Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Szczuraz, Ty zdzierałes farbe z grilla, czy malowales na czarno ta srebrna obwodke ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S

ja nie mam wypłat :confused4:

sam drukujesz bilety NBP ? :naughty:

Drukuję :decayed:

P.S

Moja przejdzie szkole z ETKI żebyśmy zawsze mieli ją pod tel. Oczywiście w Etce można sprawdzić model .... ta ramka była od 80 z giełdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qqqqurqwaaaaaaaa !!! ząb mi się ukruszył a mój zębolog powiedział że szpachlę to mogę na samochodzie kłaść :wallbash:

Będzie piłowanie i na koronie się skończy i 800 zł mniej :wallbash::thumbdown: i turbo od ARL poszło się .......dymać :confused4:

I tak dobra cena chyba że schowasz uśmiech na jakiś czas albo zrób wszystkie na ostro tak jak w jeżdżcu bez głowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qqqqurqwaaaaaaaa !!! ząb mi się ukruszył a mój zębolog powiedział że szpachlę to mogę na samochodzie kłaść :wallbash:

Będzie piłowanie i na koronie się skończy i 800 zł mniej :wallbash::thumbdown: i turbo od ARL poszło się .......dymać :confused4:

I tak dobra cena chyba że schowasz uśmiech na jakiś czas albo zrób wszystkie na ostro tak jak w jeżdżcu bez głowy.

nie widać tego bardzo ale dyskomfort jest :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku*** zgubiłem portfel z wszystkimi dokumentami ;( :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Współczuje Ci :confused4: Jak miałeś telefon do siebie jakimś cudem w portfelu, to może ktoś zadzwoni, ale na odzyskanie kasy już bym nie liczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, akurat kasy było 7 zł w portfelu, reszta to karty i dokumenty prawko dowod osobisty, dowod rejestracyjny, oc , wizytowka z telefonem , ch*** wie, bylo to kolo marino, watpie zeby ktos sie odezwal, jutro lece na policje i pozniej zalatwiac do urzedów, masakra ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczuraz, Ty zdzierałes farbe z grilla, czy malowales na czarno ta srebrna obwodke ?

wytargałem grila , wypiąłem chrom listewkę , zmatowałem , odtłuściłem i pomalowałem podkład + akryl [br]Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 22:09_________________________________________________

jutro lece na policje i pozniej zalatwiac do urzedów, masakra ....

jutro możesz juz mieć na siebie kredyt na 20k pln :thumbdown: i nie żartuję w tym momencie. Od razu blokuje sie karty i zgłasza dowód i prawko .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W biku jestem, to chyba nie weźmie nikt :polew:

Ja bym się nie śmiał... w przeciągu 4h można na dowód zrobić kilka kredytów. Pacjent co nie zastrzegł może się za***ć drugiego dnia :naughty::decayed:[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 22:38_________________________________________________

bank spermy :polew:

:polew: :polew: :polew:n

Oddawałeś ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorsze jest to że potem Ciebie ciągają po sadach i to ty masz udowodnić swoją niewinność :wallbash:[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 22:44_________________________________________________

Ja bym się nie śmiał... w przeciągu 4h można na dowód zrobić kilka kredytów. Pacjent co nie zastrzegł może się za***ć drugiego dnia :naughty:

to dlatego nie masz wypłaty :naughty: po nitce do kłębka ... sam udzielasz sobie kredytów :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...