Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

ja nawet nie wiem czy to grill czy zwykłe weekendowe picie :naughty:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2011, 22:16__________________________________________________evolution mam do Ciebie jeszcze parę pytań odnośnie czytania błędów w saabie 2.3T PB zadzwonię jutro i ewentualnie podjadę jak będziesz miał chwilę czasu dla mnie

Mogę Cię zabrać bo jutro jadę do Jacka.. jeszcze o tym nie wie ale dowie się jak przyjadę :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

o której ? ja mam dzisiaj nocke i koncze o 6:00

Nie wiem ... wstanę zjem śniadanie z żonką. Wypiję kawę i nie wiem o której będziesz gotowy :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym jeszcze chociaż chwilę pospać :wink4:

wyślij mi do niego numer smsem [br]Dopisany: 30 Wrzesień 2011, 23:46_________________________________________________jest jeszcze pytanie o której wstajesz w sobotę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym jeszcze chociaż chwilę pospać :wink4:

wyślij mi do niego numer smsem [br]Dopisany: 30 Wrzesień 2011, 23:46_________________________________________________jest jeszcze pytanie o której wstajesz w sobotę :decayed:

Spokojnie. Ja na nogach będę już pewnie o 8... jak na 12 pojedziemy też będzie dobrze. Daj znać jak wstaniesz i nie napinaj się więcej. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę dzwonił jak wstanę albo Ty zadzwon do mnie jak już Cie przyciśnie tak że będziesz musiał jechać :naughty:

wpadasz jutro do Kuraka ?

Gniady ? e9matic ? ktoś coś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie, że można :hi:

ode mnie tez będą dwie, może trzy osoby

sluchajcie a co to bedzie grill ? bo nie wiem co mam wziac , bo ogolnie to jade z zona na kolacje do wrocka a pozniej bym wpadl na jakas flaszke :decayed: ? co kupic jeszcze ? o ktorej startujecie i gdzie ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie organizator - prosiłbym o krótkie info co i w jakich ilościach zabrać.

Kto jedzie na 100% b o jak jedzie mało ludków bo chyba lepiej jak zostanę z żoną a ten przyszły weekend będzie lepszym rozwiązaniem :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ogolnie to bym wpadl ale na godz albo dwie bo jutro do wawy jade na noc a wiec musze byc wypoczety , chcialem wpasc wypic chociaz jakas flaszke z Wami :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczuraz, wałki nie były robione od wyjazdu z fabryki, a rozrząd wymieniałem jakieś pff.. 4? 5kkm temu? w kwietniu w każdym razie, więc do dzisiaj więcej raczej nią nie zrobiłem. Zdrowa seria, bez dymienia. Jakbyś chciał to możemy pogadać, bo ja się przesiadam na nieco większy model :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby nie było tak że po dzisiejszej imprezie na przyszły tydzień nic nie będzie ja ze swoją ślubną mamy wolne na przyszłą sobote według pierwszego planu[tesciowka zamówiona ] do tego Piotr+żona kolega ze spota+żona on wie że za tydzień będzie bibka dlatego my za tydzień jak coś żeby posiedzieć do ok. 2 w nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pijemy co tydzień :wink4: to nie po katolicku nie zresetować się z soboty na niedziele :kox: Kurak pisz na którą mamy być. Ewa ogarnęła sałatke jak spałem. Ja zaraz ogarnę kiełbanę kukurydzę i beer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dzisiaj będzie grill, tak proponuję. Jak ktoś chcę flaszkę, proszę bardzo, już jest lodówka, żeby coś schłodzić :decayed:

Widzimy się u mnie, od 18 do ??? większego picia lepiej tutaj nie robić, bo w środku za dużo miejsca nie ma, a lepiej nie zachodzić za skórę sąsiadom. Wiadomo, sobota, więc zrozumieją, zwłaszcza, że kilka metrów dalej jest boisko, a tam co weekend jest ostre chlanie i śpiewy do rana. Jak ktoś będzie chciał, można się tam później przenieść, bo tam już nie ma żadnych zahamowań :naughty:

O 18 u mnie. Adresu tu nie będę pisał, (51.056914,17.013887 google maps podaje mój domek, jako nr 9 :wallbash: ), domek poznacie po białej parówie stojącej przed furtką :decayed:[br]Dopisany: 01 Październik 2011, 16:15_________________________________________________ja grilla załatwiam, stolik jest, krzesełek wystarczy :good: jakieś kiełbaski i alkohol sobie weźcie :)[br]Dopisany: 01 Październik 2011, 16:18_________________________________________________liczę na to, że będą wszyscy i grill nie ograniczy się do popijawy ze Szczurkiem i Ewą :decayed:[br]Dopisany: 01 Październik 2011, 16:48_________________________________________________DOBRE RANO

dzieki wszystkim za tak liczne przybycie wczoraj. no to gdzie w przyszlym tygodniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna chłopie spac nie możesz ? :naughty:

dziękujemy za zamelinowanie nas i za transport. Jak troche wywietrzeje a Hornet wstanie to podjedziemy po mojego koreańca :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...