Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

dostałem odpowiedź w sprawie tego audi A5:

--

Witam,

Mogę sprzedać samochód, bo teraz i przeniósł się w London i muszę jazdy samochodem po prawej stronie. Cena jest ostateczna i nie trzeba płacić inne podatki lub obciążenia samochodu. Samochód jest zarejestrowany w Niemczech, kupiłem samochód w Polska. Pracowałem tam. Wszystkie dokumenty są w porządku, bezobciążeń i podatków do zapłaty, zarejestrowany w imię moje, silnik, ciało i wszystko conie jest doskonały.

Jeśli zdecydujesz się kupić samochód musisz opcji :

1. Możesz przyjść tu w London samolotem i wziąć samochód osobiście. Dam ciadres, pod którym samochód się znajduje i można przyjść i sprawdzić go, będziemy się dokumenty na lokalnym posterunku policji i po tym możesz prowadzić samochód w swoim kraju. Samochód i dokumenty są ok, dzięki czemu można prowadzić samochódbezpiecznie z powrotem.

2. Możemy użyć company.In Escrow tym przypadku transportu i rejestracji tego pojazdubędzie z nimi. Z firmy escrow można zobaczyć i przetestować samochód przed podjęciem decyzji. Masz 3 dniowy okres kontroli za to wszystko i max. 500 km do prowadzenia samochodu w kraju i podjąć decyzję. W okresie kontroli można wziąćsamochód na zaufanych mechaników do kontroli silnika i nadwozia.

W ten sposób będzie to zrobione z escrow:

-Będę zostawić samochód w firmie powierniczej.

-Firma kontroli wszystkich dokumentów, aby zapewnić, że wszystko jest w porządku i prawnych przed wydaniem samochodu.

-Przed wszystkich prawnych kontrole są wykonywane, firma skontaktuje się ze wszystkimi szczegółami transakcji i kroki, które muszą być przestrzegane w celu uzyskania samochód w domu.

Jeśli możesz napisz do mnie po angielsku, bo w translatory odpowiedzi na Twoje pytania.

Dzięki,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

dostałem odpowiedź w sprawie tego audi A5:

--

Witam,

Mogę sprzedać samochód, bo teraz i przeniósł się w London i muszę jazdy samochodem po prawej stronie. Cena jest ostateczna i nie trzeba płacić inne podatki lub obciążenia samochodu. Samochód jest zarejestrowany w Niemczech, kupiłem samochód w Polska. Pracowałem tam. Wszystkie dokumenty są w porządku, bezobciążeń i podatków do zapłaty, zarejestrowany w imię moje, silnik, ciało i wszystko conie jest doskonały.

Jeśli zdecydujesz się kupić samochód musisz opcji :

1. Możesz przyjść tu w London samolotem i wziąć samochód osobiście. Dam ciadres, pod którym samochód się znajduje i można przyjść i sprawdzić go, będziemy się dokumenty na lokalnym posterunku policji i po tym możesz prowadzić samochód w swoim kraju. Samochód i dokumenty są ok, dzięki czemu można prowadzić samochódbezpiecznie z powrotem.

2. Możemy użyć company.In Escrow tym przypadku transportu i rejestracji tego pojazdubędzie z nimi. Z firmy escrow można zobaczyć i przetestować samochód przed podjęciem decyzji. Masz 3 dniowy okres kontroli za to wszystko i max. 500 km do prowadzenia samochodu w kraju i podjąć decyzję. W okresie kontroli można wziąćsamochód na zaufanych mechaników do kontroli silnika i nadwozia.

W ten sposób będzie to zrobione z escrow:

-Będę zostawić samochód w firmie powierniczej.

-Firma kontroli wszystkich dokumentów, aby zapewnić, że wszystko jest w porządku i prawnych przed wydaniem samochodu.

-Przed wszystkich prawnych kontrole są wykonywane, firma skontaktuje się ze wszystkimi szczegółami transakcji i kroki, które muszą być przestrzegane w celu uzyskania samochód w domu.

Jeśli możesz napisz do mnie po angielsku, bo w translatory odpowiedzi na Twoje pytania.

Dzięki,

Standardowa ściema :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie miałem możliwości przyjechania już,sorry. w dodatku telefon mi się roztrzaskał na chodniku :/

a co do tego a5,zamierzacie się z tym cackać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbym miał kasę i czas... jedyna możliwość jaką tutaj widzę to to, że gość podał cenę w funtach, wtedy jest w miarę ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: niestety nie dałem rady zawitać na spocie o 17 już musiałem wracać ;( a ;(le co się odwlecze to nie uciecze :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baner mogli walnac :>

Pojebao mi się :decayed: nie ten wuntek :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrz gdzie klepiesz pijanico :naughty:

Czego tam.... można się pomylić... cisza już :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto się pisze na jakieś rowery ??? przy okazji jakiś bro rowerowy ... już nam prawka nie mogą zabrać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak a propos zabierania prawka :naughty: Nie posiada ktoś kogoś gdzieś kto ma do sprzedania skuter ( zwany kiblopędem ). Muszę kupić coś na dojazdy do pracy a czasami zalegają takie rzeczy po garażach .

Jakby co rower mam mogę się dołączyć :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu zabrać nie mogą?! przepisy się zmieniły?

Oczywiście... już o zeszłego roku nie mogą zabrać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, jak często i mniej więcej gdzie się spotyka Wrocławska "sekcja" A4 Klubu?

KOlego pierwszy post... zwijak rozwiń. Zapraszamy w niedzielę pod most milenijny na 18. Spotykamy się raz w tygodniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...