Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Panowie, gdzie można wymienić przednią szybę? Nie musi być najtaniej, bo nie ja płacę, ale musi być dobrze!

Na torfowej tel.713726301 :wink4: ...od ręki robią w 2h :wink4: ...trzy razy już tam robiłem i nie narzekam :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

pilkington to bardzo dobra firma, za 420 wstawią mi szybę tego samego producenta, co ori. Torfowa jest za daleko, więc odpada...

Dzięki za radę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa kończy zajęcia o 18 + czas na dojazd na muchobronx wielki. Ja już będę u Gniadych pod chatą warował z Leszkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba na 21. My z Ewą długo siedzieć nie będziemy bo jutro na rano idzie na uczelnie. Dzisiaj kończy zajęcia o 19 :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba na 21. My z Ewą długo siedzieć nie będziemy bo jutro na rano idzie na uczelnie. Dzisiaj kończy zajęcia o 19 :blink:

Kaju przyjedzie do mnie o 19.30 czyli na 20.00 tam -wole wczesniej sie spotkać bo jak sie umówimy na 21.00 to za krótko posiedzimy -przyjeżdżac szybciej nie gapic się w telewizory.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za grill poliftowy cena 75zl dobra? Bo nawet się nie orientuje... A szczerze nie rozróżniam grilla przedliftowego i poliftowego :wink4:

a na pizzę wpadniesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za grill poliftowy cena 75zl dobra? Bo nawet się nie orientuje... A szczerze nie rozróżniam grilla przedliftowego i poliftowego :wink4:

a na pizzę wpadniesz?

Jestem pod Zieloną Górą do wtorku :no:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za swojego dałem coś koło 70 z przesyłką, jakoś na początku roku. Jeden uchwyt połamany. Dobra pany, ja jadę zatankować ropsko po 3,5 :gwizdanie: zawożę siostrę do Oleśnicy i jade po gniadego. Do zobaczyska!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za swojego dałem coś koło 70 z przesyłką, jakoś na początku roku. Jeden uchwyt połamany.

A to nie przepłaciłem :wink4: hehe

Miłego wieczoru Panowie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zjechałem na Wrocław. Miałem podjechać do Was ale szczur tel nie odbiera... pewnie już zaholowany do domu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Witam kolegów z Wrocławia. Mam takie pytanie i prośbę, czy mógłby ktoś z Was zobaczyć wstępnie tą B6 http://otomoto.pl/audi-a4-tdi-tdi-131km-pdc-navi-chrom-C21137017.html . Chcę kupić B6, tylko nie chciałbym jechać tyle km żeby się wk....wić jak jest z nią coś nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki macie jakiegos znajomego w komisie z telefonami , bo chce sprzedac HTC Desire Z nowy w pudelku wziety z orange.... ? nie chce sie bawic w allegro , najchetniej bym podjechal i sprzedal od reki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...