Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

24h Le Mans

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Mam nadzieję, że będzie ciekawie ale wygrać ma Audi :decayed:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2011, 10:09_________________________________________________Będzie jakiś darmowy livetiming ?

www.lemans.org

Opublikowano

Ale masakra z tym wypadkiem audi szkodaa :kwasny:

Dobrze, że nikt nie ucierpiał bo było blisko.......

Opublikowano

Ale masakra z tym wypadkiem audi szkodaa :kwasny:

Dobrze, że nikt nie ucierpiał bo było blisko.......

Niestety. Zdarza się :confused4:
Opublikowano

IMO wina jego a nie auta GTE[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2011, 16:29_________________________________________________Śledzi ktoś to razem ze mną ? :decayed:

Opublikowano

tak 2 audi out :wallbash:

Opublikowano

ale pięknie Audi łyknęło Peugeota przed chwilą. Wyglądało to jakby wypadał z trasy :kox:

Opublikowano

Chyba wygramy :tongue4:

Opublikowano

http://stream.speedtv.com/corvette

tutaj bardziej ubogo z szewroleta korwety ;):kox:

edit:

AUDI WIN !!

Opublikowano

AUDI WIN!!!!!!!

Opublikowano

:good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

Należało im się !!!!

Opublikowano

Najbardziej szkoda tych 2 sztuk co poszły w trybuny ;( dużo więcej emocji by na nas czekało :)

Opublikowano

Wygrana w naprawdę pięknym stylu :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Opublikowano

brawo , kraksy aż jeża wlosy na glowie super ze wszyscy cali no i ze klekot z 0000 na masce WYGRAL!!! yeah

Opublikowano

Oglądałem 4 ostatnie godziny i nie pamiętam takiego Le Mans, by na mecie 24h wyścigu było kilkanaście sekund różnicy :kox:

Wyścig marzenie trzymający w napięciu do końca.

Opublikowano

fajne te nowe światła w Audi,pewnie wkrótce będą takie w nowych modelach...

nie ważne jakie straty,liczy się zwycięstwa :good: , szkoda jednak tych dwóch aut....

Opublikowano

fajne te nowe światła w Audi,pewnie wkrótce będą takie w nowych modelach...

nie ważne jakie straty,liczy się zwycięstwa :good: , szkoda jednak tych dwóch aut....

Dodam, że to nie są xenony, tylko światła LED, zaprezentowane kilka lat temu na prototypie Audi R8 na wystawie w Genevie :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.