Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

posiedzimy wewnątrz, a grilla mam elektrycznego :decayed:[br]Dopisany: 19 Październik 2011, 22:38_________________________________________________ja padam na twarz już, także branoc Panowie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3m sie. Podaj szczegóły jak wstaniesz. Rozumiem że imprezka odbędzie się tam na końcu świata gdzie ostatnio :naughty: Jeżeli tak to musisz uszykować miejsce na moją niebieską padline :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kody masz tylko w B5. Wstępnie piszę się na tego grila panowie, ale niestety ja tylko mogę "kolke", bo w niedziele pracuje, poza tym muszę wrócić jakoś do domu, a na czworaka to trochę za daleko... ;) Bynajmniej będzie okazja do lepszej integracji, pogawędki, no i szczuraz - skoro tak lubisz 2,5 to dam Ci się karnąć do okoła piaskownicy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kody masz tylko w B5. Wstępnie piszę się na tego grila panowie, ale niestety ja tylko mogę "kolke", bo w niedziele pracuje, poza tym muszę wrócić jakoś do domu, a na czworaka to trochę za daleko... ;) Bynajmniej będzie okazja do lepszej integracji, pogawędki, no i szczuraz - skoro tak lubisz 2,5 to dam Ci się karnąć do okoła piaskownicy :polew:

Toż 2,5 nie jedzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kody masz tylko w B5. Wstępnie piszę się na tego grila panowie, ale niestety ja tylko mogę "kolke", bo w niedziele pracuje, poza tym muszę wrócić jakoś do domu, a na czworaka to trochę za daleko... ;) Bynajmniej będzie okazja do lepszej integracji, pogawędki, no i szczuraz - skoro tak lubisz 2,5 to dam Ci się karnąć do okoła piaskownicy :polew:

Panowie transport nam się szykuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie transport nam się szykuje

Do Tomka polecimy moim Hujdajem i zostawimy go tam na noc. W niedziele się bujniesz sie po mnie żeby go odebrać. Pasuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej mogę Was poodstawiać ;) czyli w moim napiętym grafiku wykkreślam wszystkie inne plany na sobotę :notworthy: a może jakaś impreza czy coś...? ;) Hornet ja Ci dam nie jedzie :decayed: tym razem Cie nie zabije :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hornet już dostał choroby nazywanej niedoborem koxu. Dieslem z motorami startuje a potem choruje ze go objechały :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pewnie że widzimy! tylko lipa, bo coś starzy kręcą nosem na wieść o kolejnym spotkaniu u mnie :confused4:

moja propozycja zatem... pizza w DaGrasso na Grunwaldzie, a później do Fuga na bilarda :naughty:

Co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mamy iść do Fugi, to trzeba już rezerwacje robić ! Ciężko jest tam znaleźć miejsce w pt/sob. DaGrasso ? Może jakaś inna pizzeria ? :mysli:

P.S. Maciej, Ty będziesz się wybierał z Ewą ?? / Ma ktoś scrackowanego Vag-Coma , bo ja w dalszym ciągu nie mogę sobie z tym poradzić :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam vag-coma, ale u siebie na laptopie, niestety nie mam pojęcia o crackowaniu, szwagier mi to wrzucał, więc jeśli coś Ci to da mogę wziąć swojego laptopa i sobie przerzucisz, czy coś... Jeśli chodzi o miejsce spotkania to mnie to tam wszystko jedno. Byle ciepło w dupska było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co CI crack? bierz legalnego VCDS - jest za free[br]Dopisany: 20 Październik 2011, 18:51_________________________________________________Z tego DaGrasso jest blisko do Fugi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie polecam Dobrą to jest link http://www.dobrapizza.pl/galeria.html .

Bar jest spoko otwarty do ostatniego klienta,polecam

zobaczcie link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...