Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Dobra jestem... parę dni mnie nie ma i już tęsknota :polew: Ostatnio trochę :drinks: ale już jest ok.

PILNE !!!!!

Piotrek popraw CV i wpisz co robiłeś w tych firmach sprawa pilna bo przy takim cv nie ma jak pchać dalej !! Jak najszybciej. Chyba nie muszę mówić, żeby zrobić tuning Cv pod ogłoszenie. Czekam zatem na poprawione na maila.

Co tam się działo na spocie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postali pogadali ... obyło się bez fajerwerków :wink4:

Karol wiesz ile Evo krzyczy za pomiar dynometem ? Nie chce mu d*py zawracać a pytam z czystej ciekawości bo w przyszłym tygodniu potrzebuję mieć świeży wykres. Niby pomiary na tym są miarodajne jak ktoś potrafi to poprawnie obsługiwać. Jak nie to zostaje mi stacjonarka w jetroniku albo u Mirasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postali pogadali ... obyło się bez fajerwerków :wink4:

Karol wiesz ile Evo krzyczy za pomiar dynometem ? Nie chce mu d*py zawracać a pytam z czystej ciekawości bo w przyszłym tygodniu potrzebuję mieć świeży wykres. Niby pomiary na tym są miarodajne jak ktoś potrafi to poprawnie obsługiwać. Jak nie to zostaje mi stacjonarka w jetroniku albo u Mirasa.

Nie wiem. Napisz do Niego :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie załatwiłem. Jestem całkowicie załamany i nie wiem, co mam robić. Trochę za dużo tego się nazbierało... :thumbdown: ale nie odpuszczę im!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak rozjebali to niech robią na swój koszt. Nie widzę innej opcji. Najpierw niech podpiszą oświadczenie ze to oni przeprowadzili dewastację parówy a potem niech robią. W ostateczności zostaje UOKIK ... a tam sie chłopy nie pier**lą :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sie stalo jak mozna wiedziec ? :) ktorego mechanika unikac ?

RS Serwis, Roman Śmietanka :wallbash:

Mieli zrobić rozrząd, czujnik temperatury i olej w skrzyni (sprawdzić, ew. uzupełnić).

Moje uwagi:

1. Dostałem smsa z wyceną: 818zł. Na miejscu okazało się, że muszę zapłacić 897zł. Dałem 880, bo tyle tylko miałem przy sobie.

2. W tej cenie nie zrobili skrzyni, chociaż mieli ją zrobić.

Po odebraniu auta:

3. Czujnik temperatury wciąż źle pokazuje (może styki nie łączą, więc przeżyję)

4. Silnik wycieraczek przednich się zacina, wycieraczki nie działają poprawnie, nie składają sie do końca i po ich użyciu coś strzela wewnątrz deski rozdzielczej - zauważone na placyku pod warsztatem, zgłosiłem od razu.

5. Nie działają kierunkowskazy i awaryjne. Same światła są ok, bo dostaje potwierdzenie użycia alarmu.

Auto trafia z powrotem do RS Serwisu, w poniedziałek:

6. Mieli się odezwać zanim cokolwiek ruszą, tymczasem dzwonię dzisiaj i się dowiaduję, że auto już gotowe, wycieraczki chodza pięknie, ale jest mały problem...

7. ...mianowicie, przy naprawie wycieraczek, pękła szyba czołowa (podobno pęknięcie na 10cm)

8. Przez telefon dowiaduję się, że skoro szyba była pęknięta już wcześniej (pajączek od kamienia, średnica 1cm), chcą się "dogadać", co do wymiany szyby

9. Również przez telefon dowiaduję się, że zatarte mechanizmy wycieraczek, to wada fabryczna, która prędzej, czy póxniej by wyszła i że przy tym, co oni zrobili, nie było możliwości, żeby to zostało przez nich uszkodzone (czyt. chcą, żebym wybulił za naprawę)

10. Brak informacji dotyczącej kierunkowskazów i awaryjnych

Troche za dużo tego... Nie sądziłem, że aż tak mi spieprzą auto.

Podobno wycieraczki już działają bez zarzutu :good:

Trochę mnie unieruchomił tydzień bez auta, jednak mam kawałek na uczelnię...

Jutro jadę i będę dyskutował, chociaż nie wiem, jak to będzie. Chcę zadzwonić wcześniej na infolinię UOKiK i zapytać, co oni o tym sądzą.

W związku z powyższymi, jeśli nie będe miał auta w niedzielę, nie ma mnie na spocie :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...