Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

24h Le Mans

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na Eurosporcie właśnie zaczyna się sesja Warm-Up a o 15 start wyścigu :naughty:

Opublikowano
  • Autor

START.

4 Peżoty na przedzie ale ponoc TDI mniej palą takze jakies szanse sa...

Opublikowano

We francuzach na bank padnie elektryka a w Audi wytrą się wałki :> Póki co najwięcej emocji było w wyścigu legend o godz. 11 :> Fajna walka Prosche 962 vs Jaguar :)

Opublikowano
  • Autor

2 Peżoty i 3 Audi za nimi.

Opublikowano

Po nocy trochę się pozmieniało :> Na czele 2 Audi (nr 8 i nr 9), trzecie miejsce Peugeot nr 1 (ok 1 okrążenie straty). Oby do mety już nic się nie zmieniło :good:

Opublikowano
  • Autor

Heh dawno sie tak nie ucieszyłem włączając rano Eurosport.

W tym problem, ze w tym wyscigu wszystko sie zmienia.

W jednym z Peżotów wybuchł francuski silnik :cool1:

Klasyfikacja na tę chwilę:

1. Audi Sport North America

2. Audi Sport Team Joest

3. Team Peugeot Total

4. Audi Sport Team Joest

5. Team Oreca Matmut Peugeot

6. Aston Martin Racing

Opublikowano

Jak na razie 2 pierwsze Audi,ale jeszcze nie koniec, bo w kolejnym Peżocie może się coś rozwalić i będzie komplet na pudle :decayed:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2010, 11:20_________________________________________________Audi nr15, miejsce 7 wypadło z toru..jedzie dalej :cool1:

Peżot goni czołową dwójkę..[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2010, 11:26_________________________________________________8 wypadło z toru :disgust:

co chwila się coś zmienia..

Emocje większe jak w F1,już Peżot jest 2gi

Opublikowano
  • Autor

1. Audi

2. Peugeot

3. Audi

4. Audi

5. Peugeot

6. Lola Aston Martin

w GT1 na prowadzeniu Saleen S7R smarowany Motulem :naughty:

Opublikowano

3 Audi z przodu, jak za dawnych lat :decayed:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2010, 13:12_________________________________________________No i ostatni Peżot sie sfajczył, całe pudło dla Audi :decayed::good:

Opublikowano

hahaha oj ta francuska technologia :gwizdanie:

Opublikowano

hahaha oj ta francuska technologia :gwizdanie:

a takie reklamy w tv puszczali :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano




Na końcu powinni dodać: "Nie możesz go kupić bo nie jeździ" :>
Opublikowano

Na końcu powinni dodać: "Nie możesz go kupić bo nie jeździ" :>

..to się nazywa antyreklama :decayed: :decayed:

byli tacy pewni,ale się wje*ali :polew: :polew:

Opublikowano

Klekoty górą :kox:

Opublikowano
  • Autor
lemans2010results.jpg
Opublikowano

to byl hat-t :good: :good: :good:rick

Opublikowano

A tak się obawiali żabojadów :naughty:

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Highlights Le Mans 2010: Teil 2[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 21:51

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________Dzisiaj o 15:00 zaczynamy Le Mans 2011. Peugeoty na treningach całkiem nieżle, Audi rownież. Moze być ciekawie.

Opublikowano

Mam nadzieję, że będzie ciekawie ale wygrać ma Audi :decayed:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2011, 10:09_________________________________________________Będzie jakiś darmowy livetiming ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.