Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

próbuj podmieniać, kolejno... może oszczędzisz trochę kasy, bo jak po podmiance dalej będzie nie banglać to już masz jedną przyczynę mniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hornet czytałeś temat o manipulacji na forum ? ja znów wiedziałem że tak będzie :thumbdown: na każdym forum przerabiają to samo w różnym odstępie czasu. I niby zaufani ludzie :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 01:59_________________________________________________zaraz kończę składanie zawiasu w hujdaju i idę spać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 10:09_________________________________________________Gniady, czy ja Ci nie instalowałem Firefoxa i AdBlock'a do niego? Wydaje mi się, że tak... U mnie reklam nie ma, więc u Ciebie też być nie powinno...

Szczurek, mam na pendrivie Ubuntu 11.10 (Oneric Ocelot = ocelot marzyciel :naughty: )

Jak chcesz, odezwij się, postawimy Ci go obok Windowsa :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek, złożyłeś?

tak ... o 3 w nocy skończyłem wahacz nie chciał przyjąć nowego sworznia :thumbdown: teraz kolej na tuleje wahacza po prawej stronie i będzie nówka :naughty:

Szczurek, mam na pendrivie Ubuntu 11.10 (Oneric Ocelot = ocelot marzyciel :naughty: )

Jak chcesz, odezwij się, postawimy Ci go obok Windowsa :good:

może jakoś w weekend musze ogarnąć kilka spraw bo znowu przyszedł czas urwania d*py i spania po 3-4 godziny na dobę :blink::kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem po czyszczeniu turbiny. Trochę była zapierdzielona, wymieniłem wszystkie filtry, olej, świece żarowe (wszystkie umarły, ciężko zapalała ostatnie 2 dni), wymieniłem sprysk reflektora, teraz sikają fest, założyłem dolną osłonę, dokładkę, co tam jeszcze... Jadę teraz na pranie tapi :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba było wd40 pryskać prosto w wirnik i szybko odpalić :wink4: poznał byś do jakich obrotów kręci się 2.5 tdi :polew: widziałes na necie jak to się robi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 10:09_________________________________________________Gniady, czy ja Ci nie instalowałem Firefoxa i AdBlock'a do niego? Wydaje mi się, że tak... U mnie reklam nie ma, więc u Ciebie też być nie powinno...

Szczurek, mam na pendrivie Ubuntu 11.10 (Oneric Ocelot = ocelot marzyciel :naughty: )

Jak chcesz, odezwij się, postawimy Ci go obok Windowsa :good:

Nie wiem Kurczaku ale możesz przyjechać sprawdzić gąsior wina przytaszcze :dance:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik wchodził na obroty i wypluł korbę bokiem :naughty: Na tej samej zasadzie co zassanie oleju w dolot :decayed: pan chciał oszczędzić na czyszczeniu turba. poszukaj na joemonster

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ładny kwiat paproci :) nie no, nawet nie chce tego oglądać Ci powiem... Idę coś zjeść i szafe skręcać, przewiozłem przed chwilą ze swojego "starego" domu... :gwizdanie: Muszę to ogarnąć przed wyjazdem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

choćby był nieprzytomny od % to zawsze klepał :gwizdanie: [br]Dopisany: 28 Październik 2011, 21:37_________________________________________________jeszcze 23 minuty i kończę pracę ... nareszcie weekend :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś co z hornetem ? niby sie loguje ale nic sie nie udziela obraził się ?

Żyje ale czasu mało... loguję się bo strona startowa w przeglądarce to A4 :polew: :polew: i dlatego widać że byłem zalogowany. W weekend mnie nie ma i na spocie też mnie nie będzie. Jetem w Tychach.

Co do tematu to czytałem ale nie miałem się jak wypowiedzieć bo już zamknęli. Z resztą co tu mówić... sam nie wiem.

Pijecie coś na weekendzie czy nic ? Ja właśnie w weekend będę pił ale na obczyźnie.

Pozdro cyce :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z resztą co tu mówić... sam nie wiem.

jak to co mówić ... wyszło szydło z wora :cool1:

jutro postaram się coś wychylić ... ale pewnie znowu będę musiał gdzieś jechać coś załatwić i wrócę zmordowany kończąc na jednym piwie w pościeli :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...