowcy podczas 24-godzinnego wyścigu Le Mans

Opublikowano
  • Autor

No i wygraliśmy - ale łatwo nie było:

2013-24-Heures-du-Mans--ACA-1324A-ACA-1324ADSC-1375_hd.jpg

  • 1 rok później...
Opublikowano

Odgrzewam kotleta gdyż w tą sobotę startuje najbardziej prestiżowy wyścig świata :kox: W stawce LMP1 -Hybrid mamy nowego gracza... Nissan. A więc Audi , Porsche , Toyota i Nissan :kox:

Jak myślicie czy znowu nasza marka wygra?

Opublikowano

Nissan ma spore szanse. W koncu leci na Motulu.[emoji200]

http://mobile.autokult.pl/24387,nissan-gt-r-lm-nismo-2015-wyscigi

wysłane z prodiża

Nie sądze. To jeszcze nie jest bolid który zamiesza w stawcę :wink: Ciekawe jak to się będzie zachowywało z napędeem na przód :decayed:

Opublikowano
  • Autor

na eurosporcie wlasnie 1 sesja kwalifikacyjna trwa

wysłane z prodiża

Opublikowano

Kurfa a ja w robo :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

1,2,3 miejsce dla Porsche. trzy kolejne dla Audi. Dwa kolejne dla Toyoty. 9,10 dla Rebelliona. Pierwszy Nissan na 12...

wysłane z prodiża

Opublikowano

Duża różnica na korzyść porsche na kółku? Nissan miał pokazać w kwalifikacjach wyścigowe tempo :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.