Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwonilem na policje, mam jutro rano zadzwonic i sie umowic, bo niewiadomo o ktorej beda mieli czas :naughty: Niewiem czy dzwonic do nich rano, czy szukac innego posterunku na miejscie, ew. podjechac do siebie na wiosce na "komisariat" :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

jedz gdzie masz najbliżej ważne jest przyjecie zgłoszenia

chyba ze u Ciebie na wiosce ten co potrafi pisać pójdzie akurat na patrol to będziesz musiał jechać do Wrocławia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedz gdzie masz najbliżej ważne jest przyjecie zgłoszenia

chyba ze u Ciebie na wiosce ten co potrafi pisać pójdzie akurat na patrol to będziesz musiał jechać do Wrocławia :decayed:

To jest ich więcej niż jeden ?? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, a i jeszcze mowil mi ze zgloszenie przyjmie ok, ale jakby pozniej cos bylo narobione na te dokumenty to musze znowu isc i zglosic przestepstwo :gwizdanie: Powiedzialem ze ukradli, kilka razy mnie pytal czy napewno, czy nie zgubilem, moze mi wypadl itd itp ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są zamoty co dzwonią a potem portfel sie odnajduje w 2 kurtce ... :gwizdanie:

nocni jeźdźcy nam sie tu powoli robia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: Hehe niewiem, ku*** masakra, właśnie pije z bólu :rolleyes: Zawsze nosze przy sobie portfel a tu ch*** taka pipka :thumbdown:

Napij się z nami w sobote razem poszukamy a nie sam pijesz.

Ciekawe gdzie wyjdziesz w sobotę - trzeba było rezerwować coś we wtorek a dzisiaj to już pozamiatane. Ja po mieście szlajać się nie mam zamiaru jak walka będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja koncze nocki w niedziele o 6:00 :thumbdown: Właśnie sie obudziłem :naughty: dobrze jest się dobrze wyspać :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalatwione wsio :gwizdanie:

Gitarra :good:

jest temat o tym u nas na forumie ale nie kazdemu chce sie kopac :)http://www.aero2.pl/www/bdi.html

jak sie na to zaopatrujecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalatwione wsio :gwizdanie:

Gitarra :good:

jest temat o tym u nas na forumie ale nie kazdemu chce sie kopac :)http://www.aero2.pl/www/bdi.html

jak sie na to zaopatrujecie ?

Jak zacznie to chodzić to temat do przemyślenia. Pewnie i tak całego miasta nie poryje. W większość restauracji masz darmowy net.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to jest viaGSM wiec na bank całe miasto będzie jest pytanie jak poza miastem bo im sie mapa pokrycia polski wysypała :thumbdown:[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 18:38_________________________________________________pany śpicie ? ja tu sie w pracy nudze ... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi:[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2011, 12:44_________________________________________________jakbyście się jutro wybierali gdzieś w tamte rejony :naughty:

http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/wroclaw/duze-utrudnienia-w-ruchu-w-dniu-walki-adamka,1,4840518,region-wiadomosc.html

[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2011, 16:44_________________________________________________nie spać ... zwiedzać ! :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...