Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

bierz tego neta za free (aero2) dam Ci namiary do typa z forum co za modem usb z play chciał 60 pln (ja wczoraj kupiłem) . Będziesz miał komplecik .[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 22:55_________________________________________________przeglądałem wasze profile i zauważyłem że Hornet i Kurak mają po jednym ignorze. O ile Hornet jest wygadany , zadziorny i potrafi ostro komuś dosrać o tyle nie wiem za co można ignorować spokojnego , cichego i uczynnego Kuraka ... :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

o -S

Katalizator rok temu sprzedany panie kolego.

Jesteś pewnie, że tu chciałeś napisać ??

Sledzisz wątek???-do Szczurka pisałem :bicz2:

trzeźwy jestem ... jak Wy piszecie raz na miesiąc to idzie się pogubić :polew:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 23:15_________________________________________________

bierz tego neta za free (aero2) dam Ci namiary do typa z forum co za modem usb z play chciał 60 pln (ja wczoraj kupiłem) . Będziesz miał komplecik .[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 22:55_________________________________________________przeglądałem wasze profile i zauważyłem że Hornet i Kurak mają po jednym ignorze. O ile Hornet jest wygadany , zadziorny i potrafi ostro komuś dosrać o tyle nie wiem za co można ignorować spokojnego , cichego i uczynnego Kuraka ... :polew: :polew: :polew:

To jest jakieś konto fikcyjne chyba... choooj to wie...

Właśnie zjechałem po siatkówce,.... miałem trzepanie auta na Grabiszyńskiej. Zatrzymali mnie a że byłem w bluzie i miałem kaptur na głowie to panowie policjanci postanowili poszukać nie wiedzieć czego w aucie..... pedąły mnie trzymały przeszło 40min.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że nie przed siatkówką :gwizdanie: pan architekt i tak na mnie sporo czekał :embarrassed:

nie wierze że nie zapytałeś o nakaz czy tam o powód / podstawę prawną ... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że nie przed siatkówką :gwizdanie: pan architekt i tak na mnie sporo czekał :embarrassed:

nie wierze że nie zapytałeś o nakaz czy tam o powód / podstawę prawną ... :naughty:

Byłem zmęczony i nie miałem siły się kłócić z idiotami. Poszperali, pogadali... zadawali głupie pytania więc jeszcze trochę się pośmiałem.

Myśleli, że może coś znajdą jakieś topki albo coś innego ale cóż rozczarowali się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

węszą strasznie i talony na paliwo chyba podostawali u mnie na osiedlu tyle psów jakby się płot w schronisku wywrócił ...

http://kwejk.pl/obrazek/495569/polaku,nakurwiaj,w,jezuskach.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

węszą strasznie i talony na paliwo chyba podostawali u mnie na osiedlu tyle psów jakby się płot w schronisku wywrócił ...

http://kwejk.pl/obrazek/495569/polaku,nakurwiaj,w,jezuskach.html

Niech węszą. Ja nie mam im za złe. Gość z kapturem na głowie z nocy jedzie samochodem i nadzwyczaj przepisowo... chyba 55km/h jechałem więc aż za przepisowo. Taką mają robotę.

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od czasu jak mi wywalili sierrę do góry dnem bez powodu mam inne zdanie na ten temat :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od czasu jak mi wywalili sierrę do góry dnem bez powodu mam inne zdanie na ten temat :blink:

Przegrzebali mi wczoraj bagażnik.... pada pytanie od policjanta ( patrzył na sprężarkę to zwaloną) Co to jest ... odpowiedziałem że będę robił lodówkę w bagażniku a ten kretyn pyta a po co ?? :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, kolega nie ma prądu w aucie. Nic, zero, jakby aku nie było. Cały żart polega na tym, że aku siedzi, w dodatku naładowany. Stało się coś w nocy, bo wstaje rano i auto nie reaguje na nic. Co może być przyczyną? Macie jakiś pomysł? :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, kolega nie ma prądu w aucie. Nic, zero, jakby aku nie było. Cały żart polega na tym, że aku siedzi, w dodatku naładowany. Stało się coś w nocy, bo wstaje rano i auto nie reaguje na nic. Co może być przyczyną? Macie jakiś pomysł? :wallbash:

Może dlatego że dzisiaj jest europejski dzień bez samochodu :witch:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, kolega nie ma prądu w aucie. Nic, zero, jakby aku nie było. Cały żart polega na tym, że aku siedzi, w dodatku naładowany. Stało się coś w nocy, bo wstaje rano i auto nie reaguje na nic. Co może być przyczyną? Macie jakiś pomysł? :wallbash:

Otworzyc auta z centralnego tez nie moze ? Czy po prostu nie moze uruchomic auta ? ( Nie kreci rozrusznik )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiam na główny bezpiecznik od prądu. Jakie ma auto ? Ja w hujdaju mam 2 główne jeden 70A a drugi 50A jak miałem słaba masę przy silniku to wywaliło ten 50A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, kolega nie ma prądu w aucie. Nic, zero, jakby aku nie było. Cały żart polega na tym, że aku siedzi, w dodatku naładowany. Stało się coś w nocy, bo wstaje rano i auto nie reaguje na nic. Co może być przyczyną? Macie jakiś pomysł? :wallbash:

Może dlatego że dzisiaj jest europejski dzień bez samochodu :witch:

Jak zwykle porada techniczna od gniadego na najwyższym poziomie :polew: :polew:

Trzeba będzie ją zapisać gdzieś bo może się przydać na przyszłość :decayed::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj fason panie moderator :polew:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 16:41_________________________________________________Gadałem z Kurczakiem o tym braku prądu i przypomniało nam się że mieliśmy zrobić u Szczurka na ogródku grilla i każdemu wyleciało z głowy- panowie przecież niedługo jesień ponaglam temat :dance2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczurek ma taki nadzór albo można powiedzieć dozór, że raczej nie wypali ten pomysł... chyba, że zjedziemy się do niego z zaskoczenia :kox::decayed: W końcu nie musi być obowiązkowym gościem posiedzenia :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

babka była w ORMO ... wybiła by wam laską z głowy takie głupie pomysły :polew:

jak skończę się budowac to na parapetówkę macie obowiązkowe zaproszenie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

_________________________________________________ DOBRE RANO

_________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...