Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Bo idiotami się nie rozmawia... Najpierw sprowadzą Cie do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki gdzie mozna podjechac na stacje diagnostyczna zeby porzadnie sprawdzili zawieszenie ? bo caly czas mi stuka cos a wymienilem wszystkie wachacze , a amortyzatory chyba na 75% i niby wszystko ok ..... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki gdzie mozna podjechac na stacje diagnostyczna zeby porzadnie sprawdzili zawieszenie ? bo caly czas mi stuka cos a wymienilem wszystkie wahacze , a amortyzatory chyba na 75% i niby wszystko ok ..... ?

W jakiej części Wrocka jesteś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem z Pęgowa ale pracuje w rynku , a wiec w sumie w kazde miejsce moge podjechac zeby ktos mi powiedzial w koncu co to stuka bo mnie wkurza i chce to zrobic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem z Pęgowa ale pracuje w rynku , a wiec w sumie w kazde miejsce moge podjechac zeby ktos mi powiedzial w koncu co to stuka bo mnie wkurza i chce to zrobic :D

Podjedź do boscha na Małopanewską. Zapytaj o Fredka i jak Fredek przyjdzie powiedz co i jak boli auto i powiedz, że Karol od A3 Cie przysłał do niego.

Co do ceny to nie wiem ile mają sprawdzenie ale Fredek powie Ci co i jak. Jak nie będzie Fredka to sam zdecyduj czy ktoś ma Ci to sprawdzać czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na szarpaki jeżdżę raz w roku z każdym autem na przedmiejską. Pan jest ogarnięty i kasuje 30 pln za sprawdzenie całego zawiasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na szarpaki jeżdżę raz w roku z każdym autem na przedmiejską. Pan jest ogarnięty i kasuje 30 pln za sprawdzenie całego zawiasu.

gdzie dokladniej ? to jest stacja diagnostyczna ? masz jakies namiary tel ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry wszystkim :hi:

Witam, jestem tu nowy, postaram się kiedyś pojawić na jakimś spocie tylko musze ogarnąć wszystkie graty w aucie do wiosny, troche gratów czeka na montaż:)

witamy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem tu nowy, postaram się kiedyś pojawić na jakimś spocie tylko musze ogarnąć wszystkie graty w aucie do wiosny, troche gratów czeka na montaż:)

:siema:

Także polecam przedmiejska http://vicoskp.pl/

Byłem dwoma autami i w obu przypadkach było OK. :good:

dokładnie to ta stacja :good:

[br]Dopisany: 23 Luty 2012, 15:10_________________________________________________Emil wrzuć mi na PW swój kom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbym miał wolny worek pieniędzy to chętnie bym im postawił swoje auto na parę dni :naughty: Ciekawi mnie tylko czemu na forach wszędzie wychwalają ECU Project a o nich oprócz forum EVO praktycznie cisza. Są ogarnięci w VAGu tak samo dobrze jak w mitsubishi :mysli:[br]Dopisany: 23 Luty 2012, 17:33_________________________________________________Ma ktoś kom do Emay`a ? muszę się z nim szybko skontaktować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś kom do Emay`a ? muszę się z nim szybko skontaktować

Odpisałem Ci na PW. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś kom do Emay`a ? muszę się z nim szybko skontaktować

Odpisałem Ci na PW. :)

Czytaj gg jeszcze. Szurek pół Wrocka na nogi postawił :polew:[br]Dopisany: 23 Luty 2012, 18:41_________________________________________________

Ja jeżdżę do Jetronika, ogarnięte chłopaki :cool1:

jedyna słuszna marka :good:[br]Dopisany: 23 Luty 2012, 18:42_________________________________________________

jakbym miał wolny worek pieniędzy to chętnie bym im postawił swoje auto na parę dni :naughty: Ciekawi mnie tylko czemu na forach wszędzie wychwalają ECU Project a o nich oprócz forum EVO praktycznie cisza. Są ogarnięci w VAGu tak samo dobrze jak w mitsubishi :mysli:[br]

Bobika nie trzeba reklamować. Każdy ma swoje zdanie o tunerach. Jeden chwali tego drugi innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbym miał wolny worek pieniędzy to chętnie bym im postawił swoje auto na parę dni :naughty: Ciekawi mnie tylko czemu na forach wszędzie wychwalają ECU Project a o nich oprócz forum EVO praktycznie cisza. Są ogarnięci w VAGu tak samo dobrze jak w mitsubishi :mysli:[br]Dopisany: 23 Luty 2012, 17:33_________________________________________________Ma ktoś kom do Emay`a ? muszę się z nim szybko skontaktować

Chcesz kredyt u mnie? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbym miał wolny worek pieniędzy to chętnie bym im postawił swoje auto na parę dni :naughty: Ciekawi mnie tylko czemu na forach wszędzie wychwalają ECU Project a o nich oprócz forum EVO praktycznie cisza. Są ogarnięci w VAGu tak samo dobrze jak w mitsubishi :mysli:[br]Dopisany: 23 Luty 2012, 17:33_________________________________________________Ma ktoś kom do Emay`a ? muszę się z nim szybko skontaktować

Chcesz kredyt u mnie? :naughty:

Jakbyś nie zrobił to daj znać pomogę Wam... jak masz zaległość z US. ZUS to też zrobię :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...