Skocz do zawartości
IGNOROWANY

24h Le Mans


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

Audi w tym roku nie wygrało :kwasny:. Plotka głosi ze zawiodły walki w dieslu, a do benzyny zabrakło oleju w pit stopie :decayed:

Wygrała Purchawa. Zważywszy ze to nie Audi, a Porsche jest teraz perlą w koronie VW wydaje się to mooocnoo podejrzane :kox:,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nissan z kolei nie mial obiecanych 1200km tylko 700. wiec o 200-300 mniej niz konkurencja. cos tam im nie wyszlo. grunt ze vag wygrywa. :)

wysłane z prodiża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vag ale to nie to samo. Ja jestem zawiedziony ale nie zdziwiony. Już rok temu było widać że jeżeli porsche się nie popsuje wygra bo ma szybszy/wydajniejszy bolid :kwasny: Nie wiem czy to że audi ma diesla nie wpływa na ich niekorzyść. silnik wysokoprężny chociaż może mieć 2 cylindry więcej od beznyniaka no i mniej pali jednak wychodzi na to że jest mniej wydajny... Do tego najniższa ilość energii jaką możę zgromadzić audi względem konkurencji. Przełom zrobili kilka lat temu z wprowadzeniem diesla który pozamiatał stawkę ale teraz są troszkę do tyłu względem napędu według mnie. Ale najlepsze jest jednak to że audi tak tego nie zostawi i zobaczymy co przygotują na następny sezon :kox: Prezes jakieś przecieki w inglo? :decayed: R18 e-tron konstrukcyjnie jest perfekcyjny(tak jak i porsche) ale napęd spalinowy według mnie do przeprojektowania lub wymiany. Komentatorzy mówili że nissan ma lżejszy silnik niż audi a ledwo się zmieścili w wadze gdzie w E-tronie podokładanę są odważniki żeby też się zmieścic w minimalnej :grin:

Do zobaczenia za rok w temacie :decayed: Swoją drogą chciałbym tam być :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...