Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

czekaj skończę pracę to wkleje foty :naughty: typy na orlenie mówili ze im cały dzien tylko zdjecia robia gdzie sie nie pojawią :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

f07f272dd4ec08f3med.jpg

Gniady oglądasz F1 ? Moja firma banery reklamowe powiesiła na płotach. Znając ich skąpstwo pewnie zrobili to w nocy i nielegalnie :polew:

Kto będzie dzisiaj na spocie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dzisiaj nie ma :decayed:

nie ma sie z czego cieszyć -zapomniałem jak wyglądasz :kox:

Nie dam rady dzisiaj ...nic nie poradzę. Za tydzień też mnie nie ma bo wyjeżdżam z Wrocka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie skończyłem oglądać -nie wiem czy zdąże wrócić do Wro.

jeżeli oglądałeś na żywo to na pewno nie zdążysz wrócić.

Sam nie bede stał w taką pizgawicę pod milenijnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj znać bo nie wiem jak sie zaopatrywać. Zaraz chyba zbiorę się do kupy i będę zakładał pełną zimę. Stawiam czteropak każdemu kto zrobi to za mnie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj znać bo nie wiem jak sie zaopatrywać. Zaraz chyba zbiorę się do kupy i będę zakładał pełną zimę. Stawiam czteropak każdemu kto zrobi to za mnie :naughty:

zrobię Ci to w zamian za pomoc przy czyszczeniu przepływki (nie działa, mam nadzieję, że to pomoże) i przepustnicy :P

o ile chodzi Ci o wymianę kół na zimówki :tongue4:

Tylko to już raczej nie dzisiaj, a w tym tygodniu...

co do spotu... jakbym mógł przyjechać, to będę dzwonił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzwoń ja już zimówki założyłem :good:

Czyszczenie przepustnicy w ADR to gównowata robota :thumbdown: Oprócz podciśnień dochodzą tam jeszcze węże wodne a dojście do śrub to jakiś bezmózg z połamanymi rękami wymyślił :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 śruby imbusowe przykręcane od spodu zderzaka pod kratkami. Potem przesuwasz zderzak do przodu i odciągasz boki do zewnątrz aż nie wyskoczą. Aha i musisz plastikowe nadkola od zderzaka odkręcić i osłonę spod silnika.

Padła dzisiaj propozycja na przyszła sobotę ale nie pamiętam gdzie i o której :decayed: Ponoć Gniady coś więcej wie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 śruby imbusowe przykręcane od spodu zderzaka pod kratkami. Potem przesuwasz zderzak do przodu i odciągasz boki do zewnątrz aż nie wyskoczą. Aha i musisz plastikowe nadkola od zderzaka odkręcić i osłonę spod silnika.

Dzięki wielkie :notworthy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Maciek za pomoc :notworthy: zaraz założę wątek[br]Dopisany: 16 Październik 2011, 21:51_________________________________________________wątek założony:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=226013.0

zakodowałem sobie zamykanie drzwi po przekroczeniu 15km/h i otwieranie po wyjęciu kluczyka. ale bajer! :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz możesz wozić spokojnie laptopa na fotelu pasażera :wink4: Zobaczymy ile czasu minie zanim zacznie Cię irytować każdorazowe otwieranie jak ktoś będzie się dosiadał :naughty:

Ja mi padaczka tesciowa wyzdrowieje to dopiero zaczynam mysleć o wyjściu na piwo :disgust:

podaj rosyjski lek z pieprzem - do soboty powinna być jak nowa :tongue4:

Dzięki wielkie :notworthy:

No problem jakby Ci coś nie szło to dzwoń tel. masz na górze wątku. :wink4: [br]Dopisany: 16 Październik 2011, 23:57_________________________________________________

wlazłem przypadkowo w filmik Orki trzeba go ściągnąć kiedyś na spota bo ostatnio rozmawiałem z nim ze 3 miechy temu. Grubą ma tą glebę .... zazdroszczę mu :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...