Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Napisałem ,że ja teraz poruszam się passatem b3... który służy jako wół do pracy.Kompletnie nie dbam o nie,te auto nigdy felg nie widziało... dlatego mi wstyd.

Już wolę rowerem przyjechać,bo nowe opony sobie kupiłem :decayed:

Dawaj paskiem. My nie lansujemy się tam tylko spotykamy żeby porozmawiać, pośmiać się, etc.

Możesz i drezyna przyjechać. Ważne, żebyś był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: spot o 18? być może do Was zawitam

Dawaj dawaj...

Kolega wroclove ogarnął przepływkę ? Zobaczymy na spocie jak się pojawi czy wywala błąd :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lepiej na to B1 Smarta kupić?! Nie wiem, jak Wy, ale ja jutro idę na miasto... proponuję 20:00 w Pasażu Niepolda, jak zwykle :kox:[br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 22:09_________________________________________________Panowie, kolega ma do oddania Vectrę za 5 500zł

OPEL VECTRA B Sedan 1.6 Benzyna 75KM

Rok produkcji 1997

Przegląd do 09.03.2011

Kolor zielony

Przebieg około 132 000km (nie kręcony)

Jesteśmy drugim właścicielem

Kupione w salonie w Polsce

Wymienione rozrząd przy 80 000km

W 2010 zrobione zawieszenie przód + tył

Komplet opon (zimowych i letnich z felgami)

Auta jeszcze nie oglądałem, ale wybiorę się w najbliższym czasie. Widziałem je parę razy, ale nie sprawdzałem. O historii auta też nic jeszcze nie wiem, ale nei wygląda na posklejaną na ślinę. Jakby ktoś szukał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega wroclove ogarnął przepływkę ? Zobaczymy na spocie jak się pojawi czy wywala błąd :gwizdanie:

Spoko, błędu nie wywala ale pewnie kiedyś wyskoczy bo to drugi raz.Oby nie. Pozdro zioomy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lepiej na to B1 Smarta kupić?! Nie wiem, jak Wy, ale ja jutro idę na miasto... proponuję 20:00 w Pasażu Niepolda, jak zwykle :kox:[br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 22:09_________________________________________________Panowie, kolega ma do oddania Vectrę za 5 500zł

OPEL VECTRA B Sedan 1.6 Benzyna 75KM

Rok produkcji 1997

Przegląd do 09.03.2011

Kolor zielony

Przebieg około 132 000km (nie kręcony)

Jesteśmy drugim właścicielem

Kupione w salonie w Polsce

Wymienione rozrząd przy 80 000km

W 2010 zrobione zawieszenie przód + tył

Komplet opon (zimowych i letnich z felgami)

Auta jeszcze nie oglądałem, ale wybiorę się w najbliższym czasie. Widziałem je parę razy, ale nie sprawdzałem. O historii auta też nic jeszcze nie wiem, ale nei wygląda na posklejaną na ślinę. Jakby ktoś szukał...

dawaj foty jakieś może brat przygarnie. Zielonego liścia jebnie się na szybę i niech tłucze po wawie. I tak zapewne w 1szym miesiącu jebnie gdzieś bo nie ma zdolności manualnych. [br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 23:05_________________________________________________

Spoko, błędu nie wywala ale pewnie kiedyś wyskoczy bo to drugi raz.Oby nie. Pozdro zioomy

Z ciekawości zobaczę w niedzielę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie,zna może ktoś tą firmę http://www.autab1.pl/ ?

potrzebuje przerobi auto dla syna na kategorie B1,podobno zajmuje im to 3-4godz.,ale nie wiem,czy to nie jakieś przekręty :mysli:

Jak to przerabiają na B1 ??

musza sporo powycinać bo masa kiedyś nie mogła przekraczać 550 kg :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości zobaczę w niedzielę :gwizdanie:

taa piwa ci się chce :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości zobaczę w niedzielę :gwizdanie:

taa piwa ci się chce :polew:

W tym tygodniu nie piłem ..... zawalony jestem robotą i nie mam kiedy się napić. Z resztą piwny księgowy to gniady :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech sie cieplej zrobi to będziemy się trolować u Gniadego na shellu albo u mnie na orlenie za bilbordem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech sie cieplej zrobi to będziemy się trolować u Gniadego na shellu albo u mnie na orlenie za bilbordem :good:

Ja już cieplej będzie to rowerek w ruch pójdzie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej Panowie, to ktoś dzisiaj idzie z nami na piwko?![br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 11:11_________________________________________________Hornet, jak się uda to zaproszę go w niedzielę na spocik :naughty: rzucimy okiem na nią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej Panowie, to ktoś dzisiaj idzie z nami na piwko?![br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 11:11_________________________________________________Hornet, jak się uda to zaproszę go w niedzielę na spocik :naughty: rzucimy okiem na nią

ok ok

Ja jeszcze nie wiem co się dzisiaj wieczorem będzie działo.... ciężko mi powiedzieć co i jak..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że zainteresowanie jak zwykle... :wallbash:

Może zaproponujemy wyjście też na AKP, będzie tam więcej chętnych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że zainteresowanie jak zwykle... :wallbash:

Może zaproponujemy wyjście też na AKP, będzie tam więcej chętnych...

Piotrek pewnie pójdzie jak nie będzie w robocie. Nie wiem co Pi Gejem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej przerwie ale mój małolat urwał mi kabel do laptopa i dopiero dzisiaj znalazłem czas go polutować jak się sprawdzi to nie będe kupował nowego miło was ''słyszec'' ale piwa bym się napił :drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej przerwie ale mój małolat urwał mi kabel do laptopa i dopiero dzisiaj znalazłem czas go polutować jak się sprawdzi to nie będe kupował nowego miło was ''słyszec'' ale piwa bym się napił :drinks:

masz 4 w samochodzie :gwizdanie: :gwizdanie:

Kurde dzisiaj z moją mam wieczór zaplanowany ale może uda się coś zmienić.... na którą i gdzie się meldujecie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej przerwie ale mój małolat urwał mi kabel do laptopa i dopiero dzisiaj znalazłem czas go polutować jak się sprawdzi to nie będe kupował nowego miło was ''słyszec'' ale piwa bym się napił :drinks:

masz 4 w samochodzie :gwizdanie: :gwizdanie:

Kurde dzisiaj z moją mam wieczór zaplanowany ale może uda się coś zmienić.... na którą i gdzie się meldujecie ??

Pisz podanie do małżonki bez możliwości odmowy i po sprawie. :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej przerwie ale mój małolat urwał mi kabel do laptopa i dopiero dzisiaj znalazłem czas go polutować jak się sprawdzi to nie będe kupował nowego miło was ''słyszec'' ale piwa bym się napił :drinks:

masz 4 w samochodzie :gwizdanie: :gwizdanie:

Kurde dzisiaj z moją mam wieczór zaplanowany ale może uda się coś zmienić.... na którą i gdzie się meldujecie ??

Pisz podanie do małżonki bez możliwości odmowy i po sprawie. :good:

no kur .. już kolację zrobiłem na dzisiaj... wino ma swoją temp..... jeszcze bym coś :sexinbed: a potem udał się balety :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...