Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Pany, kolega nie ma prądu w aucie. Nic, zero, jakby aku nie było. Cały żart polega na tym, że aku siedzi, w dodatku naładowany. Stało się coś w nocy, bo wstaje rano i auto nie reaguje na nic. Co może być przyczyną? Macie jakiś pomysł? :wallbash:

Może dlatego że dzisiaj jest europejski dzień bez samochodu :witch:

Gniady, szacun :-) odpowiedź w dechę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

dacie wiarę że dzisiaj jest piątek ? :naughty: słonko świeci jakby to był poniedziałek :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby co, to można i u mnie strzelić jakiegoś grylla, tylko z góry mówię, że warunki gorzej jak studenckie :decayed:

brak prądu, ciepłej wody, światła...

z autem wyszło tyle, że to jednak padł aku. Nie wiem jak kolega to zrobił, że w ciągu jednej nocy wyładował aku całkowicie do zera. Dodam, że aku był w miare nowy (7 miesięcy). Sprawdzili napięcie na nim: 0,01V. Do takiej wartości doszedł w jakieś 8h :blink:

a pacjent to B4 2.0 115KM

dobre rano :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śpiąca królewna :naughty: Kurak sorry ze nie oddzwoniłem ale jak sie zorientowałem ze dzwoniłeś to była 23:30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos jest moze w okolicy a4 ? moja zona stoi na a4 za bielanami bo jej oslona silnika odpadla i wisi :( [br]Dopisany: 23 Wrzesień 2011, 15:54_________________________________________________czy ktos moze podjechac jej ja oderwaz albo cos .....oczywsicie zaplace za to ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos jest moze w okolicy a4 ? moja zona stoi na a4 za bielanami bo jej oslona silnika odpadla i wisi :( [br]Dopisany: 23 Wrzesień 2011, 15:54_________________________________________________czy ktos moze podjechac jej ja oderwaz albo cos .....oczywsicie zaplace za to ....

Niestety syn chory i siedze z nim w domu bo nikogo nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pw mu wysłałem namiary mam chwile wolnego to moge podlecieć ale nic sie nie odzywa ... Nie bede leciał jak nawet nie wiem jakim autem i w którą stronę stoi [br]Dopisany: 23 Wrzesień 2011, 16:15_________________________________________________i czy wogóle jeszcze tam stoi :naughty:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2011, 16:16_________________________________________________zadzwonił ... jadę więc :good:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2011, 16:18_________________________________________________akcja zakonczona sukcesem stoimy z kurakiem w pietrzykowicach :good: audi assistance działa :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega qurczak i szczuraz juz to zalatwili , wielkie dzieki chlopaki !!! naprawde to forum juz mi nie pierwszy raz dupe uratowalo dzieki za***istym ludziom !!! mam nadzieje ze kasa byla ok za przysluge , a w przyszla niedziele mam nadzieje ze bedziecie na spocie tak jak mowilem przez tel to podrzuce jeszcze po czteropaku i podziekuje osobiscie :hi: aha i na nastepne picie tez chetnie sie umowie bo zadko sie spotyka takie osoby co pomagaja tak szybko i w sumie nieznajomemu !!! do zobaczenia i jeszcze raz dzieki :D ale to w sumie moja wina bo zostawilem moja niunie zonie a ona chyba jej nie lubi :D [br]Dopisany: 23 Wrzesień 2011, 16:57_________________________________________________aha moj numer tel jak cos 665 945 811 , jak by ktos potrzebowal pomocy takiej jak ja dzisiaj to smialo dzwoncie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka akcja dzisiaj była ja nie miałem czasu na forum zerknąć ;( łooo kurde.

Tak czy siak jest weekend i trzeba się dzisiaj napić coś.....

Płaciłeś im za przysługę ??? OSZALAŁEŚ :polew::polew:

Trzeba było dzwonić.... i szefunio jak będzie mógł to ogarnie :decayed:

Wojtas weź no ogarnij w zwijaku żeby były numery kontaktowe do ludzi z Wrocka. Niech ludzie podadzą. Tak łatwiej będzie kogoś złapać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akcja byla blyskawiczna :D wielki szacunek dla chlopakow :) nie znamy sie w sumie a wiec na paliwo i na flaszke musialem dorzucic :D z tymi numerami to super pomysl , kazdy kiedys moze potrzebowac pomocy a jak widac wszyscy chetni sa :) dzieki wszystkim za zainteresowanie ....[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2011, 17:10_________________________________________________tak pozatym to ja we wrocku mieszkam od niedawna i widze ze tutaj co weekend ktos nie ma sie z kim napic :D ja niesety jestem w Finaldii ale od listopada jestem na stale na miejscu i tez czesto nie mam sie z kim napic :D a wiec reflektuje na spotkania A4 klub przy jakims dobrym napoju :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypije dzisiaj za Twoje zdrowie. Osłony masz całe tylko trytki popuszczały , śruby zabrała Twoja żona. Osłona aktualnie chyba leży u Gniadego bo zrobiliśmy mu po drodze szybki napad na chatę a Kurak miał ją w bagarianie.

Mój kom 504330885 dla tych co nie przyjeżdżają na spoty. Wojtas podwieszaj listę :rtfm:

Może podzielimy miasto na rejony będzie wiadomo do kogo gdzie dzwonić. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu dzielić. Mi jest wszytko jedno gdzie pojadę. Turbo gnój jeździ prawie darmo :polew: :polew:

mam już wstępne średnie spalanie.... samo miasto bez trasy. Jazda spokojna/wariata spalanie ........uwaga...... 7.1L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko wypij dzieki i na zdrowie :D , jezeli chodzi o oslone to mam nadzieje ze nie bedzie jej na forum w dziale sprzedam heheheh :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko wypij dzieki i na zdrowie :D , jezeli chodzi o oslone to mam nadzieje ze nie bedzie jej na forum w dziale sprzedam heheheh :D

Dzisiaj nie bo jeszcze nie wyschła po myciu :polew:

a pisałeś mi esa że masz prawie nową osłonę .... dalej aktualna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, taka akcja mnie ominela :evil: Akurat odbierałem swoja niunie z pracy i nie mialem dostepu do forum. W razie czego moj numer tel. 693396576.

CHLOPAKI ! Kto jest chetny na Grila ?? JUTRO - Sepolno City :gwizdanie: Moi staruszkowie wracaja w niedziele z nad morza, wiec jutro mam do dyspozycji Ogrod ! Kto sie pisze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shocked:

Kurde, taka akcja mnie ominela :evil: Akurat odbierałem swoja niunie z pracy i nie mialem dostepu do forum. W razie czego moj numer tel. 693396576.

CHLOPAKI ! Kto jest chetny na Grila ?? JUTRO - Sepolno City :gwizdanie: Moi staruszkowie wracaja w niedziele z nad morza, wiec jutro mam do dyspozycji Ogrod ! Kto sie pisze ?

:shocked: :shocked:Karwa fa i fi robić szybko liste muszę zerknać w google gdzie to sem polno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro cisnę do Czechowic do rodziny :thumbdown: Nie dam rady. Może przyszły weekend ???

Wczoraj podjęliśmy decyzję, że jedziemy. ehhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...