Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

ja to tak poodrywalem troszku zeby woda pod lakier nie wchodzila. Ale bidnie to strasznie wyglada.cieplejsze dni przybeda ,to sie biore za to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

kwas do mycia felg - 30-40 pln

papier ścierny 1200,1500,2000,2500 po 2 arkusze -1.20pln /arkusz 9.60

pasta polerska ścierna - 12 pln

pasta polerska do aluminium 17 pln x2 tubki

w sumie 80-90 pln + 8 godzin wolnego i sporo cierpliwości

można to robić bez kwasu i zużyć tylko jedną pastę do alu wcierając ją bardziej wtedy koszt będzie około 40 pln za 4 felgi oczywiście

---------- Post dopisany at 11:38 ---------- Poprzedni post napisany at 11:33 ----------

ta pasta do alu jest najlepsza http://allegro.pl/autosol-metal-polish-polerka-felg-alu-aluminiowych-i2259465893.html sprzedają ją na Borowskiej w D&W w małych tubkach za 17 pln

---------- Post dopisany at 11:38 ---------- Poprzedni post napisany at 11:38 ----------

albo tu http://allegro.pl/autosol-metal-polish-75ml-pasta-do-metali-fv-i2249785455.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast jutro albo pojutrze ogarniam turbo timer i kończę z modami. :kwasny:

Do następnej wypłaty :decayed::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam widziałeś, że zgarnął cały tunel łącznie z climatroniciem :decayed: nawet wtyczki do pstryczków elektryczków, zostanie mu dekor cup holder i pstryczki elektryczki, ale to nie duży wydatek :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zależało tylko na tunelu i to będę rezał. Kolor konsoli był taki jak u gobiego więc mu oddałem cały komplet tak jak dostałem :wink: Ja bym musiał przemalowywać na czarno bo do niczego mi tak na prawdę nie pasował. Uczyniłem chłopu wiele radości tą konsolą tak jak Ty mi tunelem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w cenie czteropaku trzech chłopa zadowolonych :polew: k**wa tego jeszcze nie było :grin:

---------- Post dopisany at 11:36 ---------- Poprzedni post napisany at 11:35 ----------

Ja u siebie pod ori 2DIN musiałem dekor koło skrzyni ciąć. Jakież to piękne trociny leciały świecące z tego drewna :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem kuresko szczęśliwy z tej konsoli. Znaleść w tym kolorze co ja akurat mam,to masakra :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj ogarnąłem nareszcie poduszkę :decayed: w końcu we wnętrzu panuje cisza :decayed:

Arku, którą poduszkę wymieniałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtyczka mu luźno latała z tego co pamiętam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łe, myślałem że któraś pod skrzynia albo silnikiem. Ciekawy po prostu jestem jak stwierdzić czy jest uszkodzona któraś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na postoju zapnij bieg i szarp autem przód tył, będziesz słyszał, czy któraś Ci wali. Nawet na spocie kiedyś w czyjejś B6 tak chłopaki sprawdzali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak można sprawdzić poduchy pod silnikiem, ale pod skrzynka też w ten sposób ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod skrzynią to wyczujesz w czasie jazdy, doj*b mu, odpuść, jeszcze raz doj*b i trzymaj lewarek, jak Ci będzie rzucało i szarpało, to wiadomo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj ogarnąłem nareszcie poduszkę :decayed: w końcu we wnętrzu panuje cisza :decayed:

Arku, którą poduszkę wymieniałeś ?

Prawa pod silnikiem :wink:

AirBag ogarnięty już dawno :decayed:

---------- Post dopisany at 18:32 ---------- Poprzedni post napisany at 18:09 ----------

A poducha była już ładnie wyjebana :facepalm: Guma była tak ubita, że była krótsza od nowej o ok 1,5cm a obudowa ładnie popękana dookoła mocowania :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...