Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Nie napisali jaki to jest rodzaj GPS ? Chodzi o typ. To, że napisane że szybko łapie fix to może każdy napisać. Navi jak navi. Każda jest dobra pod warunkiem, że ma dobry procesor i dobry moduł gps. Obudowa i nazwa jest drugoplanowa.

Polecam forum http://www.my-navia.pl/index.php?sid=7e61ac735c7521537ed11fa3662da141 dowiesz się wszystkiego co pomoże przy wyborze nawigacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie możesz choć ras napisać tak lub nie, tylko jakieś filozofie.

tak ale procek trochę słaby..... mógłby być mocniejszy. Uczyli w szkole czytać ? Ja nie śpię z nawigacjami. Już przepływkę raz kupiłeś :facepalm: doczytaj trochę. Może coś tańszego i lepszego jest na rynku. Kupisz navi ze słabym prockiem i auto mapa będzie chodziła jak tetris i co znowu qr** kasa w błoto. Tą kamerę to za***ią Ci szybciej niż kratki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki cwaniak oczytany piszą że działa a inne nie maja kamerki

po za tym w moim mioo 200 działa auto mapa i ma 3lata to w nowej ma nie działać.

---------- Post dopisany at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ----------

jaki cwaniak oczytany piszą że działa a inne nie maja kamerki

po za tym w moim mioo 200 działa auto mapa i ma 3lata to w nowej ma nie działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki cwaniak oczytany piszą że działa a inne nie maja kamerki

po za tym w moim mioo 200 działa auto mapa i ma 3lata to w nowej ma nie działać.

---------- Post dopisany at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ----------

jaki cwaniak oczytany piszą że działa a inne nie maja kamerki

po za tym w moim mioo 200 działa auto mapa i ma 3lata to w nowej ma nie działać.

w niektórychnavi jak reklamują że niby HD auto mapa się przycina..... przez marketingowe HD. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie bede mial dwa bilety na mecz naszych z czechami w Wroclawiu , jednak na 90 % nie bede tam mogl byc , czy jest moze ktos kto ma bilety na mecze w Wawie i bylby sklonny sie zamienic ?? Jak cos priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emil, to że gość jest z forum. Wcale nie jest gwarantem zadbanej i nie bitej A6. Niestety szara Polska rzeczywistość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: siema zapowiada sie upalny tydzień mam nadzieje że przyszły weekend w Nysie na zlocie też pogoda dopisze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znając moje szczęście będzie załamanie pogody ulewy, grad, śnieg i zamiecie. :grin: Ustawiałeś się już na wyjazd ? Rozmawiałem wczoraj z Krystianem i leci z nami więc trzeba by już coś powoli uzgadniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, 24 czerwca o 9:50 widzę transparenty na lotnisku :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emil, to że gość jest z forum. Wcale nie jest gwarantem zadbanej i nie bitej A6. Niestety szara Polska rzeczywistość.

Odpuściłem sobie to auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek dzięki jeszcze raz za gumy...rozliczymy się na wyjeździe :thumbup1: który i tak stoi pod znakiem zapytania...nawał roboty :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek, robota nie zając :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek, robota nie zając :decayed:

Powiedz to mojemu szefowi :facepalm: mówię mu, że aż tyle sztuk nie potrzebujemy...a On, że potrzebujemy i choy, a nawet do galwanizy nie wozi gotowców. Dym dzisiaj był w firmie aż miło ale nie przetłumaczysz idiocie. Dzisiaj robiłem od 5 rano do 18:30 :doh: Jutro będę wiedział czy w sobotę i niedziele też będę pracował :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zaczynam o 22 nocki i będę do czwartku nie żywy :thumbdown: Z piątku na sobotę mam już na bank wolne także lecę na nysę już wyspany :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...