Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Jak Gobi zajedzie to i ja się pokażę :D Proponuję na parkingu pod Wzgórzem Andersa, dojazd od ul. Ślężnej

maps.google.pl -> 51.090872, 17.029612 (tu, gdzie zielona strzałka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

nakurwiało wodą z nieba w nocy :shocked:

moge śmiało powiedzieć że mam willę z basenem ... w garażu :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

no kosmos był niezły :wink4:[br]Dopisany: 25 Sierpień 2011, 11:30_________________________________________________Pany, gdzie mogę wyciąć kata w Astrze mojej matki? Szczurek już się przekonał, jak chodzi "granatowa strzała" :naughty:

może ktoś ma kanał i pomoże?! Ja tego nigdy nie robiłem, nie mam pojęcia jak się za to zabrać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

no kosmos był niezły :wink4:[br]Dopisany: 25 Sierpień 2011, 11:30_________________________________________________Pany, gdzie mogę wyciąć kata w Astrze mojej matki? Szczurek już się przekonał, jak chodzi "granatowa strzała" :naughty:

może ktoś ma kanał i pomoże?! Ja tego nigdy nie robiłem, nie mam pojęcia jak się za to zabrać...

Ja wywalałem na Małopanewskiej..... koło serwisu bosh-a stoi taki garaż na polu... tam gość ogarnia .... mam wspawaną rurę bez żadnych puszek sruszek, etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak, żeby została sama obudowa? Nie chcę mieć lipy na przeglądzie...

Na Borowskiej jeszcze jest zakład... ale dokładnie adresu nie pamiętam.

Co do przeglądu to na przeglądzie gość do mnie wyskoczyl z pytaniem... co tam powinno być ? Odpowiedziałem rura - uśmiechnął się i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wywalałem na Małopanewskiej..... koło serwisu bosh-a stoi taki garaż na polu... tam gość ogarnia .... mam wspawaną rurę bez żadnych puszek sruszek, etc.

ja tez tam wywalałem ale audi juz sie podjąć nie chciał . Dobry fachowiec ale ham straszny ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wywalałem na Małopanewskiej..... koło serwisu bosh-a stoi taki garaż na polu... tam gość ogarnia .... mam wspawaną rurę bez żadnych puszek sruszek, etc.

ja tez tam wywalałem ale audi juz sie podjąć nie chciał . Dobry fachowiec ale ham straszny ...

Burak to fakt ale ze mną krotko rozmawiał... ma być zrobione i koniec... później szybka kontrola pod spodem, drobna poprawka i papa ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak, kto by dzisiaj był na spocie koło wzgórza?! :gwizdanie: można na górce sobie grilla urządzić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak, kto by dzisiaj był na spocie koło wzgórza?! :gwizdanie: można na górce sobie grilla urządzić :decayed:

Stary jest milion stopni w cieniu... ja umieram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

się szybciej rozpali :decayed:[br]Dopisany: 25 Sierpień 2011, 15:07_________________________________________________rozumiem, że nici ze spociku?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaraz po pracy bede wymienial drazki z koncowkami :cool1: Wiec raczej sie nie wyrobie.

Wczoraj obiecalem numer telefonu do goscia, ktory prowadzi hurtownie czesci. Udalo mi sie u niego kupic koncowki Lemfordera za 95 zł/strona. Numer do niego : 663402045

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, to nie ma co, ja tez nie jadę. Pany, jedzie ktoś do Radomia na Air Show?!

Nie ma tam po co jechać... dobre air show już dawno się skończyły. Z resztą mam dosyć samolotów wychowałem się przy szkole orląt w Dęblinie.

Kiedyś mocno się interesowałem lotnictwem (wojskowym) ale do szkoły mnie nie chcieli :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam jadę :cool1: warto zobaczyć coś takiego :naughty:

No jasne. Szczególnie jak ktoś nigdy nie wiedział i nie miał styczności :good:

http://www.youtube.com/watch?v=Ljb6Mne8Mfc&feature=player_embedded#!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam jadę :cool1: warto zobaczyć coś takiego :naughty:

pewnie znowu jakiś spadnie i będzie afera :kwasny:[br]Dopisany: 25 Sierpień 2011, 19:45_________________________________________________ja w sobotę idę na drift na rakietową jak ktoś chce może się podłączyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w sobotę idę na drift na rakietową jak ktoś chce może się podłączyć

qrrrr ja jestem na memoriale Huberta Wagnera :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...